BezpiecznaCiaza112023

RODZIMY W MARCU 2011

13 lata 8 miesiąc temu - 13 lata 8 miesiąc temu #27124 przez sylka
Część dziewczyny mam nadzięję, że niedługo pojawią się róznież marcowe mamusie. Jak sama obliczyłam moje maleństwo urodzi się 18 marca 2011 r. we wtorek idę jeszcze raz do lekarza na kolejne usg i oczyiście wyliczenie terminu oraz założenie karty ciąży :)iekawe czy moje wyliczenia sąprawidłowe heheh

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #27139 przez Madzia89862
co prawda nie jestem w kolejnej ciazy ale wtrace sie by powitac cie na forum i serdecznie pogratulowac:)3mam kciuki o szczesliwy przebieg ciazy jak i jej rozwiazanie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #27141 przez sylka
Wielkie dzięki Madzia, ja również mam nadzieję, że wszystko szczęśliwie się zakończy - to moje pierwsze maleństwo :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #27182 przez Madzia89862
ohh teraz mam synka i wiem co przezywasz:)ale trzeba byc dobrej mysli:)twoj skarb bedzie rosl w brzuszku z dnia na dzien az wkoncu wielki final:)cos wspanialego.sama sie przekonasz.pierwsze ruchy,kopniaczki,placz..:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #27344 przez Martynka__89
Witam Cię sylka pamiętam jak ja dopiero co byłam w 8 tygodniu ale czas szybko leci ;) niedługo pewnie pojawią się Kobietki z terminem na marzec ;) Pozdrawiam



Moja Kropeczka:(9.02.2015

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #27359 przez sylka
Kobietki powiedzcie mi czy często bolało was podbrzusze- mocniej jak w czasie okresu?? Zastanawiam sięczy wszystko jest ok, wiem że brzuch może boleć ale czasami mam takie skurcze, że ledwo chodzę. Do swojego lekarza idę jutro zobaczę co powie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #27363 przez Katarzynka
Ja mniałm, macica sie rozciąga i troche bolo ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #27374 przez Martynka__89
Nie przypominam sobie takich skurczy. A jutro masz wizyte to fajnie dowiesz się czegos o Dzidzi ;) pozdrawiam



Moja Kropeczka:(9.02.2015

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu - 13 lata 8 miesiąc temu #27380 przez sylka
Już nie mogę się doczekać tej wizyty aby zobaczyć jeszcze raz maleństwo na usg ciekawe czy mąż będzie mógł być przy badaniu. Ostatnio usg dopochwowe miałam to go nie wołałam ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #27386 przez Madzia89862
w 7 tyg to troche dziwne ze odczuwasz takie bole.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #27473 przez magda d
Cześć dziewczyny ja również mam termin na 18 marca:) wczoraj byliśmy na pierwszym badaniu USG, usłyszeliśmy jak naszej fasolce bije serduszko to było piękne. Jak ten czas szybko leci:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu - 13 lata 8 miesiąc temu #27490 przez sylka
Witaj magdo d to jesteśmy już dwie marcowe mamusie.
Mój termin wstępnie wypada na 19 marca (czyli blisko moim wyliczeniom), na kolejnej wizycie lekarz ustali go na 100% ponieważ miałam bardzo nieregularne cykle i jak to powiedział "to cud, że jest pani w ciąży". Na skurcze i podtrzymanie dostałam luteinę 3 x dziennie i nakaz lerzenia. Na usg widziałam bijące serduszko, najwspanialszy widok jaki do tej pory widziałam :) Maleństwo ma 1,18 cm na kolejnym usg już razem z mężem usłyszymy bicie serduszka naszego szkraba :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #27491 przez Madzia89862
widze kolejna osobka z terminem na marzec dolaczyla:)gratuluje:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #27576 przez magda d
Ja oprócz rannych bólów żołądka nie odczuwam tej ciąży a jest ona moją pierwszą. Ginekolog powiedział, ze to dlatego ponieważ trenowałam przez całe dotychczasowe życie biegi długodystansowe i to mi pomaga. Ja zażywam tylko kwas foliowy i jest dobrze. Lekarz wyliczył, ze termin jest na 18 marca ale ja wiem na 100% że to będzie 28 marca:) mówiłam lekarzowi o tym ale on i tak się uparł na swoim. A propos chodzicie prywatnie czy do przychodni. Ja prywatnie bo dużo znajomych mówi mi, że tak lepiej ale może to tylko strata kasy, chociaż na tym się nie oszczędza.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu - 13 lata 8 miesiąc temu #27595 przez sylka
Ja do tej pory również czułam się świetnie, aż pojawiły się te bóle podbrzusza. Na szczęście nie mam innych sensacji typu wymioty, bóle żołądka. Jest to również moja pierwsza ciąża i chodzę prywatnie. Nie wiem jak to jest na NFZ ale ja u swojego lekarza (jak narazie) usg mam wykonywane przy każdej wizycie. Zobaczymy jak będzie później.
Magda d jak duże jest twoje maleństwo?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl