BezpiecznaCiaza112023

Moda i uroda w ciąży - czyli JESTEŚMY PIĘKNE!!!

9 lata 11 miesiąc temu #868978 przez patka89
Ja,też mam bliznę po przekuciu pępka ,też bardzo nie ładnie to wygląda :(
Tyle,ze Ja wcześniej dużo przed ciążą wyciągłam kolczyka ponieważ,kupiłam sobie babolowatego kolczyka taki stan zapalny mi się wdał,że ropę lekarze mi ściągali jeszcze podczas operacji :( Mi samej było ciężko w to uwierzyć,że tak można sobie załatwić pępek :(i od tej pory jakoś nie mam potrzeby robienia sobie kolczyków , chodź bardzo chciałam jeszcze w nosie

Ta dziurkę miałam robioną dużo wcześniej ale wystarczył zły kolczyk kupiony później i się zaczeło :(
Fajnie by było jakby było ciepłe lato, tyle ,że na bank swojego ciałka bym teraz nie pokazała z tymi naciągniętymi bliznami :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #869361 przez MarzenaBZ
patka ja przekłuwałam pępek 3 razy. Za pierwszym razem kolczyk wyrwała mi koleżanka przy rozkładaniu namiotu, drugim razem sama wyrwałam przy rozbieraniu się, a za trzecim razem kolczyk sam wyszedł - nie przez dziurkę ale normalnie ciało mi go wypchało! Chyba nie tolerowało w tym miejscu nic. Nie miałam dużej blizny, była normalna tylko że mocno różowa. A teraz wyszła ponad pępek i nie wygląda za fajnie:( Już nigdy nie będę obić piercingu w miejscach, które się rozciągają lub na twarzy:)

Tyle niemiłych tematów. Popatrzmy na piękną Anię w ciąży:)
I czerpmy inspiracje:)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #870471 przez Myszata
Marzena mam pytanko w forum z darmowymi probkami pisałas że cos dostałaś po rejestracji a długo czekałas na to od momentu zarejestrowania?? No Ani bardzo służyła ciąża

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #870500 przez patka89
Ona jest piękną kobietą, to i z brzuszkiem jej do Twarzy :):)

No to Ci powiem,że miałaś przygody z tym kolczykiem. Ja już też nie zrobię sobie żadnego kolczyka jakoś już mnie nie kusi,chyba trochę się boje :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #870968 przez MarzenaBZ
Myszata, na pudełko i płytę z muzyką czekałam chyba z 3-4 tygodnie. Już o tym zapomniałam nawet, a tu nagle przyszło. Więc się trochę czeka:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu - 9 lata 11 miesiąc temu #871137 przez srenka_918
Marzena masz jakieś fotki sukienek ciążowych? Takie na gościny do rodziny i do kościoła (czyli trochę eleganckie ale i na luzie ;) ) obszukałam wszystkie sklepy do jakich mam dostęp, czatuję na allegro na jakąś okazję, ale nic nie mogę znaleźć i postanowiłam że pójdę do krawcowej, tylko muszę mieć jakiś wzór... A kto jak nie Ty jest skarbnicą fotek super ciuchów ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu - 9 lata 11 miesiąc temu #871661 przez MarzenaBZ
Cześć Dziewczyny!

Ja nie ustaję w ;poszukiwaniu modowych inspiracji!
Obecnie jestem na etapie szukania butów na święta - takich i do spódnicy i do spodni. Balerinki na lekkim obcasiku mam, ale jeśli będzie padać to jestem uziemiona, a tak nie może być. Jak kupię coś fajnego i wygodnego wyślę zdjęcia.

Srenka, o jak fajnie, że przynajmniej Tobie przydają się te zdjęcia, które tu non stop wrzucam:D

O sukienkach miałam właśnie pisać. Póki co, wysyłam zdjęcia z HAPPYMUM, tych sukienek które mi się najbardziej podobają.
W sumie ja myślę o czymś, co nie spowoduje, że będę wyglądać jak w worze. Jak dla mnie odpadają proste sukienki bez wcięć, lub te bardzo luźne na dole. Takie tylko nas poszerzają. Lubię obcisłe, elastyczne lub z fajnymi szwami, czy wcięciami. Mam kilka w szafie, które się nadają to później wrzucę, jak zrobię zdjęcia:)

A na razie moje łowy z HAPPYMUM. Najbardziej przypadła mi do gustu te sukienki z pierwszego obrazu:)

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #871942 przez srenka_918
Marzena ale świetne sukienki ;) Jak na razie były by dla mnie świtne ;) Jak znów za dużo bym przytyła, to by odpadły, ale żyjmy chwilą ;) Chyba wydrukuję sobie zdjęcie drugie z góry po lewej ;) Może mi krawcowa uszyje ;)
Bo niestwty nie mam dostępu do żadnych porządnych sklepów z ciuchami ciążowymi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #872093 przez beaciaa
Cześc dziewczyny widzę, że ruszyłyście temat sukienek z Happy Mum :) Mam do sprzedania dwie sukienki jedną miałam ubraną zaledwie przez 2 godziny(?:) ) i drugą też raz .
Sukienki idealne, rozmiar S . Jedna ze zdjęcia (5 sukienka) drugą sukienką jest sukienka HappyMum Pandora Pudre Dress. Jeżeli któraś z Was byłaby zainteresowana proszę się odezwac, mogę do nich dołączyć kremy których nie zdążę już użyć :)
Buziaki :*!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #872314 przez srenka_918
Beacia ja jestem rzeczywiście mam rozmiar S ale nie takie ;) S jak Słoń ;) Noszę xl

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #872321 przez MarzenaBZ
S jak słoń:D A to dobre:)
Ja też troszkę większa jestem:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #872331 przez patka89
Fajna ta sukieneczka nr 5 ale u Mnie żadna by chyba nie pasowała,bo Ja mała jestem tzn bardzo niska.
Przez ciąże w sumie śmigam tylko w dresach lub leginsach bo,jak kiedyś przymierzyłam sukienkę ciążową to jak worek a pani twierdziła,że ta to najmniejsza jest... :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu - 9 lata 11 miesiąc temu #873156 przez MarzenaBZ
Cześć Dziewczyny!
Tak jak obiecałam zabrałam się dziś za wyszperanie z szafy moich sukienek. Trochę ich mam, od razu wywaliłam te, w które już na pewno nigdy się nie zmieszczę:)
Chciałam porobić więcej zdjęć, ale nie było czasu i mąż zdążył zrobić mi tylko fotki w dwóch kreacjach:) Ale myślę, że za niedługo prześlę resztę:)

Te sukienki, to w sumie moje ulubione:)
Jak się okazała, w obecnym stanie nadają się już tylko do noszenia z getrami:)
Niebieską kupiłam w jakiejś sieciówce za bodajże 39,90zł. Idealna na lato bo przewiewna, króciutka (dlatego teraz mi tak jakoś nie wypada w niej paradować).
Druga to nowiutka sukieneczka z "lumpeksu". Góra 3 zł za nią dałam, bo nie pamiętam dokładnie. Spodobała mi się od razu. Teraz dodałam do niej czarną tasiemkę i wg mnie prezentuje się ślicznie:)

A może któraś z Was wrzuci tu swoje skarby z szafy:)???
Pozdrowionka babeczki:)



Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #878850 przez MarzenaBZ
O nie dziewczyny! A gdzie nasze modowe inspiracje??? Czyżbyśmy się zaniedbały???
Hej piękne mamuśki!!!!!!!!!!!

Aż pozukam jakiś ładnych ciuchów i powrzucam tu, bo cisza jak makiem zasiał!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #879115 przez Sophie25
Witaj Marzena ja jestem w pełnej gotowosci i wklejam nowinki :laugh:

A i slicznie Ci w tej niebieskiej sukience :laugh:

A oto firma Lupoline : Swietna ta sukienka jest :) kosztuje 99 zł
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiora
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl