BezpiecznaCiaza112023

Konkurs 11 - Tutaj zamieszczacie zdjęcia i opisy.

13 lata 8 miesiąc temu - 13 lata 8 miesiąc temu #26506 przez jedynaczka
Gdy moja mała ISKRA wyrośnie, chcę mu pokazać, że nasze szczęście to nie tylko pieniądze, że to nie tylko rzeczy materialne, bez których tak ciężko teraz sobie poradzić, ale że prawdziwe życie, to są chwile, momenty, które bywają tak cudowne że wspominamy je przez lata. Życie składa się z sekund, które tak szybko uciekają, życie to wspólne rozmowy, to chwile spędzone razem na długim milczeniu, to spojrzenia w oczy, prawdziwe życie to cudowny dar współistnienia oraz współdziałania i właśnie to chcę przekazać mojemu Mikołajowi, aby cieszył się tym co ma i aby nauczył się żyć tak, żeby z łzą szczęścia wspominał swoje cudowne życie!
Załączniki:
Temat został zablokowany.
13 lata 8 miesiąc temu #26514 przez anettta
Kochanie,

chciałabym Ci pokazać
- zdumiewająco wzniosłe szczyt gór
- potęgę morskich fal
- długości rzek i bezkres oceanów
- koliste ruchy gwiazd
- i przechodzących obok siebie kochających się ludzi...

Twoja kochająca Cię Mama
Załączniki:
Temat został zablokowany.
13 lata 8 miesiąc temu #26614 przez claudia88
Kochany Michasiu lub Martynko, chce Ci z gorącego mojego serduszka podziękować, że raczyłeś do nas zawitać. Jesteś naszym największym szczęściem. A oto dowód, że czekałam na Ciebie długi czas.
Napisałam dla Ciebie coś. Mam nadzieje, że będę mogła Ci to przeczytać 24 stycznia.




Dlaczego to właśnie nie ja
Dlaczego to nie na mnie przyszedł czas

Co mam zrobić , jak długo starać się
By się pojawiło to, czego bardzo chcę

By nowe życie we mnie powstało
To co mam teraz , jest dla mnie za mało

Chcę kogoś poczuć w głębi siebie
Chcę dać mu życie
Chcę dać mu szczęście



Wierzę, że przyjdzie na Ciebie czas
Wierzę, że wkrótce odwiedzisz nas

Mam w sobie miejsce na Ciebie zawsze
To kiedy się pojawisz, nie jest tak ważne

Przybądź gdy zechcesz, nie zwlekaj
Pamiętaj, że zawsze będę czekać

Chcę Ciebie poczuć w głębi siebie
Chcę dać Ci życie
Chcę dać Ci szczęście.




Ta nasza głęboka wiara czyni cuda
Ta nasza wiara głęboka, że się uda

Czekałam ponad rok dzieciątko na Ciebie
Teraz już jesteś i rozwijasz się we mnie

Będę Cię kochać, pielęgnować będę
Czekam aż na świat do nas przybędziesz

W końcu poczułam kogoś w głębi siebie
Więc dam Ci życie
Więc dam Ci szczęście


Mamusia i tatuś czekają na Ciebie

A oto my, niedługa będzie nas już troje na zdjęciach
Załączniki:
Temat został zablokowany.
13 lata 8 miesiąc temu #26616 przez madzia_fran


Franciszek ma już 2,5 miesiąca!
Chciałabym mu pokazać jak ciekawy jest świat, który go otacza. Razem odkrywamy coraz to nowe lądy i nie tylko lądy ;) Chciałabym wpoić mu odwagę i chęć poznawania nowych rzeczy. By kiedy dorośnie mógł zostać kimkolwiek tylko będzie chciał, by miał wybór, by wiedział, że zawsze będę obok :) A ponadto chciałabym mu pokazać, że jest moim najlepszym przyjacielem!
Temat został zablokowany.
13 lata 8 miesiąc temu - 13 lata 8 miesiąc temu #26748 przez marcellka
Bardzo chciałabym,aby moja córeczka zobaczyła zimę,polską wspaniałą zimę,taka jaka była zeszłego roku. By poczuła mróz na policzkach,by zobaczyła białe pierzyny na koronach gołych drzew. By cieszyła się i śmiała,gdy będzie śmigała na sankach:)
Temat został zablokowany.
13 lata 8 miesiąc temu - 13 lata 8 miesiąc temu #26752 przez egulash
[img][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/320/82e570113837b979med.jpg[/URL]
Pokażę mu Kopieniec - malutki lasek - dosłownie garstkę najpiękniej pachnących sosenek. Magiczne miejsce gdzie zawsze bawiliśmy się w dzieciństwie podczas sianokosów. Chcę by zobaczył te dywany krzaczków jagodzianych, otaczające go łąki kwietne gdzie zbieraliśmy kwiecie na wianki i ... tajemnicze okopy pamietające II Wojnę Światową, dziś porośnięte jeżynami...

Zdjęcie zrobione przez mojego brata, Radka Stanisza, www.radekstanisz.com
Temat został zablokowany.
13 lata 8 miesiąc temu - 13 lata 8 miesiąc temu #26803 przez Mirella
Mojej córeczce chcę pokazać, że to co powierzchowne nie zawsze jest prawdziwe, że trzeba patrzeć głębiej i uważniej aby nie przeoczyć niczego ważnego ani pięknego, albo choćby sympatycznego, jak zając na tym zdjęciu :)
Załączniki:
Temat został zablokowany.
13 lata 8 miesiąc temu - 13 lata 8 miesiąc temu #26819 przez Avatea
Kochana córeczko Mała
Pokaże Ci dziś od rana
Jak budzi się wiosna fantastycznie
Jak jaskółka lata ślicznie

Jak cudne słoneczne jest lato
Jak jesienią pachną kwiaty
Jak zima iskrzy mrozem i bielą
A śniegi czasem po pas się ścielą

Pokażę ci aromat pieczonego chleba
Smażonych śliwek, zaklętego w nich nieba
Smak naleśnika cukrem oprószonego
I tego dżemu mało słodkiego

Pokaże ci jak pachnie drzewo sandałowe
Piżmo i liście klonu suszone
Jak czytać by sensu złapać nić
Jak ze wszystkiego śmiać się i żyć

Pokaże ci jak malować farbami
I tak jak mama czasem słowami
I tak jak tatuś rzeźbić w przestrzeni
Tak by wszyscy byli zachwyceni

Pokaże ci jak wejść na Połoniny
I dolinami, rzekami spłynąć
Jak ogień zapalić gdy zmrok zapada
I zmienić obcego w dobrego sąsiada

Pokaże ci Kochana to wszystko
Co tylko będę mogła daleko i blisko
Jak wypić toast za pokój między sąsiadami
By wykiełkował między narodami

Pokaże ci kochana, że warto być człowiekiem
Ze szczęścia tańczyć i bawić się z echem
Iść i poznawać, smakować i czuć
Marzenia na jawie bez końca snućhttp://img818.imageshack.us/img81[img]http://img818.imageshack.us/img81[/img]

Avatea
Załączniki:
Temat został zablokowany.
13 lata 8 miesiąc temu #26823 przez Avatea
nie wstawi mi zdjęcia:(

Avatea
Temat został zablokowany.
13 lata 8 miesiąc temu - 13 lata 8 miesiąc temu #26826 przez egulash
Avatea wstaw zdjecie na jakis portal typu fotosik i tam bedzie taki specjalny link do wstawienia na fora. skopiuj go i wklej to pojawi ci sie zdjecie :)
Temat został zablokowany.
13 lata 8 miesiąc temu #26844 przez Czincza
Maleństwo nasze :)

Na pokazywanie Ci świata jeszcze przyjdzie czas... Póki co siedzisz sobie w brzuszku i dopiero od 11 tygodni możemy się cieszyć z Twojego istnienia :)

Zaledwie tydzień temu widziałam Cię po raz pierwszy. Maleńka kruszynka, która za nic w świecie nie chciała się obudzić i pokazać Mamusi :) Za to efektem tego jest jedno z najpiękniejszych zdjęć jakie w życiu widziałam, a na nim uwieczniony moment, w którym się przeciągasz :)
Tato nie mógł być tam z nami, dlatego tym, co chciałabym Ci teraz pokazać jest Jego radość w chwili, kiedy widział Cię pierwszy raz :)
Już nie możemy się doczekać przyszłego piątku, kiedy zobaczymy Cię razem i w końcu będziemy mogli posłuchać jednego z najpiękniejszych dźwięków, jakim jest bicie Twojego SERCA :*
Załączniki:
Temat został zablokowany.
13 lata 8 miesiąc temu - 13 lata 8 miesiąc temu #26848 przez mamajasia
Najpiękniejsze jest poznawanie wszystkiego po raz pierwszy. Chciałabym pokazać mojemu Synkowi to wszystko co piękne, dobre, mądre a co ja przeoczyłam... bo gdzieś po drodze bycia dorosłą zgubiłam chyba swoją dziecięcą radość życia.
Zapomniałam , że świat jest taki cudowny... Już mnie nie dziwi czemu pies nawet gdy szczeka merda ogonem, dlaczego po niebie płyną miękkie obłoczki jak wata cukrowa, czemu deszcz w gorący dzień szczypie w rączki jak chłodne iskierki, a słonko zawsze znajdzie nasz nosek nawet pod kapeluszem by nas zmusić łaskotkami promyczków do kichania. Chciałabym pokazać mojemu Dziecku także to czego nie widać a co jest jeszcze ważniejsze niż to co widoczne. To całe bogactwo naszych marzeń, snów, wrażliwości, uczuć, wyobraźni, to jacy jesteśmy, jacy chcemy być, jak widzą nas inni. Czasem więc zamykam oczy by sobie przypomnieć jak to wspaniale jest być dzieckiem, a mój Synek wtedy zdziwiony na mnie patrzy. To On jest moimi oczami. To jakbym się na nowo narodziła w chwili gdy On się narodził. Najpiękniej jest przeglądać się w szczęśliwych oczach swojego dziecka, odnajdując swoje własne odbicie sprzed lat.
Załączniki:
Temat został zablokowany.
13 lata 8 miesiąc temu - 13 lata 8 miesiąc temu #26851 przez masza
Chciałabym w przyszłości pokazać mojej najmłodszej córce Tosi jak bardzo pokochało ją starsze rodzeństwo. Nie da się tego opowiedzieć słowami dlatego przechowuję te "dowody miłości " na zdjęciach w domowym archiwum.Kochana Tosiu zobaczysz jak od pierwszych chwil życia czekali na Ciebie, aż dorośniesz i będziesz icm towarzyszyła we wspólnych zabawach.


Uploaded with ImageShack.us




Uploaded with ImageShack.us
Temat został zablokowany.
13 lata 8 miesiąc temu - 13 lata 8 miesiąc temu #26882 przez dorotasonne
Chciałabym pokazać mojemu dziecku, że życie jest piękne,
że jest cudem, takim jak ona - cudem narodzin.
że w życiu mamy wiele możliwości, dróg wyboru,
podczas których kierować się należy rozsądkiem, myśleć spokojnie i radośnie.
W każdej sytuacji można znaleźć pozytywny aspekt.
Chciałabym, aby wiedziała, że zawsze może liczyć na moją pomoc i ciepłe słowo.
Załączniki:
Temat został zablokowany.
13 lata 8 miesiąc temu - 13 lata 8 miesiąc temu #26890 przez Wiewióreczka
Świat jest ogromny, a Ty jeszcze taka maleńka, ale nie bój się, będziemy z tatą przy Tobie, gdy będziesz go poznawać. Jesteś jeszcze niemowlęciem, ale zabieramy Cię ze sobą wszędzie: do przyjaciół, na wieś, na pikniki, zakupy, parków rozrywki, na wycieczki, widziałaś już nawet dinozaury i prawdziwy Dziki Zachód, średniowieczny zamek...Gdy dorośniesz nie będziesz pamiętała tych miejsc, ale serce już będzie nauczone radości z odkrywania nowego, szczęścia z bycia razem, pasji doświadczania. Przed nami jeszcze tysiące kilometrów do ciekawych miejsc. Bo razem cudownie jest cieszyć się z rzeczy najmniejszych, najpiękniejszych, choćby to był tylko pachnący kwiat w ogrodzie...zapamiętaj Kochanie.
Załączniki:
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl