BezpiecznaCiaza112023

cilest

13 lata 3 miesiąc temu #46746 przez makaja
ja na długo przed porodem brałam cilest i niestety po jakimś czasie wystąpiły bóle głowy, obniżenie nastroju, popędu... dr. przepisał mi jeszcze wiele innych chyba metoda prób i błędów.... i po porodzie wolałabym do tabletek nie wracać... słyszałam, że jak się karmi piersią to jest się bezpieczną jeśli chodzi o kolejne zajście w ciążę ale uważam że to jakiś mit, a jakie jest Wasze zdanie na ten temat ??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #46748 przez makaja
tzn na długo przed ciążą....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #105667 przez AgaDolata89
makaja napisał:

ja na długo przed porodem brałam cilest i niestety po jakimś czasie wystąpiły bóle głowy, obniżenie nastroju, popędu... dr. przepisał mi jeszcze wiele innych chyba metoda prób i błędów.... i po porodzie wolałabym do tabletek nie wracać... słyszałam, że jak się karmi piersią to jest się bezpieczną jeśli chodzi o kolejne zajście w ciążę ale uważam że to jakiś mit, a jakie jest Wasze zdanie na ten temat ??



BO TO JEST MIT, po cilest bylam nerwooooowa i to bardzo, musialam je odstawic i po 2m-ach z kawalkiem spelnilo sie marzenie meza- zaszlam w ciaze :blush: rozwazam zastrzyki, bo nasz synek dluuugi czas musi pozostac jedynakiem- splacamy hipoteczny kredyt, zeby mial kiedys mieszkanie :side: cos za cos :dry: moze jak sie kiedys polepsza finanse to bedziemy starac sie o Oliwke :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #105794 przez martela89
Ja biorę cerazzete i karmie piersią-dobrze sie po nich czuję,a biorę już 7 mc :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl