BezpiecznaCiaza112023

Zastrzyki ,czy to skuteczna antykoncepcja?

13 lata 2 miesiąc temu #69076 przez natmur11
aga ja myslalam o implancie jak bylam w uk, no ale nie zdazylam nawet isc omowic tego tematu z lekarzem

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu - 13 lata 2 miesiąc temu #69089 przez _aga86_
Implant odpada. Ostatnio w UK bylo bardzo glosno o tym jak set kobiet stosujaych implant bylo w ciazy. Podobno wina bylo zle wlozenie implantu- nie doswiadczony personel. Teraz dziewczyny walcza o odszkodowanie.
Ja wogole pod wzgledem antykoncepcji nie jestesm otwarta na takie nowosci. Tabletki nigdy mnie nie zawiodly (i mam nadzieje nie zawioda, a jak bedzie z inna antykoncepcja- boje sie i tyle :P Zobacze za 2 miesiace...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #69589 przez Martynka__89
Ja bałam bym się założyć implant, w ogóle odpadają spirale itp. nic bym sobie tam nie umieściła.



Moja Kropeczka:(9.02.2015

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu - 13 lata 2 miesiąc temu #69651 przez _aga86_
Ja tez nie :D zastanawiam sie nad plastrami lub zastrzykiem- jak narazie ludze sie, ze dalej bede mogla zazywac pigulki. Czas pokaze. Nie lubie eksperymentowac z antykoncepcja. Z tabletkami jest tak, ze mniej wiecej wiesz kiedy moga zawiesc (biegunka, wymionty, badz pominiecie tabl.) A jak to jest z zastrzykiem i plastrami ??
Jaka mam pewnosc, ze zastrzyk sie przyjal, a plaster odpowiednio zadziala?? Ciezka sprawa :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #69657 przez Martynka__89
Co racja to racja, ja zaryzykowałam z zastrzykiem mam nadzieje że Mateuszek jeszcze pozostanie trochę jedynakiem ;)



Moja Kropeczka:(9.02.2015

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #76263 przez raczek10
Dziewczyny ,czy któraś z was używa krążka ?
jak możecie to napiszcie co i jak i co o nim myślicie :)

/035/0354289b0.png?3420[/img] [/url]

s2.pierwszezabki.pl/035/0354289b0.png?6371

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #828785 przez digitoxin
Cześć Dziewczyny!
Ponawiam pytanie - jak to jest z tym zastrzykiem? Na tabletkach nie mogę być z racji tragicznego samopoczucia, poza tym po nich moje libido chyba osiąga głębię Rowu Mariańskiego. Zastanawia mnie ten zastrzyk - może się któraś z Was wypowiedzieć? Jak to jest z tymi plastrami, trzeba uważać bardzo, żeby się nie odkleiły?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #899966 przez marynika
Słyszałam, że te zastrzyki to bardzo skuteczna metoda antykoncepcji choć ja się tego trochę obawiam - biorąc tabletki widzę, że jakoś nad tym czuwam, a po takim zastrzyku pewnie miałabym ciągle wątpliwości czy nie jestem w ciąży.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 10 miesiąc temu #1066985 przez KarolineCZ
Ja jakoś mam zaufanie tylko do tabletek. Nie byłabym pewna tych zastrzyków. Biorę Vibin od dłuższego czasu i nie mam żadnych dolegliwości. Możecie zapytać swoich ginekologów o te tabletki, ja jestem z nich bardzo zadowolona.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 7 miesiąc temu #1067721 przez kadma
Dlaczego? Zastrzyki też są ok ale nie każda kobieta może je stosować, mają przede wszystkim więcej hormonów niż np vines czyli tabletka niskodawkowa która jest też zalecana jaka pierwsza antykoncepcja

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl