BezpiecznaCiaza112023

Mamy Kwietniowe 2013

8 lata 5 miesiąc temu #1014556 przez kaikai
Sevilla gratuluję, widziałam test na staraczkach ;)

Też myślałam o tej tablicy z Lidla, tylko u mnie już tyle zabawek, że nogi nie ma gdzie postawić, a jeszcze Darii nie kupiłam w sumie żadnych lalek czy innych zabawek "kobiecych". Bawi się Dawida gratami. Teraz jak raczkuje to taki bajzel robi.
Dziś zaczęła się podciągać, właśnie tak na kolanach jak Jagodka.
Też jest słodka i do wycalowania, robi takie minki i przytula się. Dla mnie po Dawidzie to nowość, bo on w tym wieku nie lubił przytulania i buziakow.
Chociaż już od dwóch tygodni, czasem nie da się wytrzymać z Daria. Cały czas piszczy, płacze i wyje. Głowa pęka. W nocy źle śpi z jedzeniem też grymasi. Chyba skok, ale ile to jeszcze będzie trwało. :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu - 8 lata 5 miesiąc temu #1014562 przez Anabelle

Alex_87 napisał: Anabelle u nas ten dziwny lęk separacyjny zaczął się jak Tymon zaczął chodzić, uwiesi się nogi, głównie mojej i tylko na ręce i na ręce. jak już się znajdzie na rękach to dumnie wyciąga wskazujący palec i pokazuje gdzie panisko chce być noszone, głównie interesują go okna i górne szafki w kuchni :P

Dave urosły Ci dzieciaczki :) ale czekamy na jakieś informacje, jak w pracy w domu? ;)


Hehe to Leon jest łaskawy :P
Jeszcze mu obojętne gdzie się go niesie... byle na rękach :D

Sewilla wpadaj częściej :) I zdrowiej! :)

Gazetkę z Lidla widziałam, ale w naszym pobliskim Lidlu są takie bójki o rzeczy plus kolejki przed otwarciem, że matka z 2 małych dzieci nie ma co tam szukać :)

Poza tym nie wyrabiam ze zbieraniem ton zabawek w domu, zaczełam na olx już wrzucać.
I tak najciekawsze dla Leona są okruchy z dnia poprzedniego lub ręce mamy/taty


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu - 8 lata 5 miesiąc temu #1014995 przez Azja
o rety co za pustki :woohoo: :evil:

no to ja sie przywitam dzien dobry. ja jakos weny nie mam na pisanie, albo jak sie biore za pisanie to akurat jasiek atakuje wojtka albo kota i musze ich ratowac :S
teraz Jasiowi właczyłam na chwile bajki zebym mogła w spokoju zjesc, a raczej zrobic sniadanie :P sa takie dni ze Jasio grzeczny, a czasem to jak diabeł by w niego wstepował, ale to chyba normalne. No i strasznie sie" mamowy " zrobił, wszedzie z mama, jak idzie gdzies z kims innym to musze go zapewnic ze wroce i w ogole. napewno tez to troche wynika z zazdrosci o Wojtusia :pinch: Wojtus poki co grzeczny, wyszedł mu własnie drugi zabek :)

Anabelle sliczne Twoje chłopaki :)

Sewila gratuluje zycze spokojnej ciazy :)

Agat super ze Adas radzi sobie w przedszkolu :) jak tort smakował mezowi ??

fajne zabawki drewniane maja byc w lidlu tak myslimy z M czy cos chłopakom nie sprezentowac, ale jak popatrze ile jest w domu zabawek to zmieniam zdanie, choc nie powiem Jasiek sie ładnie zabawkami potrafi bawic, tylko ze bałagan jest masakra przy tym :S

nie wiem co jeszcze chcialam napisac, czas leci jak szalony dopiero 1 juz 17 aby patrzec jak beda swieta :woohoo: narazie wiec tyle :blush:

Jasio pozdrawia :)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1015207 przez Azja
Czy u Was też taka "świetna deszczowa" pogoda? :sick:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1015231 przez agat
No właśnie się rozpogodziło :) Czekam aż Jagoda się obudzi i idziemy na krótki spacer i zakupy.
Powiem Wam, że z jednym dzieckiem w domu to niemal wakacje ;) Tyyyyyle luzu, tak mało nerwów i szarpania. Od razu inne podejście do wszystkiego mam, Jagodzie poświęcam dużo czasu w ciągu dnia, Adasiowi po południu i wieczorem. Jeszcze żeby tylko mój chłopczyk się zaklimatyzował w przedszkolu i chętnie tam szedł rano to w ogóle byłoby super. No ale mam nadzieję, że niedługo mu przejdzie.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1015238 przez Azja
Agat ost Jaska tesciowa zabrała na pol dnia bo miała wolne i własnie stwierdziłam ze z jednym dzieckiem to wakacje :laugh: :whistle: :pinch:

u nas tez sie teraz wypogodziło, ale dalej jakies czarne chmury nadciagaja, nie wiem czy nam sie uda wyjsc na spacer :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1015306 przez kaikai
Super dzieci :)

U mnie też brzydko i ponuro.

Ja odpoczywam jak Daria ma drzemkę. Z Dawidem to mam luz, a mała wszędzie wlezie i jeszcze steka cały czas.
Za tydzień mam zabieg i będę w szpitalu 3-4 dni. P sam z dziećmi zostanie. Nie wiem jak on da sobie radę. Oczywiście dziewczyny trochę pomogą, ale z doswiadczenia wiem jak one mi pomagają, więc nie ma co liczyć za dużo.
Kończę, bo Daria dorwala się do okna i lize.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu - 8 lata 4 miesiąc temu #1017419 przez Suzi
Alex- 100 lat dla malego Jubilata !!! Tymonku Roczniaku -żyj dlugo, zdrowo i szczęśliwie,,niech uśmiech nie schodzi z Twego buziaka i rosnij duuuuży. Niech Ci Pan Bóg błogoslawi :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1017710 przez monia89
Hop hop żyjemy?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1018361 przez Suzi
Raczej nie, Monia....choc skoro taki kot moze miec 9 "żyć" to moze jest jeszce i dla nas nadzieja? ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1018443 przez Azja
to jak porzucamy grupe, czy walczymy :P :woohoo: :evil: :whistle: :S :silly: :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1018721 przez agat
Ja tak myślę, że te kilka osób, które w ogóle tutaj zostały spokojnie na fejsbuniu mogą się porozumiewać. Na kwietniówkach piszmy co u nas, zdjęcia wrzucajmy. Są majówki, ale ja nie mam czasu ich ogarniać, także wolałabym, żebyśmy na kwietniówkach głównie kontakt utrzymywały...
Wątek nam zdechł, a szkoda byłoby tracić kontakt :(

U nas chorobowo - najpierw moja wirusówka, później trzydniówka Jagody i teraz zapalenie krtani Adasia...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1018748 przez monia89
Zdrówka Agat!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu - 8 lata 4 miesiąc temu #1018788 przez Azja

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1020829 przez monia89

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Wesołych Świąt Bożego Narodzenia!
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl