BezpiecznaCiaza112023

Mamusie marzec 2013

11 lata 9 miesiąc temu #386464 przez patka1603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #386481 przez sylka
Gratulacje :) Z sentymentu do marca będe tu zaglądać- synek miał urodzić się w marcu 2011 r. a pośpieszył się i jest z lutego :) Mam nadzieję, że szybko pojawią się nowe marcowe mamusie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #386534 przez kasia123m
hej...ja tu tez kukam..bo w kalkulatorach wychodzi mi albo 28 luty albo 2 marzec...ciekakawe jak wyliczy mi gin.



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #386660 przez patka1603
no mi z kalkulatora wychodzi 1 tydzień marca i też jestem bardzo ciekawa co powie mi ginekolog

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #387183 przez kasia123m
Patka a jak sie czujesz? bo ja wsumie oprocz sennosci w dzien i chodzenia czesciej siku to zadnych objawow.wczoraj mnie cos kolo kosci ogonowej pobolwealo..jakby mnie zawialo.a takto nic.i az sie boje..Kiedy idziesz do lekarza?ja ide we czwartek...mam nadzieje ze bedzie ok.



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu - 11 lata 9 miesiąc temu #387494 przez patka1603
kasia123 no ja też w dzień jestem troszkę bardziej zmęczoną, a o wieczorze to już szkoda mówić o 22 jestem już bez sił a zazwyczaj oglądałam tv do 23 minimum jak nie do 1!!!-zauważyłam że w ogóle się jakoś przestawiam bo wcześniej się budzę a raczej należałam do tych co lubią pospać i posiedzieć w nocy :P, jeśli chodzi o siusianie to tez siusiam dużo dużo więcej ale nie wiem czy to nie przez te tabletki z żurawiny na zapalenie dróg. oprócz tego bolą mnie piersi, no i jak już wspominałam w innych wątkach mam skurcze i bóle jajników... a no i co chwile burczy mi w brzuchu- już zaczyna mnie to irytować, przecież jak często można jeść-a ponoć zapotrzebowanie w tym okresie zwiększa się tylko o 300 kalorii to o co tu chodzi ?! hehe

No ale nie od dziś wiadomo że każdy inaczej przechodzi ciąże, może to i lepiej że masz taki spokój wiesz ile ja się na stresowałam zanim dziewczyny z forum powiedziały mi że nie mam się przejmować tymi bólami-skurczami :blink: nie martw się na pewno wszystko będzie dobrze. W ogóle jakie to wszystko dziwne ja się zamartwiam bo mi coś dolega a ty na odwrót hmm.. a wizytę mam dopiero 6 lipca-oczywiście pierwsza.do usłyszenia, życzę dużo pozytywnych myśli i emocji wiem że w takich chwilach się przydają!!! jak by co to pisz pozdrawiam cieplutko i trzymam kciuki :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #387598 przez emma
gratulacje dla nowych marcowek 2013 od marcowki zeszlorocznej! :laugh: ani sie obejrzycie, a bedziecie juz tulic swoje dzieciaki! pozdrowienia! :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #387623 przez ewelinda83
ojej to juz :lol: ale ten czas leci :) corcia miala sie urodzic w kwietniu ale sie pospieszyla i przywitalismy ja w marcu 2012 :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #388210 przez patka1603
dziękuję w imieniu przyszłych marcówek. a ja jak sobie myślę o tym całym okresie ciąży to mam wrażenie że to będzie trwać całą wieczność, a z tego co piszecie to wynika że czas bardzo szybko leci ?!
;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #388353 przez kasia123m
Noi jestem.serduszka jeszcze nie bylo.mam byc za 2 tyg.wedlug usg 4tyg 4dni.moze pozniej byla owulacja?ja dzien po owulacji bylam na morskim oku wiec moglo sie przesunac.termin z usg 3 marca ale lekarz jeszcze nic nie mowil.wiec teraz bede czekac do 12lipca na serduszko.mam nadzieje ze zobacze-to beda moje urodziny
:laugh: :laugh: :laugh:



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #388752 przez patka1603
no widzisz nie potrzebnie się tak zamartwiałaś, czyli oficjale zostałaś 100% marcówką, moje gratulacje! Zanosi się że będziesz miała piękny prezent urodzinowy, wszystkiego dobrego!!!

p.s. musisz zmienić suwaczek ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #389186 przez kasia123m
Zaczelam plamic na brazowo i leze.dostalam dufaston.serduszka nadal brak.z wykresu lekarz mowil ze w ciaze zaszlam raczek 22dnia cyklu wiec ciaza raczej napewno mlodsza.czekamy wiec co bedzie dalej



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #389499 przez patka1603
mocno trzymam kciuki za was!!!!!!!!!, na pewno wszystko dobrze się skonczy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #389520 przez annaem66
Hej dziewczyny, ja tez pewnie w marcu bede mama... jestem gdzies w 2 gim - 3 cim tyg choc lerze licza od przedneigo okresu ale toczysta teoria praktyke znamy my ;) u mni este jakeis 2 tyg. potwierdzone testem i HCg oraz usg- choc na usg jeszcze za wiele nie widac.

Jestem szczesliwa ale zesteresowana bo czeka mnie przeprowadzka do meza do Hiszpanii tam bym chciala urodzic. Narazie ejstem na zolnieniu lekarskim i pewnie co miesiac bede musiala latac po l4 tutaj co mnie przeraza.
W jakiem wieku jestescie dziewczyny bedziecie pacować czy uciekacie na L4 ?

Pozdrawiam, serdecznie,

Ania

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #390218 przez patka1603
Witaj kolejna marcówko! annaem66 z twojego postu wynika, że czeka cię sporo wyzwań i wrażeń- pamiętaj tylko o zdrowym rozsądku żeby nie zaszkodzić maluszkowi ;)

Ja mam 27 lat i narazie wypoczywam a co dalej zobaczymy, zależy co ginekolog powie na I wizycie. Pozdrawiam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl