BezpiecznaCiaza112023

Ginekolog Krakow

13 lata 9 miesiąc temu #25164 przez MagdaM
Dobra zaloze... Jesli nie mozna to prosze o usuniecie...

Czy mozecie mi polecic jakiegos dobrego lekarza (najchetniej kobiete) z Krakowa lub Myslenic (slyszalam ze tu nie ma...) bo nie wiem czy temu mojemu mozna do konca wierzyc...
Dzieki sliczne ;)

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu #25176 przez sloneczko
poszukej w inetrnecie moze beda nazwiska i wypowiedzi pacjentow, ja niestety Ci nie pomoge.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu #25182 przez MagdaM
Hmm powiem tak... Moze sie czepiam ale opiniom w necie nie wierze... Moja lekarka ma opinie chamskiej lecacej na kase a ja tego nie widze... Jak tutaj nikt nie bedzie znal to zostane przy niej poki co. W kazdym razie dzieki serdeczne :)

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu #25184 przez sloneczko
wiadome ze takim opiniom do konca sie nie wierzy, i czyta sie wiecej na temat jedne wypowiedzi.

a Ty jestes w ciazy? czy starasz sie dopiero o dzidzie?

ja bym jeszcze zostala przy tej lekarce co masz, a w miedzy czasie bym pytala o dobrego lekarza.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu #25188 przez MagdaM
Staram sie...
Chyba zrobie jak mowisz, bo juz dluzszy czas szukam i nic. A ta mam z polecenia tylko ze jak bez efektow to sie boje czy napewno dobrze leczy :dry:
Dzieki sliczne

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu #25191 przez sloneczko
rozumiem to trzymam kciuki bardzo bardzo mocno, napewno szybko sie uda ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu #25192 przez MagdaM
To ja nie dziekuje ;)

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #142409 przez olga28
witam,

ja polecam w Krakowie Pana dra Jacka Franczaka. Kiedyś przyjmował na armii krajowej w scanmedzie, a teraz w szpitalu św. Rafała w Krakowie. Bardzo dobry lekarz i miła osoba. Ja jestem bardzo zadowolona z jego pracy. Prowadził moją pierwszą ciążę. Teraz zaczynam powoli myśleć o drugim dziecku, bo mój Kacper ma już 2 latka i na pewno też się udam do niego.
To jest moja opinia oczywiście, ale mnóstwo kobiet, które do niego chodzą są zadowolone.
Pozdrawiam,
Olga

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #224644 przez agnes23k
Witam. Ja mam świetnego ginekologa. Nazywa sie dr Jacek Grzegorz Madej.Jest naprawdę świetnym specjalista. Oto adres: 30-404 Kraków
ul.Cegielniana 4a. oraz link do poczytania:-) www.kolposkopia.com/index.php/Diagnostyka_i_leczenie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #229549 przez madzia0507
Ja polecam 2 lekarzy ze Szpitala Ujastek: dr Andrzej Jaworowski i dr Stanisław Leszczyński. Pierwszy prowadził moją ciążę, a drugi przyjmował poród. Obydwaj są lekarzami z bardzo dużym doświadczeniem i długim stażem pracy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #229595 przez tygrysica
Ja też się dopiszę.
Miałam kilka lat endometriozę i leczył mnie dr Mirocki w Macierzyństwie- bardzo miły i skuteczny- jestem w ciąży ;).
Jak zaszłam to byłam najpierw u bardzo miłej Pani dr na Urzędniczej, ale tylko raz, bo chciałam państwowo prowadzić ciążę, a to prywatnie było.
Zaczęłam prowadzić ciążę u dr Witalisza w Gemelli na Dywizjonu 303- w sumie miły lekarz- nawet żeby potwierdzić ciążę i zdążyć założyć kartę do 10 tygodnia zadzwonił do Żeromskiego gdzie pracuje i poprosił, żeby mi USG za godzinę zrobili. USG co prawda bardzo słabej jakości- nawet Pani myślała przez chwilę, że bliźniaki :lol: , ale generalnie chodzilo o serduszko, no i o gest. Jednakże nie lubię tej przychodni- mam złe wspomnienia z przeszłości, a poza tym Pan dr nie miał sprzętu USG i w ogóle "starej daty" gin.
Koleżanki mam pracuje w Ujastku a koleżanka równiutko ze mna w ciążę zaszła. I po namowie mamy wybrała lekarza z Ujastka, do ktorego i ja się przeniosłam. I tak chciałam tam rodzić. Dr Jarząbek- koleje wielkie do niego i w sumie nie poświęca zbyt dużo czasu w trakcie wizyty, ale za to konkretny i nie bagatelizuje dolegliwości, jesli sa poważne. Ja chciałam do końca pracować, ale dostalam koło 27 tygodnia takich bólów i skurczy, że mnie opieprzył za przepracowanie i posłał na zwolnienie. Pan dr za każdym razem robi USG sprawdzając łożysko i serce.
Do tego USG te wszystkie odpłatne (połówkowe, genetyczne)- robiłam prywatnie, na Radzikowskiego u dr Bogutyn w medicokrakow.pl. Za USG płaciłam 90zł, a nie 200 jak w Ujastku ;). Gdybym chciała ciążę prowadzić prywatnie to tą gin bym wybrała- bardzo sympatyczna. Odbiera porody w Rydgierze, ale państwowo nie przyjmuje już.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #670827 przez violcia00
HEEJ

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #987495 przez jagodaxx
Ja akurat mogę polecić dobrego specjalistę w Warszawie- www.ginekolog-warszawa.pl
Wiadomo warto samemu sobie wypracować opinie na temat danego lekarza, ale jeśli chodzi o tego specjalistę to wiele osób mi go polecało :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1051827 przez Illon
W ubiegłym roku mieszkałam w Krakowie i chodziłam do cmp.krakow.pl/ , bez problemu mozna u nich zrobić USG i wszystkie inne potrzebne badania

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 10 miesiąc temu - 5 lata 9 miesiąc temu #1067050 przez ulke
Na fundusz faktycznie trudno się dostać :( Kiedyś chciałam się zapisać to dowiedziałam sie, że na wizyte muszę czekać 4 miesiące. No i wizyty są w dziwnych godzinach (wcześniej z rana kiedy się pracuje). Aktualnie wolę dopłacić ale być przyjęta na dniach. Poza tym w prywatnych gabinetach mają o wiele lepszą aparaturę do ust.

W Krakowie polecam doktora Mogiłę Komorowskiego. Taktowny, z dobrym podejściem, wiedzą i doświadczeniem. Pracuje w Prima med. prima-med.info/poradnie/ginekolog/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl