BezpiecznaCiaza112023

OSŁABIENIE SPADEK WAGI

11 lata 2 miesiąc temu #554998 przez kubina
WITAM WSZYSTKICH . JESTEM W 33 TYGODNIU CIAZY A CZUJE SIE CORAZ GORZEJ. JESTEM SŁABA MAM ZAWROTY GŁOWY SPADŁAM NA WADZE I POBOLEWA MNIE ZOŁĄDEK. NIE WIEM JUZ CO MAM ROBIC. CHODZE OD LEKARZA DO LEKARZA NIKT MI TAK WŁASCIWIE NIE UMIE POMÓC. JESTEM ZAŁAMANA , DO PORODU JESZCZE TYLE CZASU.27.03.Z MAŁYM WSZYSTKO OK TA TWIERDZĄ LEKARZE A JA CORAZ BARDZIEJ SŁABA. CZY KTOS MA PODOBNE PROBLEMY . PROSZE O WSPARCIE.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #555218 przez chomiczka
Cześć kubina,
Ja nie miałam takich problemów w ciąży więc trudno mi cokolwiek napisać i doradzić. Czy zrobiłaś sobie morfologię? może to anemia, spadek hemoglobiny? Bierzesz witaminki? Skoro lekarze mówią że to nic takiego to może faktycznie po prostu jesteś zmęczona?? Ale też nie można takich pobjawów bagatelizować. Trudno mi cokolwiek doradzić. Najlepiej napisz na forum w kwietniówkach albo u mam marcowych, tam na pewno ktoś Ci coś doradzi.
Trzymam kciuki żeby wszystko było ok!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #561827 przez Paulina 77
hej kubina - dołącz do naszego forum marcówek, u nas sie wyluzujesz :) my tez jestesmy coraz słabsze... jednak dobrze zebys sobie zrobiła morfologie krwi i badanie tsh. Jesli badania ok, to pewnie juz taka Twoja uroda :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl