BezpiecznaCiaza112023

Czy pomimo braku czasu macie swoje zainteresowania

9 lata 3 miesiąc temu #953637 przez tamaraa24
A zdarza wam się jeszcze kupić od czasu jakąś elegancką kieckę nie wiem np. coś jak taka "mała czarna" http://www.tivesti.pl/modne/sukienki.html ? czy raczej nie macie nawet gdzie w niej wyjść?:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #957075 przez Marcella25
Mam o tyle fajnie, że moja praca jest moim zainteresowaniem, więc to tam się spełniam i odpoczywam:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #963299 przez halinkaa3
Mnie chyba najbardziej odpręża urządzanie mieszkania w sumie cały czas coś zmieniam. Teraz szukam jakichś nowych szafek nocnych może teraz kupię jakieś porządniejsze meble drewniane ?macie takie u siebie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1004169 przez Nadya
Nikt nie powiedział, że brak czasu może być przeszkodą do rozwijania swoich zainteresowań. Kiedyś u kogoś usłyszałam, że nie ma czegoś takiego, jak brak czasu, a jest tylko brak organizacji. Coś w tym jest. Jeżeli mam dobrze rozplanowany dzień to uwierzcie, że na wszystko znajdzie się czas. Trzeba mieć własną osobowość i robić to co się lubi. To zapobiegnie rutynie w życiu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1034056 przez weronikaklosok
Ja zazwyczaj swój wolny czas wykorzystuję na tego typu masaż relaksacyjny bemowo .
nie mam dla mnie lepszego odpoczynku jak ten czas spędzony po za domem i to na tego typu zabiegach jak masaż czy maniciure :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1038316 przez Domii1983
Mam sporo zainteresowań - książki, filmy, sztuka...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu - 7 lata 8 miesiąc temu #1038811 przez jagodaxx
Ja zazwyczaj staram się tworzyć i szyć jak dzieciaki pójdą spać. Uwielbiam to. Obecnie planuję ukończyć taki kurs szycia i projektowania by robić to na prawdę profesjonalnie i nie straszne mi były do wykonania suknie ślubne czy garnitury :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1040566 przez Quake
Zainteresowania zawsze się jakieś znajdą. Ja uwielbiam czytać i gdy tylko jest taka możliwość, to staram się spedzać czas nad ksiązką, ale dotyczy to również wszelkich innych zainteresować.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1043783 przez WiolkaKlaman
nie mam za dużo czasu, ale codziennie staram sie znaleźć chwilkę dla siebie :) dzieci śpią a ja np. zaczynam czytać książkę!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1044573 przez junonka
Może lubicie też szycie na maszynie? Na kurs szycia na maszynie poznań znajdziecie bardzo fajny kurs szycia. Może i was zainteresuje, więc polecam wam sprawdzić sobie szczegóły takiego kursu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1044617 przez WiolkaKlaman
zawsze chciałam się nauczyć szycia na maszynie, ale chyba jednak się do tego nie nadaję :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1045704 przez Domii1983
W wolnych chwilach trochę czytam i zgłębiam tematy, które mnie interesują.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1056355 przez babushka9
Ja gram na saksofonie.

Zawsze wiadomo, co myśli pies. Są cztery możliwości. Pies może być wesoły, smutny, zły albo czujny. Poza tym psy są wierne i nie kłamią, bo nie mogą mówić.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1063748 przez Domii1983
Ja uwielbiam zajmować się swoim ogrodem, ostatnio o siewnikach znalazłam wzmiankę tutaj: tekstodajnia.pl/zaczynasz-przygode-z-ogrodem-podstawowe-narzedzia-do-ogrodu/ - jak dla mnie ładna trawa w ogrodzie to podstawa wszystkiego. Warto dlatego najpierw ją wysiać, a potem mieć co kosić.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

2 lata 6 miesiąc temu #1070328 przez KarolineCZ
Wszystko zależy od tego, jakie macie zainteresowania. Ostatnio trafiłam na stronę księgarni PZWL. Znajdziecie tam najróżniejsze książki specjalistyczne - między innymi na przykład etyka książki: https://pzwl.pl/Etyka/Etyka,3493963,k.html . Jeśli macie zainteresowania naukowe to przydadzą Wam się takie książki.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl