BezpiecznaCiaza112023

szykowanie ciuszkow i itp

10 lata 11 miesiąc temu #622598 przez kasica1710
Witam.. tak sie zastanawiam w ktorym miesiacu zaczynacie szykowac rzeczy dla dzidziusia? ciuszki i cala wyprawke. ja jestem w 6 miesiacu i juz prawie wszystko mam.. czy to nie za szybko?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #646669 przez Joanna89
Kasica przecież to sprawa osobista, jak to chce. Ja też mam już dużo dla małej, wszystko oprocz wózka,łóżeczka,wanienki :) ciuszki , środki do higieny, butelki,smoczki ,pieluszki mam:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #685287 przez Dorotti
W 7 miesiącu ciąży też miałam już niemal wszystko skompletowane :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #686342 przez Joanna89
Teraz mam już wszystko oprócz wózka:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #686711 przez KarolciaZumba
Hey :)
Ja wszystko zaczynam powoli kupować, wózek już mamy, teraz polujemy na łóżeczko i komodę z przewijakiem, ciuszków też mam już sporo.
lepiej kupować po trochu wtedy się tego nie odczuwa tak finansowo :))))
Najdroższy wydatek to pewnością wózek :ohmy:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #691948 przez nuśka09
Dzień dobry ;)
mam już skompletowaną większość wyprawki:) Wózek, łóżeczko,początkowe ubranka ( 56-62), laktator, buteleczki, i kilka pozostałych akcesoriów :) Większość rzeczy dostaliśmy:) teraz jestem w trakcie poszukiwań przewijaka i komody na ubranka ;) Niby mam jeszcze sporo czasu ale wolę we wrześniu już mieć wszystko i spokojnie czekać na synka zamiast biegać wtedy po sklepach :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #694205 przez Lena083
Ja zaczęłam kupowanie jak tylko dowiedzieliśmy się z mężem, że będzie córeczka :) Jeszcze tego samego dnia kupiliśmy jej pierwsza sukieneczkę i potem już poszło lawinowo :D Teraz jestem w 7 miesiącu i brakuje mi tylko kilku drobnostek. Bardzo się cieszę, że kupowałam wszystko powolutku, na spokojnie i etapami, nie dość, że stopniowałam sobie przyjemność to jeszcze wydatki bo jednak są niemałe no i zaoszczędziło mi to sporo stresu pod koniec ciąży szczególnie, że termin mam na sierpień i nie chciałabym w upały z brzuszyskiem gorączkowo latać po sklepach :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #694508 przez alutka1011
W pierwszej ciąży w 6-7 msc miałam już wszystko :laugh: Teraz dopiero zaczynam myśleć(za niedługo zaczynam 7 msc) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #694645 przez patka1603
ja konkretne zakupy zaczęłam od 7 miesiąca bo nie liczę jakiś pojedynczych ciuszków które parę razy zdarło mi się kupić wcześniej bo była okazja.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #701717 przez dziubek
Jestem w 6 miesiącu i zaczynam powoli zakupy .Od 2 lipca wiem że będziemy mieli syna więc teraz te zakupy będą konkretne:)Mam już troche ciuszków i upatrzone łóżeczko które mam zamiar
kupić jeszcze w tym tygodniu na allegro.

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=55274

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #716604 przez małgosia.t
zaczynam właśnie 5 miesiąc. termin mam na początek stycznia, dlatego całą wyprawkę chcę miec skompletowaną do połowy listopada żeby zaś w śniegu się nie kulac :laugh: a faceta samego puścic na takie zakupy to kiepski pomysł :laugh:


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #738752 przez kristi*
U mnie jeszcze bardzo wcześnie, ale od mojej mamy i koleżanki mam zapewnione łóżeczko, krzesełko do karmienia (to akurat dłużej poczeka), przewijak z szafeczką i sporo ciuszków. Pozostałych zakupów też nie będziemy odkładać na ostatnią chwilę, żeby nie odczuć tego bardzo finansowo.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #854187 przez patka89
Myślę,że nie jest to za wcześnie sama mam już sporo ciuszków oraz kosmetyków dla malutkiej a jestem w 7 miesiącu ciąży. Wydaje mi się ,że lepiej kompletować wyprawkę stopniowo niż na ostatnią chwilę ,żeby było nerwowo.A już za niedługo trzeba będzie pakować walizki do szpitala,żeby czekały spokojnie na ten moment :):)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

1 rok 9 miesiąc temu #1071023 przez tessa
Lepiej stopniowo. No i warto pytać innych, co się sprawdziło.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

1 rok 3 miesiąc temu #1071645 przez Jota
Myślę, że już spokojnie możesz zacząć kompletować wyprawkę. Jedną z rzeczy, która polecam Ci kupić, jest pościel - mulinek.pl/posciel-muslinowa-z-wypelnien...x70-pudrowy-roz.html . Kołderką muślinową można okryć dziecko do nocnego wypoczynku, jest przydatna także w czasie spacerów.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiora
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl