BezpiecznaCiaza112023

Powiększanie piersi własnym tłuszczem.

8 lata 7 miesiąc temu #1002927 przez SanN
Mam pytanie, czy jeśli ktoś jest z grupy ryzyka jeśli chodzi o nowotwór piersi to są jakieś przeciwskazania do tego? Czy powiększanie piersi własnym tłuszczem może się przyczynić do wzrostu zagrożenia lub jego spadku? Mam już w sumie znaleziony ośrodek który ma bardzo dobre recenzje odnośnie tego typu operacji - http://www.kriocentrum.com/ ale cały czas się waham.

Czy ktoś może przechodził taki zabieg i może powiedzieć jak to wygląda ile się goi, jak się człowiek czuje potem?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu #1039453 przez peper_mint
łojejaa ciekawe pytanie ! Szkoda, że nikt nie odpowiedział, bo sama bym się chętnie dowiedziała.. możliwe ,ze tez jestem z grupy ryzyka..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu #1039863 przez WiolkaKlaman
najbezpieczniej będzie jeżeli zapytają sie Panie w klinice bezpośrednio. Mi się wydaje, że właśnie osoby będące w grupie ryzyka raczej powinny wystrzegać sie takich zabiegów, ale nie wiem lekarzem nie jestem.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1043631 przez Wierzba
Uzyskujemy w ten sposób ujędrnienie i powiększenie piersi, równocześnie pozbywając się znienawidzonej fałdy na brzuchu, „boczków” czy też wyszczuplając nogi.
Trzeba jednak pamiętać, że przeszczepiany tłuszcz jest żywą tkanką i aby przetrwał w nowym miejscu musi być podany niezwykle umiejętnie i w odpowiedniej ilości.
Podanie zbyt dużej ilości tłuszczu podczas jednego zabiegu spowoduje, że jego nadmiar nie wgoi się w otaczającą tkankę i ulegnie wchłonięciu.
Przypomina to sytuację, gdy do małej skrzynki z ziemią zasiejemy kilogram nasion – nic dziwnego, że większość z nich zgnije.

Mamy dwa życia - to drugie zaczyna się, gdy dociera do nas, że tak naprawdę mamy tylko jedno.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 4 miesiąc temu #1066321 przez wiola438
Dzisiaj powiększanie piersi staje się coraz bardziej popularne. I nie widzę w tym nic złego, skoro ktoś ma taką potrzebę to sam może o sobie decydować. Trzeba tylko pamiętać, żeby do takiego zabiegu znaleźć dobrego specjalistę. Ja akurat ze swojej strony mogę polecić dr Marcina Sierocińskiego. Świetny chirurg który zna się na tym co robi i robi to naprawdę dobrze. Ma super podejście do pacjenta i sporą wiedzę. Tu podrzucam nr telefonu jakby co 575 661 292 ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 4 miesiąc temu #1066404 przez Laurka
Popularne czy nie, dla mnie to zabieg, który stosuje się na prawdę w razie konieczności, a nie po to by np. powiększyć sobie miseczkę z C na D. Taką decyzję trzeba na prawdę poważnie przemyśleć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 4 miesiąc temu #1066416 przez Babysis
Ja nie jestem za powiększaniem piersi. Sama mam duży rozmiar biustu i wcale nie jest to praktyczne czy wygodne. O wiele lepiej jest mieć mniejszy rozmiar biustu. Nigdy nie zrozumiem kobiet, które nie potrafią zobaczyć plusów swoich kształtów. A naprawdę potrafię znaleźć z 10 różnych zalet każdej sylwetki.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 2 miesiąc temu #1066642 przez poloznapani
Ten sposób wydaje mi się już bardziej logiczny i normalny niż wszczepianie implantów...Chociaż moim zdaniem to i tak bez sensu. Szkoda ryzykować zdrowiem posiadania większego rozmiaru. Rozumiem drobne zabiegi estetyczne w celu poprawienia ich wyglądu po ciąży i karmieniu ale samo powiększenie to za dużo.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

3 lata 8 miesiąc temu - 3 lata 8 miesiąc temu #1069538 przez harmona
Na moją logikę, przeszczepienie tłuszczu nie powinno zwiększyć ryzyka raka - w końcu to nasza tkanka, tyle, że przeszczepiona z miejsca A na miejsce B. Co innego implanty - nie mam medycznego wykształcenia, ale jakby nie patrzeć jest to wszczepienie ciała obcego.

Jeśli którąś stać i ma się czuć lepiej w swoim ciele to czemu nie - byle powiększanie piersi odbywało się z rozsądkiem, a przed wszystkim, żeby było bezpieczne dla zdrowia.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl