BezpiecznaCiaza112023

Seks po porodzie

13 lata 5 miesiąc temu #40202 przez martela89
Skoro to nie nasz problem to po co piszesz to na forum?
Ono jest od tego żeby sobie doradzać itd.
Ja jestem z mężem długo i wiem,że facetów pełno na świecie, czasami mnie wkurza i w ogóle ale tak powiedzieć bym nie potrafiła.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #40207 przez Bagira
Skoro to nie nasz problem to po co piszesz to na forum?
Ono jest od tego żeby sobie doradzać itd.

Bo lubię pisać i mam do tego prawo. Co do doradzania, to w żadnym zdaniu nie napisała że potrzebuje porady, tylko wyraziłam swoje zdanie i opinie ale wiem dyskusje o cudzym życiu są wyjątkowo ciekawe.
Tak więc tak jak powiedziałam, najgroźniejszy pies jest ten co siedzi cicho. A jak czyj związek się potoczy pokaże życie. Słowa są zawsze tylko i wyłączne dopełnieniem czynów nie odwrotnie. Już wyrosłam z okresu podchodów, szkoda na to czasu, jak coś nie pasuje mówię wprost bo szkoda życia na doszukiwanie się drogiego dna. Swoja drogą zawsze uważałam i uważam że szczerość w związku jest najważniejsza a nie lawirowanie po miedzy słowami. Otwarta szczerość przychodzi z czasem i do niej trzeba dojrzeć.
To tyle w temacie mojego małżeństwa.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #40231 przez martela89
Ja też uważam,że szczerość jest najważniejsza i nawet najgorsza prawda jest lepsza od kłamstwa.
Mimo tego,że mam nie spełna 22 lata to też wyrosłam z okresu podchodów i przez 7 lat związku nauczyłam się podejścia do swojego męża tak żebym ja też dobrze na tym wychodziła.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu - 13 lata 5 miesiąc temu #40235 przez raczek10
FACECI SĄ CZASEM :P :P :P :P BLE
ALE jak mi na czymś zależy a on ma to gdzieś to tak go obejde ze on będzie myslał że on sam to wymyslił i jaki zadwolony z siebie jest . Ach te baby i jakie przebiegle :P

a co do PAMELI TO JA tez Pamela tylko po przejściach :P




PS ,. MY 15 LAT bawimy sie w podchody :lol:

/035/0354289b0.png?3420[/img] [/url]

s2.pierwszezabki.pl/035/0354289b0.png?6371

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #40294 przez wiola
Dziewczyny,powiem wam tak,ja mam 33 lata i 4 dzieci,u nas z sexsem na bakier,nie kochalismy sie juz 2 miesiace,nie stac mnie na wiecej dzieci,a po za tym zaszłam w ciaze biorac tabletki,po za tym w sierpniu wziełam zastrzyk antykoncepcyjny ,i nie dosyc ze przytyłam 5 kg to jeszcze straciłam wogóle ochotę,na sex ,mój damian mi miałczy ,ja go rozumiem,ale boje sie kolejnej ciazy,nie stac nas na nastepne dziecko dlatego mysle nad skuteczna metoda antykoncepcyjna,pozdrawiam,mam nadzieje ze mnie zrozumiecie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #40302 przez Emme
A jaka to metoda? Oprócz szklanki wody :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #40315 przez wiola
EMME,nie wiem czy wogóle jest coś co daje 100 % pewności :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #40318 przez jedynaczka
z tego co gazety piszą tabletki plus gumki dają 99% pewności...
no ale zawsze zostaje ten 1% :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu - 13 lata 5 miesiąc temu #40319 przez _aga86_
Wiola jest: ABSTYNENCJA :P A tak powaznie jak to sie stalo, ze wpadliscie przez tabl.?? I kiedy sie dowiedzialas o ciazy (jakies objawy)?? Pytam, bo sama stosuje ta metode antykoncepcji... W Twoim przypadku niechec do seksu moze miec podloze leku przed kolejna ciaza- zreszta w wielu przypadkach tak jest. U mnie po porodzie tak bylo: szybko zaczelismy, ale potem bylo troche rzadziej wlasnie za wzgledu na to, ze balam sie kolejnej ciazy. Teraz juz sie tak nie boje, wiec czestotliwosc tez wzrosla:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #40325 przez wiola
Aga wiesz co dostałam biegunki,i wtedy mysle to się stało ,tabletka wtedy nie zadzialala,o ciąży sie dowiedziałam jak byłam w 2 miesiącu ,okres miałam normalnie nic się nie działo,zrobiłam test,bo w 3 miesiacu okresu nie mialam a tu ups,2 kreski,dlatego teraz się panicznie boję.Na samo slowo sex dostaję szału :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #40326 przez raczek10
JA NIGDY WCZES NIEJ NIE URZYWALAM ZADNEJ METODY ANTY ; TYLKO KALĘDARZYK :) PRZEZ 8 LAT NIE MIELISMY DZIECI A NA 3 ZDECYDOWALIŚMY SIĘ ŚWIADOMIE A POTEM ZNÓW KALĘDARZYK NO I MAŁA GRYPKA I JEST JAS WIĘC TERAZ KALENDARZYK POSZEDL W ODSTAWKE :blink: TERAZ TRZEBA POMYSLEC JAK I CO ,ŻEBY ZNOWU NIE NAROZRABIAĆ :silly:

/035/0354289b0.png?3420[/img] [/url]

s2.pierwszezabki.pl/035/0354289b0.png?6371

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #40333 przez _aga86_
Ja 7 miesiecy przed zajsciem w ciaze odstawilam tabl., nie chcialam wracac do pigulek, ale mielismy maly incydent jakies 4 m-ce po porodzie (nie pamietam dokladnie) jak nam gumka pekla- tyle, ze moj M zorientowal sie na czas. Od tamtego czasu biore tabl. zdarzylo mi sie raz zapomniec o tabl. wzielam ja 14h pozniej, ale przez MIESIAC dodatkowo sie zabezpieczalismy :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #40345 przez sylwus136
Ja uzywam i plastry antykoncepcyjne i za kazdym razem gumki i jest oki :)
Na razie nic sie na to nie zapowiada zeby Kacperek z najblizszym czasie miał rodzeństwo

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #40666 przez alutka1011
U nas teraz to średnio 2 razy w tyg. nie to co kiedys :(
Martela jak Ty wytrzymujesz to 6 tyg bez seksu ja po tyg mam taką "chcice" że ho ho :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #40706 przez martela89
Jestem przyzwyczajona. Jak wraca to staramy się nadrobić ale różnie to bywa :lol:

Właśnie- nie ma to co kiedyś :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl