BezpiecznaCiaza112023

navynett

12 lata 8 miesiąc temu #164911 przez natmur11
ktoś z was dostał te pigułki? ja dziś dostałam od lekarza receptę na nie. bardziej niż o antykoncepję chodzi mi o unormowanie cyklu. Ale boje się efektów ubocznych. może któraś z was się o nich wypowiedzieć?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #164954 przez sylwira1721
chodzi ci o tabletki novynette?? jesli tak to biore je dopiero od 2 tyg imialam zaczac je brac przy pierwszym dniu miesiaczki i do dzis mam ten okres czyli juz 2 tyg...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #165014 przez Emme
Ja brałam je 3lata. Wszystko ładnie pięknie, nie przytyłam, dobrzr się czułam, no może libido nieco spadło. Kiedy mój tata zachorował musieliśmy wszyscy się przebadać. U mnie było podejrzenie zarażenia, a to "tylko" te tabletki tak narobiły. Moja wątroba była zniszczona...
Mimo, że badania robiłam jakoś z pół rpku po odstawieniu ich. A co potem- 7 kg w a tygodnie przytyłam, nie mogłam ogarnąc cylki, w ogóle tragednia.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #200377 przez iza
Ja brałam przez 5 lat i faktycznie podczas brania było ok. Nie przytyłam,dobrze się czułam,piersi mi się powiększyły tylko racja ze libido troszkę spada.Natomiast po odstawieniu zaczęłam trochę przybierać na wadze no i miałam zupełnie rozregulowany cykl :(


Kubuś 01.10.2011r.(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #200378 przez Emme
u mnie dokładnie to samo :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #200453 przez _aga86_
Byly to moje pierwsze tabletki. Wzielam tylko jedno opakowanie i zrezygnowalam. Przez caly miesiac mialam miesiaczke, zawroty glowy i czulam sie strasznie odlabiona- poprostu porazka.
Kazdy organizm jest inny, wiec jest duze prawdopodobienistwo, ze Tobie beda pasowaly. Tylko przeraza mnie to co napisala Emme: ze az tak obciazaja watrobe :O

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #215783 przez sylwira1721
brałam te tabletki przez równe 20 dni i przez te całe 20 dni miałam okres!! porażka !!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu - 11 lata 10 miesiąc temu #365457 przez iwonta_kg
natmur11 napisał:

ktoś z was dostał te pigułki? ja dziś dostałam od lekarza receptę na nie. bardziej niż o antykoncepję chodzi mi o unormowanie cyklu. Ale boje się efektów ubocznych. może któraś z was się o nich wypowiedzieć?


Ja je brałam rok. Okres mi się co prawda uregulował po nich i przestał brzuch boleć podczas miesiączki ale musiałam je zmienić bo były drogie i po dłuższym stosowaniu zaczęło mi się od nich kręcić w głowie.
Zmieniłam na Microgynon.









Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #365517 przez chłopek
ja je brałam przez dwa lata,okres mi sie uregulował nie przytyłam, nic mi po nich nie było i nie były drogie tak jak pisze iwonta_kg.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #371897 przez slowiczek
brałam 2 lata, i wszystko było super, do momentu jak okazało się, że mimo ich połykania jestem w ciąży :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #374128 przez iwonta_kg
Zostawiłam tabletki i przerzuciłam się na plasty. Zobaczymy co z tego wyniknie...









KOCHAM CIĘ SYNECZKU I ZAWSZE BĘDĘ O TOBIE PAMIĘTAĆ!!



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #375318 przez iza
słowiczek musiałas pominac tabletki i dodatkowo niezabezpieczac sie przez jakis czas i stad ta ciaza bo tak to lepszego absurdu nie słyszalam :cheer: :cheer: :cheer:
Wiec nie strasz dziewczyn jak jestes niedouczona :angry:


Kubuś 01.10.2011r.(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #375325 przez slowiczek
iza, nie pominęłam ani jednej tabletki i nikogo nie straszę, a jeżeli myślisz, że jakakolwiek metoda natykoncepcji daje 100 % gwarancji to z nas dwóch to nie ja jestem niedouczona :blink:

btw. wkaźnik pearla przy DOSKONAŁYM przyjmowaniu tabletek wynosi 0.3 także zawsze zostaje nutka niepewności :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #381806 przez iwonta_kg
Mi też zdarzało się że zapominałam wziąć jednej tabletki, współżyliśmy normalnie i nie zaszłam w ciążę. Organizm jest zabezpieczony przez 21 dni brania tabletek. Tak mi się przynajmniej wydaje z własnego doświadczenia...






KOCHAM CIĘ SYNECZKU I ZAWSZE BĘDĘ O TOBIE PAMIĘTAĆ!!



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #403712 przez Merci89
Ja je biorę i żadnych efektów ubocznych nie ma. :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl