BezpiecznaCiaza112023

Konkursy i posty-wszystko co o nich myślicie :-)

12 lata 4 miesiąc temu #254990 przez motylek85
Emme napisał:

a ja myślę, że skoro fotograf chciał wybrać z perspektywy "modela" to trzeba było to napisac w regulaminie, a taki powinien być przez obie strony uzgodniony (piszę to z perspektywy osoby, która robi dokładnie to co Gosia :))

hehe no tak powinno być ale co zrobić... my jesteśmy "tylko" potencjalnymi uczestniczkami w takich konkursach, możemy sobie ponarzekać i podyskutować co najwyżej na ten temat ;) zwycięzcy nikt nie odbierze nagrody ale mam choć cień nadziei, że przynajmniej się pochwali tymi zdjęciami z sesji tu na forum :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu - 12 lata 4 miesiąc temu #255473 przez alutka1011
A ja zazdroszę takiej sesji :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #255648 przez Samanta1208
Ohhh widzę wielkie oburzenie, że wygrałam. I pragnę wyjaśnić, że nie była to żadna wygrana 'po znajomości' jak tu piszą zazdrosne panie lecz zwykły przypadek i bardzo się cieszę, że zarejestrowałam się na tym forum dzień wcześniej co umożliwiło mi wzięcie udziału w tym konkursie. Na tej stronce pojawiłam się w ogóle z innego powodu, a przypadkiem dostałam informację o konkursie i że moje dziecko zainspirowało kogoś kto wybierał zwycięzców no to wybaczcie :) Może nie zawsze odjechane zdjęcie w kokardeczkach, koszyczkach i innych rzeczach musi wygrać bo WASZYM zdaniem jest najlepsze... ale tak to jest :) i jeśli 1 miejsce zająłby ktoś inny też powiedziałybyście, że niesłusznie, że brzydkie, że po znajomości heh ale cóż to jest właśnie takie coś- złość- że wasze dziecko nie wygrało tylko czyjeś. ;-) Ja jestem tolerancyjna i dla mnie wszystkie zdjęcia mogłyby wygrać. Co miałam do powiedzenia- powiedziałam, nie zamierzam się z nikim licytować, więc Do widzenia. Miłej debaty. heh ;-)

Gratuluję pozostałym wygranym mamom !!:)
Dziękuję za wygraną! Bardzo się cieszę ! i Pozdrawiam. :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #255707 przez alutka1011
Ja nie brałam udziału w konkursie i patrzę raczej na to obiektywnie!Wiele mam miało bardzo fajne zdjęcia które powinny wygrać.Ale są gusta i guściki:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #255750 przez Mirella
Wiesz Samanta, to nie chodzi o odjechane, ale wiele zdjęć było po prostu z pomysłem, widać że przemyślane, autorzy się przyłożyli, no bo skoro najciekawsze to najciekawsze, jakąś inwencję wykazać trzeba, tak my to rozumiemy. A zdjęcie Twojej niuni, no cóż, ładne, ale bez obrazy, zwykła fota i tyle. I bez zazdrości to mówię, bo udziału nie brałam, swoje zdanie o konkursach już wypowiedziałam dawno, jak masz czas to poszukaj ;)

Niezależnie od tego, tak jak dziewczyny pisały, mam nadzieję że się sesją pochwalisz :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #255787 przez sylwira1721
zazdroszcze sesyjki :)
ja nie bralam tez udzialu w konkursie :/

Samanta pochwal sie sesja jesli juz bedzie to mozliwe
:P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #255838 przez Samanta1208
a trzeba było brać!:)
Ja nawet nie myślałam o wygranej a tu proszę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu - 12 lata 4 miesiąc temu #255875 przez Emme
Więc może ja się wypowiem skoro wywołałam dyskusję. Zazdrosna nie jestem, nie brałam udziału bo nie chciałam, ale to nie znaczy, ze zdania mieć nie mogę. Zgadzam sie z Mirellą. Poza tym specjalnie mnie nie przekonałaś i niekoniecznie próbuj. Zalogowałaś się nie dla konkursu więc z jakiego powodu, skoro w ciągu miesiąca wypowiedziałaś się 5 razy (w tym 4 dzisiaj)? Niech to zostanie Twoją tajemnicą :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #255899 przez Samanta1208
a z takiego powodu, że nie wiem czy zauważyłaś że jest to forum dla matek z dziećmi, a więc są tu różne informacje. Widocznie chciałam się czegoś dowiedzieć nie sądzisz? heh. A to nie znaczy, że musiałam się wypowiadać gdziekolwiek, żeby poczytać i dowiedzieć się tego co mnie interesuje. Dziś wypowiadałam się 4 razy bo więcej czasu poświęciłam siedząc na tej stronie, proste i logiczne czytając durną rozmowę powyżej. Zatem zajrzałam tez na inne wątki i się wypowiedziałam, nikt mi tego nie zabroni. I przekonywać Cię na prawdę nie muszę bo to śmieszne żeby ktoś mi coś wpierał. I na prawdę dalsza rozmowa nie ma sensu. Pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu - 12 lata 4 miesiąc temu #255911 przez Emme
Zauważyłam wyobraź sobie. I nie każę Ci nas przekonywać. I wcale nie zabraniam Ci się wypowiadac- wręcz przeciwnie.
Ps. Zeby czytać forum nie trzeba się logować :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #255994 przez Samanta1208
Ale żeby wysłać prywatna wiadomość do kogoś trzeba ;]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #256011 przez angellika1
Emme och zostałam uznana za zazdrosna panią :( no cóż i tak bywa,

Z tego co zrozumiałam w konkursie nie chodziło o wybranie najładniejszego dziecka bo takiego nie ma! (wszystkie BEZ WYJĄTKU) są śliczne. Chodziło o najciekawsze zdjęcie a z całym szacunkiem Samanto Twoje takie nie było i jak już pewnie zdążyłaś zauważyć nie jest to tylko moja opinia ale również osób które nie brały udziału w konkursie.

A zazdrosna nie jestem i pewnie gdybym nie miałą wątpliwości co to tego ze konkurs był fair bym Ci pogratulowała.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu - 12 lata 4 miesiąc temu #256013 przez Samanta1208
Jakoś profesjonalna ocena inaczej brzmiała, a wydaje mi się że bardziej trafna jest ocena osoby, która się na czymś zna niż jakieś amatorskie opinie heh.

Bo mi zależy na Twoich gratulacjach hehe :) Do prawdy .

Dobranoc:D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #256015 przez angellika1
Samanta1208 napisał:

Bo mi zależy na Twoich gratulacjach hehe :) Do prawdy .


no i właśnie pokazałaś poziom swoiej inteligencji i kultury

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu - 12 lata 4 miesiąc temu #256022 przez Mirella
Samanta1208 napisała:

Jakoś profesjonalna ocena inaczej brzmiała


jeżeli chodzi o ścisłość profesjonalnej oceny nie znamy, a szkoda, podano nam wyniki i tyle ;)


Angellika Ty akurat nie masz powodu być zazdrosna, co prawda z odzysku, ale drugie miejsce masz :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl