BezpiecznaCiaza112023

Niespokojny sen dziecka

13 lata 2 miesiąc temu #68123 przez afrodyta
Witam wszystkich :)
Czy ktos moze doradzic co mam robic ?
otoz moj problem polega na tym , ze moje dziecko ( ma 13 i pol miesiaca ) od ponad trzech miesiecy nie spi w nocy... ciagle sie budzi ( tak po dwoch,trzech godzinach snu ) , poplakuje , pojekuje , czasem placz jest duzo wiekszy , ze musze go na rekach tulic ....
nie pomaga herbatka ,( ktorej czasem wypija bardzo duzo w nocy ) , nie pomagaja syropy przeciwbolowe ani uspokajajace :(
i co najgorsze tak jest KAZDEJ NOCY !!! KAZDEJ....
w ciagu dnia spi dobrze i jest wszystko ok a noce sa makabryczne...
bylam z tym problemem u jednego lekarza - odeslal mnie z kwitkiem , bo chyba sam nie wiedzial co mi odpowiedziec ....
bylam u drugiego lekarza - kazal zrobic morfologie i mocz ... badania wyszly nie najgorzej , jeszcze rozmaz krwi musze zrobic....
juz sama nie wiem co sie dzieje :( dlaczego tak jest ?
ja sama tez chodze wykonczona , bo bywaja noce ,ze spie po dwie- trzy godziny....i dopiero nad ranem zasypiam , gdzie zaraz trzeba wstawac :(
czy ktos ma lub mial podobne problemy ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #68126 przez SISUNIA88
a może mały się czegoś przestraszył i dlatego jest taki niespokojny???

może spróbuj przez kilka nocy spać z nim?? dziecko wtulone w mamę powinno być spokojniejsze...nic innego nie przychodzi mi do głowy...

"Poczęcie dziecka to cud, przed którym człowiek milknie, chyli czoło i klęka"




Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #68132 przez raczek10
witam ,jak na mój gust to mogą być ząbki ,a może być za dużo wrażeń w dzień i trzeba dziecko od godzin popołudniowych wyciszać ,a jeszcze mogą byc owsiki . One jak dziecko zaśnie to wtedy robią rewolucje . I warto kupkę oglądać ,lub pomysleć ,czy w ostatnich tygodniach maluch nie miał stycznosci z jakimiś małymi dziećmi .

/035/0354289b0.png?3420[/img] [/url]

s2.pierwszezabki.pl/035/0354289b0.png?6371

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #68135 przez afrodyta
Ja bym spala z nim , tylko boje sie , ze jak zacznie spac na naszym lozku to pozniej moze byc jeszcze gorzej....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #68138 przez afrodyta
A jesli chodzi o owsiki to sprawdzalam kupy :) i rowniez dawalam mu lekarstwo na robaki , bo mialam takie podejrzenie z racji tego,ze maly mial kontakt ze zwierzatkami....
a czy sie czego w ciagu dnia mogl przestraszyc? nie sadze , bo caly dzien jestem z nim tylko ja i raczej bawimy sie spokojnie jedyne co jest - to czasami zostawiam go samego w pokoju....moze to sie pozniej w nocy odbija ?
zabki ? moga tez byc przyczyna chociaz gdy mu pierwsze wychodzily to lepiej spal jak teraz a teraz jak wspomnialam wyzej dawalam mu na noc syrop przeciwbolowy i nic nie pomagalo...
i co mnie zastanawia , ze tak jest NOC w NOC ....juz przez tak dlugi czas...
ostatnio zaczely mnie nachodzic mysli , ze to pewna osoba - zle mi zyczaca - rzucila jakies "czary" :)
dzieki dziewczyny :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #68170 przez Martynka__89
Na Twoim miejscu chyba bym syna zabrała na noc do łóżka, albo przynajmniej pozwoliła spać w tym samym pokoju. Ale zrobisz jak zechcesz ja tylko taką rade piszę. A jak by dalej było źle to może warto skontaktować się z psychologiem dziecięcym, jak pediatra nie wiem co robić i wyniki badań są ok. No nie wiem, ale życzę powodzenia.



Moja Kropeczka:(9.02.2015

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu #185513 przez ifka
U nas od 3 nocy jest problem.Lenka zasypia o 21 o 23 dostaje mleczko a o 1 juz marudzi, wierci się, kręci, stęka, pojękuje,czasem nawet płacze :( .Śpimy w trójkę w 1 łóżku,ale nie pomaga :( .W dzień wygląda to już troche lepiej,ale też mało spokojnie...,wyniki niedawno robiłyśmy - są ok.Już oczy na zapałki mam prawie,bo to nie spanie tylko czuwanie takie.Sama nie wiem, martwię się.... :(


[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu #186420 przez chłopek
Ksawery tez tak ostatnio ma budzi sie caly czas w nocy no ale to prawdopodobnie przez ząbki, w dzien ze spaniem tez ciezko ostatno nie moze sobie zasnac, a jak zasnie to po dlugiej męczarni,i na rekach bo tak to jest strazny wrzask. nic osstatnio nie mogę zrobić chyba w niedzile bede dom sprzatac bo tylko wtedy jest mąż zeby sie zajac mlodym

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu #186487 przez ifka
też stawiam na ząbki, ostatnie 2 nocki juz troszke lepiej, ale już sie sama budze w tych godzinach, w których ona wcześniej - tragedia, nie wyspana jestem :dry: , a w domu też taka demolka :ohmy:. Może dziś uda się coś ogarnąć :huh: .Ważne,że śpi już troszkę lepiej - nawet jeśli to chwilowe :) .


[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu #188055 przez MoNiaaa
u nas tez tragedia ze spaniem choc z dnia na dzien troszke lepiej budzi sie nam co chwile a w sobote i niedziele poszla spac po polnocy gdzie normalnie o 18 chodzila spac :( masakra mam nadzieje ze to tylko zeby i wszystko sie unormuje bo zwariuje

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu #192849 przez ifka
I jak u Was i Waszych pociech ze snem? Jakies zmiany?Oby na lepsze :) .U nas trochę się porawiło. Lenka mniej się budzi w nocy i mniej marudzi przez sen.


[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu #193075 przez bombel779
Jasiu też od jakiegoś czasu śpi niespokojnie,kręci się,wierci,budzi z płaczem....ale to zapewne przez ząbki (wyszły nam 2 dolne jedynki)


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu #194610 przez ifka
Gratulacje dla Jasia z okazji ząbkowych nabytków :) :kiss:


[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu #194616 przez bombel779
Podziękował :) Dogoniliśmy Lenkę ;) :P


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu #194621 przez ifka
:) :) :silly: :kiss:


[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl