BezpiecznaCiaza112023

Wakacje w wysokiej ciąży?

6 lata 9 miesiąc temu #1064425 przez wyjur
Drogie mamy. Spotkałam się z pytaniem na które nie jestem w stanie jednoznacznie odpowiedzieć. Młoda kobieta planuje w nieco skomplikowanej i wysokiej ciąży (prawie 8 miesiąc) wybrać się z mężem na urlop na południe Polski. Mąż jest pasjonatem win. Wspólnie chcą odwiedzić winiarnie w Folwarku Stara Winiarnia - ( http://www.folwarkstarawiniarnia.pl ) i aktywnie spędzać czas. Pytanie tylko czy ona powinna na taki urlop się wybierać skoro jej ciąża jest skomplikowana?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

4 lata 1 miesiąc temu #1069344 przez Quake
Co to w ogóle za określenie "wysoka ciąża"? Sięga nieba, czy co? Jak już to chyba zaawansowana ciąża! Niech sieci na tyłku i tyle, zwłaszcza jak ciąża jest skomplikowana. W ogóle... kolejne dziwne pojęcie - jak ciąża może być skomplikowana? Jak już to chyba nie wiem... zagrożona?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

3 lata 8 miesiąc temu #1069550 przez velto
W takie wakacje według mnie warto zostać w domu, ja będąc w ciąży i to w czasie koronawirusa nigdzie bym się nie wybierała. Jeśli już to bym na pewno czytała książki i w sumie to robię. Aktualnie czytam romans "Kilka słów o miłości" Tomasza Kieresa www.wydawnictwofilia.pl/Ksiazka/496?fbcl...19DzWVVHVz3L9M_VBzOI bardzo fajna i wciągająca książka.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

2 lata 2 miesiąc temu #1070624 przez KoserCalven
Niesamowity dzień dla wszystkich. Ze względu na to, że w chwili obecnej musisz szybko poznać telefony, możesz to zrobić na stronie devicelist.best/pl/phone/ . Tam otrzymasz ogromny magazyn informacji o każdym modelu telefonu. Naprawdę będziesz musiał wybrać telefon do swojego planu wydatków. Niewyobrażalne i łatwe do zdobycia prezenty.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl