BezpiecznaCiaza112023

Rodzimy w marcu 2011

10 lata 11 miesiąc temu #652050 przez nikita
ale fajne miejsce na relaxik :) ja to chyba przez wakacje zwariuje okazuje sie ze moja mam a chyba bedzie w tym czasie w Niemczech i nie wiem jak sobie dam rade z moimi dziećmi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #652057 przez justysiak83
Pulpecja nic nie wiem o 40 h. ale czuje że ty coś wiesz... :)
Nikita dasz sobie radę, silna babka z ciebie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #653051 przez pulpecja
justysiak83 napisał:

Pulpecja nic nie wiem o 40 h. ale czuje że ty coś wiesz... :)


tutaj jest projekt ustawy bip.men.gov.pl/images/stories/karta/proj...ozen%20kn%202013.pdf

punkt 5 i 7 :( zmiany od stycznia 2014 r.

Przekładając wszystko na normalny język, wychodzi, że urlop będzie 28 dniowy w ciągu całego roku szkolnego. A odnośnie 40h pracy - słyszałam od wielu osób, że ma to wyglądać m.in. tak mając 4 godziny lekcyjne zostajesz dodatkowo 4 godz. które przeznaczysz na papierki, spotkania z rodzicami itp. itd.
Jestem zielona w tych przepisach, a w sumie od nikogo nie słyszałam niczego bardziej konkretnego.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #654448 przez nikita
hejka hejka
a my zakupiliśmy trampolinę i zjeżdżalnię do ogrodu dla naszego urwisa :) a domek sie juz robi.
Teraz mamy bardzo duży ogród bo działki w koncu zostały podzielone i zaznaczone na mapkach wiec można szaleć co prawda sąsiad jest załamany :P no ale co ja moge za to :P :P :P
jeszcze tylko hamaczek i jakiś pawilon żeby troszkę cienia było :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #654452 przez sylka
Nic tylko czekamy na fotki :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #654579 przez justysiak83
Pulpecja weź mnie nie załamuj. masakra jakaś :(
Anitka juz sie nie mogę doczekac fotek :) ja niestety mam bardzo małą działkę a tak naprawdę prawie wcale jej nie ma, ale bardzo blisko mamy park, z małym 10 minut na piechotke i na przeciwko plac zabaw, nie jakies super nowy ale zawsze ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #654897 przez nikita
ogród jest spory ale mi i tak sie nie podoba bo jak to na wsi wszystkiego w kolo pełno a to taczka a to wózek a to cegły juz mnie szlak trafia a T jeszcze z budów przywozi różne rurki ostatnio przywiózł wannę, kibelek, zlew i brodzik!!!!! śmiałam sie ze będzie latrynę wiejską robił :P i to wszystko stoi za garażem na mojej trawce, szlak mnie trafia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #655901 przez nikita
dostałam kilka fotek z wakacji weekendowych co bylismy rok temu, zobaczcie jaki Ignacy był klops ja go takiego nie pamiętam :P
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #655979 przez sylka
Super fotki ja pamietam takiego Ignasia Ostatno ogladalam fotki Kuby i mowilam do meza ze zawsze chudy mi sie wydawal a po fotach widac faldki i pucki na buzi. Kiedy to bylo gdyby nie zdj to bym nie uwiezyla ze to pulpecikami byl

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #679107 przez majeczka22
Witam wszystkie mamy już dwulatków:) Sama nie jestem jeszcze mamą, chociaż mam już 24 lata.
Natomiast mam dwuletnia bratanicę która urodziła się 19 marca 2011 r. :)
Na początku nie potrafiłam zaakceptować zaistniałej sytuacji tzn takiej że jej rodzicami wtedy zostali 17 latek i 15 latka , którzy jeszcze chodzili do szkoły.
Ale szybko zdanie zmieniłam jak maleństwo się urodziło i po raz pierwszy ją zabrałam na ręce zaraz po urodzeniu w szpitalu. Potem jak Maja miała miesiąc to odważyłam się ją karmić. i zostało to do dziś że mała za ciocią by w ogień poszła.Jak ciocia je to trzeba ją nakarmić,ciocia musi kąpać i ostatnim hitem jest to że z ciocią się najlepiej śpi a rano na pobudkę najlepsze są łaskotki.

Jak na dwuletnie dziecko Maja strasznie dużo rozumie i zapamiętuje różne nowe słowa które potem non stop są powtarzane w kółko do znudzenia. Potrafi sama wyłączyć radio, otworzyć drzwi, śpiewa kołysanki pluszowym misiom i lalką

Tyle spostrzeżeń moich na temat mojego 2 letniego urwisa, który jutro na trzy dni do mnie przyjeżdża bo mieszka w innym mieście że swoją mamą.

pozdrawiam Marta

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #685673 przez nikita
ciekawa??? napisz coś :P hihi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #688021 przez olka
dzień dobry :) co tam dziewczyny u Was? :silly: :silly: :silly:

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13548

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #688068 przez pulpecja
Hej:) my dzisiaj zaliczyliśmy wycieczkę do Wrocławia do zoo :) Kasia oczywiście zachwycona :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #689520 przez nikita
do ZOO???? my tez mieliśmy jechać i jakoś nie dojechaliśmy :( Może pojedziemy juz w większym gronie :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #693793 przez pulpecja
nikitka a też do wrocławskiego zoo się wybieracie ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl