BezpiecznaCiaza112023

Mamusie czerwiec 2012

12 lata 6 miesiąc temu #218255 przez gorla
Witam :)

Tydzień temu zrobiłam teścior i wyszły II grubaśne krechy! Bardzo się cieszę :laugh: Termin mam na 19 czerwca. Czy są tu inne mamuśki czerwcówki ??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #218260 przez angellika1
Super GRATULUJE :) :) :)

Napewno niedługo dołączą don Ciebie inne mamusie z terminem na czerwiec

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #218263 przez ajłona
Gorluś dołączą, dołączą!!! a póki co buziaki i gratulacje raz jeszcze od majówki ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #218264 przez gorla
angelika czekam z niecierpliwością :laugh: :laugh:

ajłoncia jeszce raz zakładałam foruma, bo nie tam gdzie trza go wrzuciłam :) achhh to roztargnienie ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #218268 przez agi-p
Gorla serdeczne gratulacje!!!!
Jak fajnie , ze już powstał wątek czerwiec 2012 :) Ja jestem z Mamusiek czerwcowych , tyle że 2011 . Rany jak ten czas leci...pamiętam jak dziś swoje początki na forum :)
Zapewne w niedługim czasie dołączą kolejne Mamusie z tym terminem :)
Widzę , że Ty jesteś już szczęśliwą Mamusią Oliwki . Pewnie nie może sie już doczekać rodzeństwa :)
Jeszcze raz gratuluję i życzę spokojnego oczekiwania :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #218275 przez chłopek
ja już się dołączam, twoja fasolka taka malutka a na teście wyszły ci grube kreski,i wyszłą druga słabsza, wiec ciekawe jaka fasolka duża jest. ja dopiero mojego dzidzia zobacze 31 października

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu - 12 lata 6 miesiąc temu #218281 przez gorla
agi Oliwka jeszcze nie wie :laugh: poczekam jeszcze trochę tak do 12 tygodnia, ogólnie to nikt ni ewiem oprócz mojej mamy i małża ;) masz śliczną córcię i boskie ma imię ;) jest na mojej liście przyszłych imion fasolinki w rzie jakby dziewczynką była . Mąż chce wybrać imię , ale żeby nie przesadził to zawęzyłam mu polu wyboru i z listy ma se wybrać :P :P :P

chłopek nooo w końcu dotarłaś ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #218345 przez chłopek
no dotarłam :) my już mamy imię dla dziewczynki wybrane, no ale zawsz sie może okazac że 2 chłopak bedzie to wtedy sie bedziemy zastanawiać albo przerobimy imię na chłopięce :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #219355 przez gorla
chłopek a jak bedzie jednak braciszek dla Ksawcia????

ale tu ciszaaaa, nie ma jeszcze żadnych mamusiek ?? :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #219380 przez kasiorek0310
gratulacje dziewczyny kolejne czerwcowe mamy beda ale fajnie szybko ten czas leci a ja własnie dzisiaj tylko ze rok temu miałam na tescie dwie krechy :) jak sobie o tym wspomne to by sie chciało znowu nosic taka ssłodka fasolke w brzuchu ale na to trzeba poczekać spokojnie pewno wiele dziewczyn do was dołaczy u nas tez na poczatku było mało a potem sie rozkreciło głowa do góry

nie wazne czy chopak czy dziewczyna wazne zeby zdrowe było jesli pozwolicie to bede was podczytywac i zagladać

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #219384 przez gorla
kasiorek dizeki :) zapraszamy im więcej nas tym weselej :laugh: :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #219396 przez chłopek
gorla no to nic ważnie żeby było zdrowe. ale mnie dzisiaj kark bolał, jeszcze jak wstawałam z łóżka to mnie brzuch zabolał :( tak mnie ukłuło, mam nadzieje ze z dzidzia ok

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #219418 przez agi-p
Kochane a jak tam Wasze samopoczucie ??? Macie już jakieś typowe objawy ? Ja pamiętam , ze byłam okropnie śpiąca i szybko pewne zapachy zaczęły mi strasznie przeszkadzać . A co do bóli brzucha to mnie też często bolał . Jajniki mnie kuły jak na miesiączkę , ale lekarz mnie uspokoił , że to normalne :) Wszystko będzie dobrze , tylko dbajcie o siebie zwłaszcza w te zimne dni :) Herbatka z cytrynką i dużo odpoczynku :)
Ja właśnie pisze jedną ręką , a na drugiej leży Amelka przyssana do piersi :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #219431 przez chłopek
agi mi nic jak narazie nie jest, nie wymiotuje, nie denerwują mnie żadne zapachy,poprostu nic, z Ksawciem to mnie zapachy denerwowały wymotowałam, lodówki to otworzyc nie mogłam bo poprostu była maskara z zapachem. miałam smaki na ogórki kiszone i pomidorki koktajlowe, a teraz to na nic,( oprócz czekolady zjadlam cała, a tak normalnie to tylko ze 3 kostki zjem )

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #219449 przez agi-p
U mnie też obie ciąże były zupełnie inne . Przy Paulince czułam się długo bardzo dobrze . Jedynym "minusem" były mdłości i wymioty , które dokuczały najbardziej wieczorami . Miałam ochotę na kwaśne i słodkie . Przy Amelce od początku wszystko było inaczej , dlatego też sądziłam , ze na bank chłopak będzie :P Byłam śpiąca , zapachy doprowadzały mnie do furii i miałam mega ochotę na słodycze . Przez całą ciąże nie tknęłam ani ogórków , ani kapusty , nic kwaśnego .

Ale będziesz miała fajną różnicę między dzieciaczkami :) Super . My chcemy jeszcze trzeciego Smyka i 2 lata muszę odczekać ,ze względu na cesarkę , którą miałam . Ale zaraz po tym .... rozpoczynamy starania :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl