BezpiecznaCiaza112023

Poród zdjęcia - projekt

14 lata 1 miesiąc temu #6176 przez Katarzyna
Zdjęcia z porodu, to z jednej strony temat kontrowersyjnym, a z drugiej są osoby, które poszukują zdjęć z porodu. Pewnie są to kobiety w ciąży pragnące zobaczyć, co je czeka.

Powstał projekt fotograficzny o porodzie. Autorką jest Dominika Dzikowska, więcej o projekcie można przeczytać na blogu:
koszule-porodowe.blogspot.com/

Na blogu można obejrzeć zdjęcia z porodu, ale nie tylko. Są również zdjęcia koszul po porodzie.

Stąd nasuwa mi się pytanie, czy pomyślałaś kiedyś, żeby upamiętnić na zdjęciu swoją koszulę porodową?

Oto zdjęcia koszul po porodzie:


Zdjęcie pochodzi z wyżej wymienionego bloga.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #6197 przez Moniq
mi nie przyszło do głowy fotografować koszuli :) ale moja była nienaruszona, bo rodziłam w wodzie i nie przydała mi się :lol: poza tym byłam tak zaaferowana porodem, że gdyby nie polożna, to nie mielibyśmy zdjęć Niuni zaraz po urodzeniu:)
przejrzałam sobie ten projekt, naprawdę ciekawy, szkoda że my już nie możemy wziąć udziału :(to mogłaby być wspaniała pamiątka :) podoba mi się pomysł wyrwania porodu ze strefy tabu, to magiczna i niezwykle intymna chwila w życiu kobiety; dla mnie był to swego rodzaju sprawdzian mojej kobiecości, kolejny etap; chociaż rozumiem kobiety, które miały bardzo ciężkie porodu i nie chcą do nich wracać

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #6224 przez _aga86_
Ja mialam dosc ciezki porod, ale i tak mile wspominam, gdyz jak wiadomo wszystko nabiera barw jak sie dostanie dzidziusia... No, ale nie chcialabym pokazywac zdjec z porodu- dla mnie to jest bardzo intymne i wglad ma tylko rodzinka:) Jednak uwazam, ze ten projekt to fajna sprawa dla przyszlych mamus- sama w ciazy szukalam kazdej informacji, zdjec itp. o porodzie:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #6246 przez Scholastyka21
dosyć kontrowersyjny pomysł, osobiście nie widzę nic fajnego w poplamionej krwią koszuli ale to tylko moje zdanie,
co innego zdjęcia dzidziusiów świeżo po wyjęciu, jestem jak najbardziej za :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #6255 przez _aga86_
Pomysl z koszulami tez mi sie nie widzi, ale jezeli chodzi o zdjecia czemu nie jesli oczywiscie znajda sie tak odwazne ososby:) Jak juz wspomnialam szukalam tego typu projektu, ale szybko wylaczalam, zeby sie nie nakrecac, potem znowu decydowalam sie na obejrzenie i rezygnowalam:d

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #48170 przez mysia-sia
zdjęcie koszuli po porodzie?? nie wpadłam na taki posmysł... pomysł projektu też oryginalny... ale ja bym się nie zdecydowała na coś takiego, dla mnie poród był sprawą zbyt intymną, żeby robić z tego przedstawienie... mamy kilka zdjęć z porodu, ale są tylko dla nas, nawet najbliżza rodzina nie jest w nie wtajemniczona. Tak samo nie jestem zadowolona jak ktoś ogląda zdjęcia moje z tych pierwszych dni po porodzie... był to czas kiedy czułam się wyjątkowo nieaktracyjna i niefotogeniczna.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #48174 przez martela89
Moja koszula była czyściutka,wiec nie mam co pokazywać :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #70918 przez Rika
Napisałam do tej Pani. mam nadzieję ze się uda. Z pierwszego porodu nie mam zdjeć i do dziś jestem zła na meża. poza tym powiedział że tym razem nie będzie przy porodzie bo już się napatrzył...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #70933 przez Martynka__89
Nie mam zdjęć bo miałam CC, ale jak dla mnie to za intymnie nie pokazałam bym.



Moja Kropeczka:(9.02.2015

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 tygodni temu #97567 przez Winka
Cokolwiek dziwny ten projekt. Ja bym sobie nigdy nie robiła żadnego zdjęcia porodu . Co kto lubi, dla mnie to jednak zbyt intymna sprawa :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 tygodni temu #97569 przez SISUNIA88
JA też bym się nie zdecydowała bo jak dla mnie nie ma co oglądać..

"Poczęcie dziecka to cud, przed którym człowiek milknie, chyli czoło i klęka"




Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 tygodni temu #97588 przez Emme
dla mnie te koszule są bardziej przerażające niż atrakcyjne :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 tygodni temu #97672 przez kaśku
Emme napisał:

dla mnie te koszule są bardziej przerażające niż atrakcyjne :P


zgadzam się.
poza tym są obrzydliwe :/ w życiu bym czegoś takiego nie założyła. blee.

a poród to zbyt intymna sprawa.
zawsze wkurzało mnie jak na filmach dziewczyna rodzi spocona a tam pstrykają jej fotki.
ciekawe ile osób zgłosi się do projektu "lewatywa" i tam będą ujęcia na żywo :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 tygodni temu #97675 przez Emme
mnie bardziej dziwi, że w filmach poród wygląda inaczej niż w rzeczywistości- litry potu, krwi, krzyki - u Was tak było?
ja mam zdjęcia z porodu, chciałam mieć pamiątkę i "dokument" w razie "tfu, tfu" czegoś niedobrego.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 tygodni temu #97682 przez Martynka__89
Ja nie krzyczałam no może raz ale opanowałam się i głęboko oddychałam dzięki temu czułam ulgę. Ale była kobieta która tak krzyczała że bardzo bałam się porodu i czekałam na moment kiedy ja tak będę się darła ale nie było mi dane.



Moja Kropeczka:(9.02.2015

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiora
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl