BezpiecznaCiaza112023

Konkurs 9

13 lata 9 miesiąc temu #23769 przez Katarzyna
Zadanie konkursowe:
Jak radzisz sobie jako rodzić z organizacją miejsca w domu ma niezbędne dziecięce gadżety?

Szczegóły:
Opis na wesoło, może być wraz ze zdjęciem lub bez.

Zgłoszenia zamieszczacie na naszej tablicy Facebooka od dziś do niedzieli. We wtorek rozstrzygnięcie konkursu. Zwycięzcę wybierają administratorzy :)

A co do wygrania? :)

Do wygrania tym razem super gadżet: Wanienka Flexi Bath w kolorze czerwonym.
Dodamy, że można ją złożyć :) Nagroda została ufundowana przez firmę Mablo.

Wanienka występuje w kolorach tęczy:


Tutaj możesz zobaczyć ją złożoną:


A tutaj z zawartością ;)


Regulamin konkursu:

1)Wziąć udział może 1 osoba (1 użytkownik) i tylko raz w danym konkursie.
2)Udział biorą tylko zdjęcia zamieszczone na naszej tablicy na Facebooku w dniach 6 do 11 lipca 2010.
3)Zwycięzcę wyłonią administratorzy portalu zapytajpolozna.pl Wyniki zostaną podane dnia 13 lipca.
4)Opis biorący udział w konkursie musi być autorstwa osoby, która go publikuje. To samo dotyczy zdjęcia. Jeśli uczestnik będzie chciał je dodać, to musi być jego autorstwa.
5)Uczestnicy konkursu, którzy złamią zasady konkursu nie będą brani pod uwagę podczas wyboru zwycięzcy.
6)Pod uwagę przy wyborze zwycięzcy są użytkownicy, którzy napisali własne odpowiedzi oraz Ci którzy napisali własne odpowiedzi i dodali zdjęcie swojego autorstwa.

Zapraszamy.

Już dziś dodaj fajny, wesoły opis odpowiadający na pytanie:
Jak radzisz sobie jako rodzić z organizacją miejsca w domu ma niezbędne dziecięce gadżety?


Dodaj na: www.facebook.com/pages/zapytajpoloznapl/168642891764
Temat został zablokowany.
13 lata 9 miesiąc temu #23785 przez Scholastyka21
super konkurs, ale szkoda że znowu na facebooku :/
Temat został zablokowany.
13 lata 9 miesiąc temu #23790 przez Katarzyna
Pomyślimy nad konkursem tutaj. Napiszcie tutaj: www.zapytajpolozna.pl/forum/forum-ciaza-...rs/Page-5.html#21571

Jakie może być zadanie konkursowe dla kobiet w ciąży i mam.
Temat został zablokowany.
13 lata 9 miesiąc temu #23796 przez sylwus136
konkurs fajny ale tez mi sie nie podoba ze na faceboku;/
Temat został zablokowany.
13 lata 9 miesiąc temu #23804 przez Mirella
Zgadzam się z dziewczynami, szkoda ze na facebooku, nie mam konta i nie mogę wziąć udzialu, a nie założę bo portale tego typu mnie nie interesują :(
Temat został zablokowany.
13 lata 9 miesiąc temu #23813 przez Katarzyna
To może pomyślimy o kompromisie. Jak będą konkursy na Facebooku to będzie można tutaj też publikować. Warunek: tylko raz można się zgłosić albo na forum albo na Facebooku.
Temat został zablokowany.
13 lata 9 miesiąc temu #23827 przez kasiora
Mi bardzo sie podoba ze konkursy sa na facebook-u. :)
rozwiazuje to problemy jakie mielismy w poprzednich konkursach, typu : oszustwa w glosowaniu, zamieszczanie po pare zdjec przez jedna osobe, rozne pretensje od forumowiczek o oszustwa administratorow / moderatorow... itp...
od kiedy konkursy sa na facebook-u wlasciwie to wszystko sie skonczylo :silly:

dla innych jestes tylko dzieckiem a dla mnie jestes calym swiatem!

Temat został zablokowany.
13 lata 9 miesiąc temu #23906 przez Scholastyka21
Pani Kasiu myślę że jak konkurs na facebooku to na facebooku, a jak na forum to na forum, bo potem wy możecie mieć niepotrzebny problem z weryfikacją.

Kasiora może i masz rację, ale ja odczuwam przez to że ostatnio same konkursy na facebooku jak by nam forum wymierało, a przecież tego nikt nie chce.
Temat został zablokowany.
13 lata 9 miesiąc temu #23915 przez jedynaczka
też jestem na tym, żeby konkursy były na forum, facebook to nie forum.. i faktycznie jakoś spokojnie bardzo na forum...
konkursy są ciekawe ze świetnymi nagrodami ale wydaje mi sie że przeniesienie konkursów to nie jest rozwiązaniem problemów z oszustami..
Temat został zablokowany.
13 lata 9 miesiąc temu #23924 przez sylwus136
mirella mnie tez potrale tego typu w ogole nie interesuja.Załozyłam konto ale nie mam zamiaru go prowadzic ani szczerze nie mam pojecia jak ono dokladnie działa.

facebook to facebook a nasze forum to nasze forum.ostatnio strasznie tu cicho.Czasami tu wchodze a tu normalnie grobowa cisza.Konkury tu przyciagały jednak jakis ludzi a tak to lipa.

a na forum tez jest sposob zeby nie oszukiwać.Podajesz swoje imie i nazwisko pod danym np.zdjecim konkursowym i juz.Oszukac nie idzie bo jesli ktos oszuka nagroda nie przyjdzie na inne dane.
Temat został zablokowany.
13 lata 9 miesiąc temu #23925 przez _aga86_
Ja rowniez jestem za konkursami na forum...

Temat został zablokowany.
13 lata 9 miesiąc temu #23938 przez kasiora
sylwus136 napisał:


a na forum tez jest sposob zeby nie oszukiwać.Podajesz swoje imie i nazwisko pod danym np.zdjecim konkursowym i juz.Oszukac nie idzie bo jesli ktos oszuka nagroda nie przyjdzie na inne dane.


zawsze ktos moze podac imie i nazwisko np. znajomej przy kolejnym zdjeciu i juz oszustwo uchodzi plazem :silly:
no ale jak ktos chce oszukac to co by nie wymyslic i tak oszuka :huh:

a co to facebook-a ja uwielbiam ta strone :lol: moje pierwsze podejcie do komputera to facebook i pozniej forum :laugh: ale wiadomo kazdy na inny gust :silly:

dla innych jestes tylko dzieckiem a dla mnie jestes calym swiatem!

Temat został zablokowany.
13 lata 9 miesiąc temu #24069 przez jedynaczka
ja to podobnie jak Sylwuś założyłam konto na facebooku tylko ze względu na ostatni konkurs... i mam nadzieje ze Pani Kasia zmieni zdanie co do konkursów! :)
Temat został zablokowany.
13 lata 9 miesiąc temu #24100 przez sylwus136
kasiora napisał:



zawsze ktos moze podac imie i nazwisko np. znajomej przy kolejnym zdjeciu i juz oszustwo uchodzi plazem :silly:
no ale jak ktos chce oszukac to co by nie wymyslic i tak oszuka :huh:

:


no tak jak ktos chce to i tak i siak oszuka.Moze tez poprosic znajomych i powstawiaja nie swoje zdjecia.Masa jest sposobow na oszukanie .no coz trzeba niestety do tego przywyknac.

rozumiem Cie ze lubisz facebooka ale kazdy ma inne zdanie.Ja np. lubie nasze forum i zagladam tu czesto ale portale spolecznosciowe mnie nie interesuja.Mam n-k ale wchodze tam raz na tydzien albo na dwa tygodnie.

tez tak jak jedyneczka bardzo bym chciala zeby konkursy byly tu :)
Temat został zablokowany.
13 lata 9 miesiąc temu #24292 przez Katarzyna
Zapraszam do brania udziału w obecnym głosowaniu na obecnych warunkach :)

Jeszcze tylko dziś można wziąć udział w konkursie. :)
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl