BezpiecznaCiaza112023

Czy pomimo braku czasu macie swoje zainteresowania

12 lata 10 miesiąc temu #114750 przez sylka
Czyli nie jestem odosobniona z tym problemem :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #114814 przez Marysia27
sylwus136 napisał:


Ja np. uwielbiam serial "Pamiętniki Wampirów" i na bieżąco oglądam każdy odcinek który się pojawi w necie :) teraz kupuję ksiązkę na której powstał ten serial i będę czytać

ja jestem z lekka starawa a mimo to dałam się ponieść uwielbieniu dla pewnego cynicznego wampira ;) uwielbiam ten serial, a książką kupiła rozczarowała się moja kuzynka- inaczej wfilmie inaczej w książce, nie dokończyła czytać, a mi się odechciało brać za nią, mimo iż czytać uwielbiam.
A dla relaksu wieczorkami szydełkuję bądź czytam lubię też rummikub :side:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #114832 przez Emme
MArysia, jak czytałam zmierzch to film przy tym to klapa :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu - 12 lata 10 miesiąc temu #114847 przez sylwus136
Manga oglądałam tylko film który w ogóle mnie nie zachwycił powiem szczerze.Książki nie miałam szczerze okazji czytać ale po tym filmie nie wiem czy mam chęci się zabrać za książkę.

Marysia ja tez słyszałam ze książka "pamietniki..." jest gorsza ale jestem wielką fanką i po 1 chce je mieć a po drugie sama sprawdzić czym się różnią a wiem ze się różnią bo podobno w książce Elena umiera i staje się duchem a w filmie nie choć przecież już raz umarła.

A ogolnie tez kocham ten serial.Każdy odcinek jest tak pasjonujący ze masakra a na tym ostatnim 2x21 tak ryczałam ze masakra :P
A wampir o którym mówisz chyba urzeka wszystkich :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #115102 przez Manga
Sylwus, zgadzam się z Emme, i żałuję, że zobaczyłaś "Zmierzch", a nie sięgnęłaś najpierw po książkę. Ale może za jakiś czas, gdy film Ci już wywietrzeje z pamięci, to spróbujesz przeczytać - myślę, że będzie Ci się podobała :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #115112 przez Marysia27
sylwus136 napisał:


A ogolnie tez kocham ten serial.Każdy odcinek jest tak pasjonujący ze masakra a na tym ostatnim 2x21 tak ryczałam ze masakra :P
A wampir o którym mówisz chyba urzeka wszystkich :D

Mojego męża raczej nie urzekł, wręcz przeciwnie ;) a ten odcinek dziś obejrzę, aż mnie ciekawość zżera, bo tez na necie siedzę i oglądam :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #115115 przez sylwus136
Marysia a mojego zaciekawiło i jak wychodzi nowy odcinek to zawsze czekam na niego AŻ w końcu z pracy przyjedzie i oglądamy :D
A ten najnowszy odcinek który bedziesz oglądać jest bardzo smutny tylko tyle powiem a sama mi późnij napiszesz co o nim sądzisz...ja płakałam szczerze...

Manga dokłanie może jak zapomnę o filmie to spróbuję z książką :) Mam nadzieje ze bedzie wtedy 100 razy lepsza niż film

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #115121 przez Marysia27
Obejrzałam....nie był dla mnie specjalnie smutny, nie rozczuliłam się zbytnio, ale jak patrzę na rękę pogryzioną przez wilkołaka, o aż mnie ściska, że to się źle skończy B) ktoś wie, czy będzie 3cia seria? nie wyobrażam sobie, żeby miało mi zbraknąć adrenaliny po zakończeniu oglądania wampirów. Mina mi rzednie jak pomyślę że jeszcze pewnie odcinek, dwa i koniec. A z innej beczki, to któraś oglądała Spartakusa? rany, jakie tam mięsiwo... też odpowiada mi ten serial, szkoda że główny aktor zachorował na nowotwór i już nie wróci na plan.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #115166 przez sylwus136
ma byc 3 seria jakoś po wakacjach podobno
Spartakusa nie oglądam ale słyszałam ze jest nawet fajny :D

A tak dla relaksu oglądam jeszcze "Przepis na życie" na TVN :D śmieszny jak nie wiem co :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #115172 przez Marysia27
też słyszałam od szwagra, ale jemu nie dowierzam ;) a przepis na życie uwielbiam, to dopiero serial który mnie relaksuje, ma świetnie napisany scenariusz. A Spartakusa widziałam dwa razy, z czystym sumieniem mogę go polecić, o ile kogoś nie zraża duża ilość krwi i seksu :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #115186 przez sylwus136
no właśnie każdy kto opowiada o spartakusie mówi że sam seks w nim :P

A przepis na życie dokładnie jak piszesz ma świetnie napisany scenariusz :D i dziś już nowy odcinek :D już sie doczekać nie mogę :) W końcu u nas w Polsce pojawiło się coś relaksującego i śmiesznego :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #115191 przez Marysia27
Co lepsze, tak mi odpowiada "przepis" że grzecznie czekam tydzień w tydzień na nowy odcinek, nie zaglądam na VOD, żeby nie zaburzać rytmu oczekiwania i " satysfakcji" :blink: a jeśli chodzi o sex w Spartakusie, gladiatorzy są tam tacy że ho ho, i jakoś to wszystko w oczy nie kłuje :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #115199 przez sylwus136
Marysia ja mam tak samo :) czekam cały tydzień na nowy odcinek by w niedzielny wieczór mieć czas tylko dla siebie :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #115217 przez alutka1011
Ja w wolnej chwili zajmuję się soba,czytam,w lecie ogródek w zimie narty i chyba tyle.
"przepis na życie"tez lubię tak jak wcześniej "Usta,usta" czy "Klub szalonych dziewic'

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #115249 przez Manga
I ja jestem fanką "Przepisu na życie" - jest to taki ciepły, zabawny i piękny dla oczu serial. Ale ja akurat na VOD wolę ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl