BezpiecznaCiaza112023

Konkurs 10 - Do wygrania poradniki dla rodziców

13 lata 9 miesiąc temu #24891 przez Piotr
Ciężko Wam dogodzić. Na prawdę.
Każde z miejsc prowadzenia konkursów ma swoje plusy i minusy.
Konkursy na pewno będą organizowane w obu miejscach.

I w sumie w tym wszystkim Wielka Szkoda że "krytykanci" nie zauważyli że cały czas są nowe konkursy, z atrakcyjnymi nagrodami.

A tak swoją drogą oglądalność i ilość postów na forum rośnie z miesiąca na miesiąc.

Po wakacjach będzie na pewno dużo lepiej.
Temat został zablokowany.
13 lata 9 miesiąc temu #24903 przez sylwus136
no tak wszyscy mówią ze bedą organizowane tu i tu ale ostatnio wiekszosc jest na facebooku...

a ze ciagle są konkursy z nowymi fajnymi nagrodami to zauwazyłam i nie chodzi mi o to ze są złe czy cos w tym stylu ale chodzi mi o samego facebooka...
To jest takie zmuszanie ze jesli chcesz wziac udział musisz sie tam zalogować i wchodzic tam co jakis czas.A jak bym chciała np.brac udział a tam sie nie logować no to takiej opcji nie ma...
moim zdaniem jesli kogos bawia takiego typu portale społecznosciowe to niech zakłada sobie konto i tam sie bawi ale jest wiele osob które nie chcą miec tam konta ale chca brac udział w konkursie( w końcu wszystko dla ludzi) i tym sposobem MUSZĄ tam założyc konto!!

a czy oglądalność rosnie z miesiac na miesiac to nie wiem...czasem tu wchodze pare razy dziennie i tylko w jednym temacie pare dziewczyn napisze.Innym razem pustka totalna...

szkoda bo uwielbiam nasze forum.Staram sie wchodzic tu codziennie ale czasem nie ma sie do kogo odezwać.Nigdy nie myslałam ze jakies forum mnie tak wciągnie a tu proszę.Szkoda by było "stracic" tak super forum !
Temat został zablokowany.
13 lata 9 miesiąc temu #24929 przez Mirella
Piotrze, "krytykantki" zauważyły i konkursy i nagrody, i dlatego tak kryrykuja bo też by chciały brać udział, a na facebooku to czujemy że to się mija z celem, skoro nie mamy tam swoich "grup wsparcia" ;)

W jednym masz rację, jeszcze się taki nie narodził co by babie dogodził :P

Ale w tym cały nasz urok :lol:
Temat został zablokowany.
13 lata 9 miesiąc temu #24935 przez jedynaczka
oj oj za każdym razem piszemy że konkursy fajne i super nagrody, Panie Piotrze polecam dokładniejszą lekture naszych wypowiedzi :)
jasne że jesteśmy tu dla siebie, żeby sobie pomagać i się wspierać no i aby razem podziwiać nasze pociechy, ale skoro są konkursy dla forumowiczek, to dlaczego są prowadzone na całkowicie innej stronie internetowej??
Temat został zablokowany.
13 lata 9 miesiąc temu - 13 lata 9 miesiąc temu #24953 przez sloneczko
uj za oknem cielo ale tutaj to az wrzy ;)

ja nie bede ukrywac bo zalozylam specjalnie konto zeby wziasc udzial w konkursie, moze i zdjecie nie trafilam w temat, ale pomimo tego go wybralam i zobaczymy co z tego wyjdzie.

To drugi moj konkurs w ktorym biore udzial, bo nagrody mi "nieodpowiadaly"
A poradnik mi sie przyda ;) hahahah
Temat został zablokowany.
13 lata 9 miesiąc temu #24970 przez sylwus136
sloneczko a ktore jest Twoje zdjecie ?? ;d
Temat został zablokowany.
13 lata 9 miesiąc temu - 13 lata 9 miesiąc temu #24989 przez sloneczko
www.facebook.com/photo.php?pid=78609&o=a...1&id=100001254672569
to, znacie juz to, w galerii brzuszkow juz dodawalam.
Temat został zablokowany.
13 lata 9 miesiąc temu #25002 przez sylwus136
fajna pszczółka słoneczko :) ja sie jeszcze w sumie zastanowie czy wziąć udział.
tak lubie konkursy ale nie lubie tego facebooka...
ale ogolnie widze ze mało osob bierze udział.
Temat został zablokowany.
13 lata 9 miesiąc temu #25004 przez kasiora
wiedzialam ze to twoje :) normalnie bylam pewna :lol:

dla innych jestes tylko dzieckiem a dla mnie jestes calym swiatem!

Temat został zablokowany.
13 lata 9 miesiąc temu #25057 przez sloneczko
kasiora ja juz z malowanek na brzuchu chyba jestem znana ;)

mialam dodac zdjecie z porodowki, nie to ze cos tam widac, ale gdy patrze na to zdjecie to sa dla mnie chwile strasznie wzruszajace i dlatego dodalam to.

wiem ze djecie powinno bardziej byc z cala postacia, ale trudno... ;)

sylwus ja taka juz pisalm ze dla konkursu zalozylam konto. Masz racje w tym konkurcie nie bierze tyle osob udzialu,, ale to nie koniec.
ale na dzien taty bylo duzo chetnych looo to byla rywalizacja. Mialam tez wziasc udzial ale nagrogy prawie ze dla mnie nie byly, a komus moze sie przydac.
Temat został zablokowany.
13 lata 9 miesiąc temu #25067 przez Agnieszka
dziewczyny, konkurs jest tam pewnie dlatego, by zachecić noweosoby do wejscia na forum i na stronę, wiele osób o jej istnieniu na pewno nie wie, a przez organizowanie konkursu wlaśnie tam są jakeis szanse by ktoś więcej wszedł tutaj do nas na stronę, ale moje zdanie na ten temat jest takie, ze i tak pewnie większośc tylko bierze udzial w tych konkurasach na facebooku ale tutaj i tak nie zaglada niestety... bo ja zauważyłam, że facebook to taka kopalnia konkursowa...



Alicja ma już 16 ząbków :))
Temat został zablokowany.
13 lata 9 miesiąc temu #25078 przez sylwus136
zamiesciłam moje zdjecie ale i tak szans nie mam bo pewnie wybierac beda osoby którym moje słowa sie nie spodobały ale cóż :D

no na dzień taty to była masakra słoneczko :) tam to dopiero była frekfencja :)

Aga ja tez mysle tak jak Ty ze konkursy przyciagaja nowe osoby ale tylko dla konkursów.Potem juz udziału w niczym nie biorą.A Facebook to taka wielka ruletka konkursów,zadań i takich tam ;/
Temat został zablokowany.
13 lata 9 miesiąc temu #25100 przez Manga
Piotr napisał:

A tak swoją drogą oglądalność i ilość postów na forum rośnie z miesiąca na miesiąc.


Nie mam wglądu do statystyk forum, ale z tego co widzę, to na forum wciąż "stare" forumowiczki się udzielają ;)
I za tę lojalność powinny być doceniane, choćby konkursami skierowanymi do użytkowiczek forum.
Temat został zablokowany.
13 lata 9 miesiąc temu #25160 przez Katarzyna
Zapraszam dziś do wzięcia udziału w obecnym konkursie. Zaś od jutra do głosowania :)

W pomysłach na konkurs proszę napiszcie swoje propozycje na nowe zadanie konkursowe.
Temat został zablokowany.
13 lata 9 miesiąc temu #25179 przez sloneczko
a ja nie doczytalam i pomimo ze dodalam zdjecie w terminie, to nie wezmie udzialu, bo... juz mam glos.. trudno tak juz jest jak sie czasu nie ma a chce byc sie aktywnym ;)
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl