BezpiecznaCiaza112023

Własne 4 kąty

6 lata 8 miesiąc temu #1064798 przez mirena
macie może mieszkanie na własność i do tego kredyt za te mieszkanie? Teraz powstały nowe mieszkania wrocław zastanawiam się czy mam szanse jakiejś spłaty takiego mieszkania, czy dam sobie radę z tym wszystkim. Macie moze podobne doświadczenia przed sobą lub za sobą?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

4 lata 1 miesiąc temu #1069346 przez Quake
Nie, nie mam. Znaczy mam własne mieszkanie, ale nie mam kredytu, więc temat nie dla mnie. A poza tym kredyt nie dają ot tak, najpierw musisz wykazać się zdolnością kredytową i właśnie zdolnością do spłaty. Jak zastanawiasz się, czy cie na to stać, to prawdopodobnie wnioskuje, że cie nie stać.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

2 lata 5 miesiąc temu #1070397 przez KoserCalven
Jednoznacznie, że legitymizuje próbę grania, w przypadku, gdy masz takie bicie. Miałem pytania i zjadłem swój czas, nie dostałem gotówki. W podobny sposób, po krótkim czasie jestem naprawdę utalentowany w zbieraniu pomocy w grze. Nie czułem, że tak mi się to skończy. Oczywiście istnieje jego własny nowy rozwój, ale jest to obecnie prawda o ulepszeniu. Myśląc o wszystkim, każdy może wybrać w efektowym kasynie i spróbować zagrać. Są fajne maszyny do zakładów, ale w fansportsklep.pl/ gry hazardowe pobliżu gigantycznych nagród i niewyobrażalnych kodów, zdolności do patrzenia na wyzwania i lustra, które nagradza cię do gry, jeśli miejsce siły zostanie zniszczone.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

1 rok 10 miesiąc temu #1070997 przez gumekk
Teraz wiele osób ma problem, aby kupić nawet mniejsze mieszkanie. Niestety, stopy pewnie jeszcze trochę wzrosną. Można popytać u doradców np. savebank.pl/ jakie teraz są wymagania dla kredytobiorców.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

1 rok 9 miesiąc temu #1071079 przez TatianaWojdyga
Ceny już dawno wzrosły niestety taka prawda. Ja na chwilę obecną zastanawiam się nad ogrzewaniem gazowym albo pompą ciepła. Znalazłam fajny artykuł jak tutaj ozeprojekt.pl/kalkulator-pomp-ciepla/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

1 rok 9 miesiąc temu #1071081 przez xkristinaxbond
Kupiliśmy też mieszkanie, teraz je ulepszamy, wcześniej wynajmowaliśmy dom. Postanowili nie wyrzucać starych mebli, ale dać im drugie życie))) Zwróciliśmy się do usług firmy NUBES - renowacjawroclaw.pl/ Naprawiają meble i tapicerkę na dogodnych warunkach, fajnie radzić sobie z prawdziwymi profesjonalistami. Meble wyglądają jak nowe, a dodatkowo okazały się dobrym ratunkiem.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

1 rok 7 miesiąc temu #1071246 przez Dolores
To rzeczywiście ciekawe propozycje.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

1 rok 3 miesiąc temu #1071765 przez KarolineCZ
Wiele praktycznych rozwiązań można znaleźć w internecie. Polecam chociażby wizytę na tym blogu: https://www.iway.com.pl/ . Uważam, że takie inspiracje są bardzo pomocne przy urządzaniu mieszkania.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 miesiąc 2 tygodni temu #1080329 przez Quake
Własne 4 kąty to marzenie wielu, ale mało kogo stać. Najczęściej bierze się wtedy kredyty hipoteczne i niestety wiele osób wpakowało się także w kredyty walutowe. Każdy chyba słyszał o kredytach we frankach. Kancelarie dwoją się i troją, by pomagać takim osobom, a jest ich sporo. Tu: kancelariakredytobiorcy.pl/jak-kancelari...rankowieniu-kredytu/ można dowiedzieć się w jaki sposób kancelarie prawne mogą pomóc przy takich sprawach i na jakie wsparcie można liczyć. Co wy wiecie na ten temat?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl