BezpiecznaCiaza112023

Mleko jakie podawać najlepsze?

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #582272 przez buziaczek18
Witam mam prosbę do wszystkich mam o opinie na temat mleka ,jakie podawać dziecku ,chodzi o mleko w proszku ,i ile dziecko ma miesięcy i jakie pije mleczko ,moja mała ma miesiąc i drugi raz zmieniam jej mleko najpierw miała nan teraz bebiko i strasznie boli ją brzuszek ,i nie może zrobić kupy ,ma takie zaparcia ,doświadczone mamy proszę o radę jakie mleko podajecie jego nazwę i jak się dziecko zachowuje po tym mleku ,dziękuje , :)Nie mogę karmić naturalnie ponieważ po porodzie biorę zastrzyki ,wdała mi się zakrzepica niestety :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #583638 przez Zuzu19
Hej.
Moje dziecko jest na Bebilonie. Brzuszek go nie boli. Przesypia mi prawie całą noc po kolacji 120ml. Kupka jest z rana, po śniadaniu. 0 problemów. :)
Maciek ma prawie 4 msc i od 1,5 msc jest na MM.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #587303 przez buziaczek18
Dziękuję Zuzu,czekam na rady innych mam,,,, :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #587319 przez Agusiak
moja córcia, praktycznie od początku była na Bebilonie, najpierw tym gotowym w płynie a potem na jedynce w proszku. Żadnych problemów brzuszkowych nie było, a próbowaliśmy też inne mleka i masakra. Miała niecałe 3 miesiące jak przesypiała już całe noce.
Teraz jesteśmy na mleku Gerber, ale praktycznie cały pierwszy rok tylko Bebilon. Polecam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #675806 przez Marlena1888
witam, ja zaczęłam karmić mm gdy mojego nie wystarczało. zaczełam od enfamilu- jedno z najdroższych i najbadziej nagradzanych laurami konsumenta itd.. i co- masakra= nie dość że synek miał zatwardzenia, zaparcia, to jeszcze częste ulewania i wymioty.... i zmieniłam na nan pro1, extra jest, kup jest dużo 3-5 dziennie i wszystko w normie :) więc polecam :) choć różnym dzidziusiom co innego podchodzi ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl