BezpiecznaCiaza112023

Mamusie marzec 2013

11 lata 9 miesiąc temu #396348 przez Insomnia
Sylwka ale do lekarza to na jednej nodze leć! Oglądałam Twój wykres i ta temperatura nie jest zadowalająca i dupka powinnaś dostać... nie chcę Cię straszyć ale lepiej dmuchać na zimne :kiss:
A z każdym dniem czuję się coraz lepiej... tylko leń straszny się ze mnie zrobił :blush:

Dokądkolwiek pójdę poniosę ze sobą Twój pierwszy krzyk

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #396398 przez sylwka727
Inso właśnie ta temperatura mnie przeraża



24.12.2011-26.12.2011Mateuszek
24.12.2011-30.01.2012Adrianek
Moje Aniołki[*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #396710 przez sylwka727
Hej moje kochane marcóweczki nie udało mi się wbić dziś na wizytę do Pani doktor(ale w następny czwartek już na 100% będę miała bo już jestem zapisana) ale tak jak wam pisałam byłam u mojego ex gina po papiery a że za wizytę i tak płaciłam to kazałam mu zrobić usg i podglądałam moją kruszynką jest taka duża ma aż 0,5cm :lol: :lol: wkleiłam już na nasze forum ze zdjęciami ale tu też się pochwalę :)

:kiss:



24.12.2011-26.12.2011Mateuszek
24.12.2011-30.01.2012Adrianek
Moje Aniołki[*]
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #396723 przez macka
Prześliczny bąbelek, dobrze że poszłaś do gina, teraz możesz być spokojna. U mnie nadal @ brak :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #396741 przez mamcia2013
Hej dziewczynki :) dołączam do Was .
We wtorek byłam u gina, 4 tydz upragnionej ciąży, jest pęcherzyk, narazie wszystko w porządku oby tak dalej :)
pozdrawiam was wszystkie :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #396754 przez sylwka727
Macka dziękuję :kiss: no właśnie jestem teraz dużo spokojniejsza bo przez te nerwy tylko mnie brzuch bolał, bardzo dobrze że nie ma jeszcze @ jestem dobrej myśli ;)

Witaj Mamcia :kiss:



24.12.2011-26.12.2011Mateuszek
24.12.2011-30.01.2012Adrianek
Moje Aniołki[*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #397261 przez sylwka727
Gdzie się podziały wszystkie mamusie marcowe? :(



24.12.2011-26.12.2011Mateuszek
24.12.2011-30.01.2012Adrianek
Moje Aniołki[*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #397295 przez kasia123m
Sylwka727 a o co chodzilo z Twoja tempka ze zaniska?dostalas progesteron?ja po swoim wykrysie nieumie wypatrzyc takich rzeczy.zazywam duphaston bo mialam plamienia a nawet jasnoczerwona krew raz ze mnie poszla.nikomu niezycze.jak jutro naladuje kompa to tez wstawie moje foty.dzis zaduzo sie wylazilam po domu wiec wole lezec.ostatnio mi lekarz wyliczyl termoin na 2 marzec.ciekawe czy sie lapne na lty czy marzec.

Witamy nowe mamusie.piszcie jak sie czujecie i na kiedy macie termin.



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #397301 przez madziaska
sylwka727 napisał:

Hej moje kochane marcóweczki nie udało mi się wbić dziś na wizytę do Pani doktor(ale w następny czwartek już na 100% będę miała bo już jestem zapisana) ale tak jak wam pisałam byłam u mojego ex gina po papiery a że za wizytę i tak płaciłam to kazałam mu zrobić usg i podglądałam moją kruszynką jest taka duża ma aż 0,5cm :lol: :lol: wkleiłam już na nasze forum ze zdjęciami ale tu też się pochwalę :)

:kiss:


Sylwka, sliczna fasolinka :kiss: Niech rosnie zdrowo!!!!!!! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu - 11 lata 9 miesiąc temu #397303 przez sylwka727
Kasia z tą tempką to było tak że w ciąży widocznie dostałam sklerozy przez tę ekscytacje że testy pozytywne bo tempkę przez 2 dni zmierzyłam po wstaniu a zawsze mierzę przed wstaniem a na następny dzień zmierzyłam przed wstaniem i była duża różnica ale na następny dzień sobie to przypomniałam i zmierzyłam przed wstaniem i po i wszystko się wyjaśniło :lol: i już wykres ładnie się poprawił i nie wyglądał niepokojąco

Dzięki :kiss: Madziaska buziaki dla Hani :kiss:



24.12.2011-26.12.2011Mateuszek
24.12.2011-30.01.2012Adrianek
Moje Aniołki[*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #397355 przez macka
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Dziewczyny, zrobiłam właśnie test z rańca i oficjalnie ogłaszam, że jestem w ciąży !!!!!!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #397368 przez kasia123m
Macka gratulacje :laugh: ale bedziesz miala super zarabista roznice wieku miedzy dziecmi.ja zawsze tak chcialam,ale ze wzgledu na problemy rozwojowe syna nie decydowalismuy sie na 2.potem jakims cudem wystaralismy sie o kredyt.i w sierpniu ro temu bylismy gotowi na staranko.i nagle moja mama sie pochorowala.mloda kobieta a okazalo sie ze ma raka i ja zjadl w 5 mies :( i dopiero po smierci Mamy teraz sie postaralismy.jest ciezko bo nie dosc ze hormony szaleja to jeszcze plamilam i krwawilam ale mam nadzieje ze juz dobrze bedzie.ech Ty sie cieszysz a ja Cie zawalam takimi opowiesciami.sorki.

Patka wczasujesz sie jeszcze?w pon masz chyba usg?



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #397386 przez macka
Kasia napewno będzie wszysto dobrze z kruszynką. Jeśli chodzi o mamę to bardzo mie przykro, wiem po części co czujesz bo też kilka lat temu walczyliśmy z rakiem mojego taty i również zmarł, miał wtedy tylko 46lat.

A Twój mały książe w jakim wieku jest? I ta wada jest ciężka? Jak sobie radzi na codzień?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #397392 przez kasia123m
Syn ma 5,5 roku.urodzony niby zdrowy.do 2 roku rozwoj przebiegal wzorowo a potem go szczepilam na pneumoi meningokoki i ktoras szczepionka mu zaszkodzila.malo tego byl owiniety pepowina przy porodzie,nie chcial wyjsc.wypychali w 3 osoby Amiast ciac.wyszedl dopiero jak oderwalo sie lozysko.wiec lekko niedotleniony byl choc dostal 9.jak mial 4,5tyg dostal sepsy.ratowali mu zycie antybiotykami w iec te wszystkie leki tez mialy wplyw na rozwoj.sama sepsa tez.jak poszedl do przedszkola to panie sie czepialy,ze sie izoluje,ze nie chce sie z dziecmi bawic.nawet Autyzm sugerowaly.wiec przeszlismy przez diagnoze w centrum autyst.naszczescie wszystko wykluczyli.umyslowo rozwoj szedl ladnie.jak mial 3 latka to wypadl w testach na 3,8mies.fizyczny szedl w tyl.biegal niezgrabnie,zataczal sie,wchodzil powoli na zjezdzalnie.w wieuu 3,5 lat sama wpadlam na zaburzenia integracji sensorycznej.bo w domu dziecko normalne a w przedszkolu nadal problemy.okazalo sie ze trafilam w 10.zrobii testy i okazalo sie ze ma zaburzenia koncentracji.slaba koordynacje ruchowa,zaburzenia priopercepcji.tzn zle ocenial odleglosc.biegl na sciane i milimetry przed skrecal w bok i miescil sie we framuge.ja nieraz krzyczalam bo myslalam ze sie na scianie zabije.jak dzieci biegaly w przedszkolu to czasami wyciagal rece i krzyczal bo bal sie ze na niego wpadna.ogolnie SI to troche problem w odbieraniu bodzcow.tzn gdy w przedszkolu jest halas ruch duzo bodzcow to on nieumial naraz ich odebrac i przetworzyc.ten halas i haos go meczyly i czasami sie wylaczal zeby niezwariowac.poza przedszkolem ok.jak ruszyla terapia to od razu zaczal sie bawic z dziecmi,w 1 momencie sie koncentracja poprawila itd.a terapia polega na tym ze go masuja,hustaja na hustawkach,kreca.sama zabawa.uwielbia te zajecia.teraz fizycznie nadrobil wszystko,jezdzi na dwoch kolkach na rowerze.umyslowo nadal sporo do przodu bo w wieku 5 lat 2 mies wyszedl na 6 lat i 4 mies,a ribil zadania na 8 lat niektore.problem jest z koncentracja w grupie.poniewaz rozwoj intelektualny idzie do przodu to emocjonalnie jest troszke w tyl i spolecznie tez.on sie ladnie bawi z 3J4 dzieci na raz.z wieksza liczba niepotrafi.zaduzy haos.jest czasami pobudzony w przedszkolu.im wiecej dzieci tym gorzej.jest strasznym gadula,zadaje 1000 pytan.ostatnio logopedka znow sie czepila ze to nienormalne wiec znow bylismy u psyh dzieciecego by poraz kolejny wykluczyc aspergera i temu podobne.oszalec mozna.i dlatego niestaralismy sie o 2 dziecko.



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #397393 przez kasia123m
Ma dni kiedy jest pobudzony,ma wtedy duze problemy z konentracja.ja bym mu wpisala adhd ale samo add to jest samo zaburzenioe koncentracji z nadpobudliwoscia ale to mozna wpisac dopiero w wieku 8 lat.a panie z przedszkola twierdza ze musi isc do klasy integracyjnej gdzie bedzie malo dzieci gora 20 i pani ktora jak go cos rozproszy to podjedzie i powie tu rysuj albo pisz.a na zaburzenia SI w polsce zadna pomoc nieprzysluguje.a jeszcze taki inteligenty to zadna integracji niedostanie.teraz zerowka jeszcze w przedszkolu.ale potem nie wiem co.mowia ze uklad nerowy dojzewa do 7 roku i ze koncentracja sie poprawi ale jak nie to nie wiem co bedzie.zobaczymy.



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl