BezpiecznaCiaza112023

Mamusie marzec 2013

11 lata 9 miesiąc temu #397422 przez macka
To było niewesoło u was, ale dobrze że znacie diagnozę i najważniejesze że synek tak świetnie nadrobia zaległości. No i wspaniale że ma takich wytrwałych rodziców : )

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #397437 przez sylwka727
Macka gratuluję :kiss: i witam w gronie oficjalnie :kiss:

Kasia czytałam twoją historię na bieżąco na lutówkach i kibicuje tobie i kruszynce :kiss:



24.12.2011-26.12.2011Mateuszek
24.12.2011-30.01.2012Adrianek
Moje Aniołki[*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #397467 przez kasia123m
Ja tak skacze pol na pol bo wyszlo mi 28luty a on mi ostatnio wyliczyl 3marzec wiec roznie moze byc.wrocilam wlasnie z synem z hustawek i juz nie bylo mi tal slabo jak 2 dni temu jak poszlam do sklepu.wiec jest niezle:)



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #397473 przez sylwka727
Ja właśnie czekam na kiedy mi lekarz wyliczy chciałabym już całemu światu obwieścić że jestem w ciąży a jednocześnie boję się że się pośpieszę i stanie się coś złego na razie wiedzą moi rodzice teściowie i 2 koleżanki a chciałabym powiedzieć ciotce (bliźniaczce mamy) bo jest spoko i zawsze się z nią dobrze dogadywałam taka wyluzowana ;)



24.12.2011-26.12.2011Mateuszek
24.12.2011-30.01.2012Adrianek
Moje Aniołki[*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #397596 przez macka
Jak się czują marcowe mamuśki????
My dziś byliśy na roczku u mojej chrześnicy, więc dzień mieliśmy bardzo ciekawy i pełny wrażeń. Póki co powiedzielśmy o ciąży mojej przyjaciółce, przyjacielowi męża i siostrze męża, bo wiedzieli że się staramy i wiedzieli, że mieliśmy dziś testować. Rodzicom powiemy jak lekarz potwierdzi ciąże. Mam zamiar pójść za jakieś 2,3 tygodnie lub wcześniej gdyby działo się coś niepokojącego.
Póki co dobrze się czuje, pobolowea mnie czasami brzuch jak na @ i kłuje jajnik. Już widzę różnice że ta ciąża jest inna od tej pierwszej. Z Bartusiem byłam strasznie senna, cały czas bym spała, od samego początku bolały mnie cycole, a teraz jest zupełnie inaczej, jestem strasznie nakręcona i mam dużo energii. Mam nadzieje że nie pojawią się wymioty.
A jak tam u was Babeczki???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #397667 przez macka
Cześć dziewczyny, coś krzywo dziś spałam, szyja mnie boli : / Moja mała (Bartek) i duża (mąż) popierdółka śpią więc mam cieszę i spokój w domu : )Zaraz idę sobie zrobić kawunię.
Miłego dnia mamuśki!!!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #397672 przez kasia123m
Hej kawe pijesz?pewnie inke?ja na poczatku tez przerzucilam sie na inke a teraz to nawet inki juz nie pije bo mnie odrzucilo.pewnie po 1 trymestrze wroci do normy.pamietam w tamtej ciazy pilam potem inke na sniadanie i slaba rozpuszczalna z mleczkiem po obiadku

A ja obudzilam sie dzis z bolem glowy.nos zatkany.katar.od tych cholernych zatok.w dzien nie mam kataru tylko w nocy badz rano.ech.



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #397676 przez macka
Można pić w ciąży kawę rozpuszczalną z mlekiem, w poprzedniej ciąży piłam, lekarz powiedział że można z umiarem. Inkę piłam jak urodziłam Bartusia, tak mi smakowała, że czasami wypijałam z 8 kubków : )
Kasia współczuje, z zatokami nie ma żartów, uważaj na siebie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #397692 przez sylwka727
Można pić w ciąży jeden kubek kawy ja mam spokój bo nie piłam przed ciążą ale ostatnio koleżanka zrobiłam mi kawe mrożoną pycha i czasem sobie ją zrobie w domu :)
A co do samopoczucie to mam tak ja w pierwszej ciąży mdłości całodzienne i senność B) :cheer:



24.12.2011-26.12.2011Mateuszek
24.12.2011-30.01.2012Adrianek
Moje Aniołki[*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #397725 przez sylwka727
Macka po suwaczku widzę że będziemy mieć podobną datę porodu :lol:



24.12.2011-26.12.2011Mateuszek
24.12.2011-30.01.2012Adrianek
Moje Aniołki[*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu - 11 lata 9 miesiąc temu #397737 przez kasia123m
WKLEJAM TE FOTY.W TYM TYG W CZWARTEK BEDE MIALA NOWA...o sorki...duze literki sie wlaczyly :)


fotka 1 tydzien 5
fotka druga tydzien 7...ta kulka po lewej to jakies cialko zolte,a po prawej dzidzus zaznaczony plusikami



Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #397748 przez macka
Kasia Ty widzę że jako pierwsza pójdziesz się rozpakować na porodówkę : ) Super bąbelek : )
Sylwka ja ostatnią @ miałam 14 czerwca.
Jutro zaczynam nową pracę, Bartusia daje do niańki, która zajmuje się jeszcze trojgiem dzieci. Idzie tam aż na 10 godzin, biedactwo moje. Mam nadzieje że się fajnie zaklimatyzuje i że nie będzie większych problemów.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #397757 przez sylwka727
Macka ja miałam 13 czerwca ;)



24.12.2011-26.12.2011Mateuszek
24.12.2011-30.01.2012Adrianek
Moje Aniołki[*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #397782 przez Misia
hej dziewczyny! Dołączam do Was, bo myślę, że urodzę na początku marca :) Zaczynam chyba 6 tydzień. Jestem po raz pierwszy w ciąży :) Chciałabym, żeby te 3 miechy już minęły no bo są najgorsze.... a poza tym czekam na brzuszek :) Chciałam już mieć maluszka od 18 lat, ale uważałam, że byłam za młoda no i się zabezpieczaliśmy z Michem... teraz mamy za miesiąc ślub, więc stwierdziliśmy, że już koniec z gumą, że jak będzie maluch to i tak jeszcze nic nie będzie widać a poza tym gino powiedział mi, że moge mieć problemy z zajściem bo mam torbiele na jajnikach a tu psikus bo zaskoczyłam za pierwszym razem :) Strasznie się ciesze, ale ominie mnie podróż poślubna do Hiszpanii bo gin powiedział, że nie mam lecieć .... Pozdrawiam Was :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu - 11 lata 9 miesiąc temu #397796 przez macka
Witamy nowe mamuśki : )Gratuluje Misia !!! Życze aby pierwsze miesiące były lekkie i przyjemne :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl