BezpiecznaCiaza112023

Tabletki Logest - pomocy!

12 lata 11 miesiąc temu #99945 przez slonce112
Zaczęłam pierwsze opakowanie tabletek Logest. To w ogóle moje pierwsze tabletki antykoncepcyjne. Odkąd je przyjmuję tj. 12 dni - nie przestaję krwawić. Na początku było to bardzo skąpe i trwało jakieś 5-6 dni, potem zaczęło się rozkręcać i lało się ze mnie dość obficie. Dwa dni temu byłam u ginekologa i w dniu wizyty jakby trochę to "cieknięcie" zmalało, było śluzowate z domieszkami krwi. Lekarz przepisał mi cyclonamine bo uznał, że za długo to trwa. Biorę więc jedne i drugie tabletki ale krwawienie nadal jest (ciągle krwiste, czasem śluzowate a jakąś godzinę po przyjęciu cyclonamine zanika jednak kiedy przestaje to działać znów krwawienie się pojawia). Trochę mnie ta sytuacja już męczy, to ciągłe zmienianie podpasek i tamponów i ten "strumyczek" co się ze mnie sączy. Niecierpliwię się już trochę, bo chciałabym się z mężem pokochać (abstynencji mamy dość bo za dużo jej było i przed i po porodzie) a tu się nie da :(

Czy któraś z was bierze te tabletki i miała podobną sytuację? Jak długo jeszcze może się ze mnie lać? Czy naprawdę pozostaje mi tylko czekać aż to się uspokoi?

Ogólnie jestem zadowolona z logestu bo dobrze się po nim czuję tylko ta długa krwawica mnie i męczy i trochę niepokoi.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl