BezpiecznaCiaza112023

mamusie CZERWCOWE

10 lata 8 miesiąc temu #721009 przez kakaszka
witam mamuski. wybaczcie ze zaniedbalam forum, ale mialam dola przez dluzszy czas.

od 3 dni oge sie pochwalic, ze jestem 100% matka :) moja mama w niedziele juz wyjechala, chlopak po 12 godzin pracuje, wiec ja w koncu sie zaczelam zajmowac swoim dzieckiem. strasznie sie balam zostac z nia sam na sam, bo nie potrafilam ja uspokoic czy uspac, ale juz zaczynam odruzniac czego miska moja chce po prostu mam miesieczne opoznienie :)
na szczescie jest aniolkiem i nie daje mamie strasznie popalic. co prawda miala plesniawki i nie jestem na 100% pewna czy juz wszystko zeszlo, bo wczoraj juz skonczylam leczenie.

no i mam pytanie dotyczace potowek, jak je zwalczyc? mamy strasznie goroca w domu i na dworze i niestety z tym nic nie moge zrobic, ale nie chce zeby moje dziecko sie meczylo.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #721050 przez Marta1985
Wlasnie Kakaszka dzis o Tobie myslalam :)

A jak partner :unsure: I jak ty sie czujesz :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #721061 przez kakaszka
tatus szczesliwy, ze w koncu tesciowa pojechala :) i jak narazie jest wszystko ok. fakt ze bardzo duzo mi nie pomoze jak w pracy jest po 12 godzin i tez daje mu pospac chociaz troszke w nocy, ale nie narzekam :)
ja powoli dochodze do siebie, szew na brzuchu caly czas cieknie, rozszedl sie w paru miejscach, ale lekarz powiedzial ze to juz tak ma byc i poki sie nie zagoi caly czas beda flaki wyciekac :)ale ja juz sie przyzwyczailam. czuje sie dobrze w porownaniu z tym co bylo, a ogolnie musi minac troche czasu zebym sie wykurowala na 100%.
moja ksiezniczka zrobila sobie dzemke to ja sie do niej przylaczam zeby miec sily na wieczor i noc, bo troche czasu partnerowi tez musze poswiecic :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #721128 przez abrakadabra
Kakaszka posmaruj buźke delikatną warstwą sudocremu ^^ wysuszy potowki , a skora nadal pozostanie gładziutka, moj Kubus też miał i właśnie taki zabieg mu wykonałam ^^

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #721161 przez rysa
u nas taki ukrop że nawet komp nie chce mi sie włączać. Ja też wczoaj wzięłam sie za prasowanie bo sterta juz tydzień czekała ale upociłam się przy tym strasznie :side:

Dziewczyny a jak wsze maluszki śpią w nocy bo u nas jest katorga, mały się budzi średnio co 1,5 h i zastanawiam się czy to przez te upały czy co ś mu dolega ale wątpie bo często budzi się z "babanem" na buzi.Już próbowałam mu dać mm w nocy bo myślałam żee to przez mój pokarm, że może jest głodny ale to tez nie pomogło :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #721245 przez malutkamilka
ja potowki likwidoalam mikstura- oilatum, kalia i rumianek- kapiel.

moja zasypia zazwyczaj o 22:30 i spi do 5-6 rano je i spi dalej. Ale to zazwyczaj czasami potrafi obudzic sie o 6 i juz niespac a w dzien wtedy lacznie okolo godz. tylko aj akrmie mm i dopajam cycemm, ale wieczorem to jest fest zarta

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #721436 przez malutkamilka
Ale tu cichosza...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #721488 przez Gochens

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #721790 przez Agusia83
Ają ogarniac dwojke maluchow. Te upaly są pracowite,do tego sasiad od kilku dni robi remont i non stop slyszymy młotek lub wiertarke udarowa....tak więc wyobrazcie sobie sen maluszka...od pon.sasiadka,która mieszka nad nami.zaczyna remont lazienki i chyba Emi pojedzie do.mojej mamy kilka dni.

Artus mial byc dzis szczepiony,ale wczoraj.mial temp.38 iw.nocy wymiotowal,dr.postanowila poczekac 2 tygodnie...a Artus waży juz 5580g:-)

Kakaszka fajnie,ze dajesz sobie rade sama...a na ranę to chyba Mozesz solcoseryl zastosować. Ja tez jestem po 12hsama z dzieciakami.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #721832 przez srenka_918
Agusia83 sprawdzałaś prywatne wiadomości? Teraz jest na nie szał ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #721886 przez malutkamilka
Nie mam nic nowego na poczcie prywatnej...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #721917 przez cordis
Witam się :)


Ja to na potówki i innego rodzaju wypryski stosuję najstarszą metodę no cóż jestem staroświecka myję małego w mące ziemniaczanej już po jednej kąpieli widać rano różnicę.

Żeby nie zapeszyć kolki trochę ustąpiły herbatkę koperkową Bartek polubił tylko posłodzoną w chwilę znika 120 ml:) , na filiżankę daję ok 10 ziarenek i się zaparza.
Zamiast Delicol mamy teraz Infacol 3 dzień i działa lepiej. Powiedziano nam , że trzeba zmieniać leki bo maluszki się przyzwyczajają poza tym minął miesiąc więc można już co innego podawać.

W ostatniej nocy budził się co godzinę ale to chyba przez upał, bo poprzednie przesypiał dość ładnie.
Dalej je z dwóch piersi a potem dostaje butlę.

A mi kurcze z rany po cesarce zaczęło się sączyć i szczypie jak pot podejdzie :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #722107 przez demoniqe
hej dziewczyny jestem z majówek! mam do sprzedania komplecik do chrztu na upały dla chlopca rozmiar 62!

allegro.pl/komplet-do-chrztu-chlopiec-62...ato-i3452519947.html

Na zdjęciu jeszcze bez muszki :) ale jest śliczna i bardzo elegancko dzidziuś wygląda
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #725633 przez szósteczka
hej dziewczyny wracam po wakacyjnych wojazach a tu jakies zmiany troche nadrobilam i HANIU jestem calym sercem z toba ja rowniez czasem zostawialam dzieci same zeby nauczyly sie zasypiac czasem jestem tak wykonczona ze tez pozwalam pawelkowk pojeczec i sie uspic w koncu jak wiem ze nic mu nie dolega i jest bezpieczny to nic sie nie stanie jak pojeczy. nie lubie jak ktos daje mi gupie rady i wtraca sie w moje metody wychowawcze nie wiedzac jakie sa moje dzieci bo kazdy ma swoje sposoby na wychowanie i na dzieci. pozdrawiam dajcie mi znac co u was

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #726424 przez lenka1986
cześć dziewczyny!

Jestem mamą styczniówką przepraszam, że Wam się tutaj wtrącam ale mam do sprzedania 5 szt mleka bebilonu pepti 1 po 13 zł za puszkę, zostało mi bo moja córeczka Lenka je już nr 2 i wystawiłam je dziś na allegro + gratis Nutriton zagęszczacz do mleka nowy -
allegro.pl/bebilon-pepti-1-i3479959178.html

wystawiłam też nowy sudocrem - allegro.pl/sudocrem-250g-i3479980778.html

proszę o wiadomość prywatnie na forum gdyby któraś była zainteresowana

pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl