BezpiecznaCiaza112023

KONKURS 2

14 lata 2 miesiąc temu - 14 lata 2 miesiąc temu #4890 przez Piotr
Ogłaszamy drugi konkurs

Przygotowaliśmy dla Was kolejny konkurs!

Czekamy na wasze wspomnienia z porodu lub list do brzuszka do 15.02 (poniedziałek)

Następnie zrobimy ankietę w której wybierzecie Waszym zdaniem najciekawsze wspomnienia i listy :) Ankieta potrwa 3 dni.

Wspomnienia z porodu publikujcie tutaj:

LINK

List do brzuszka tutaj:

LINK

Tym razem do wygrania są trzy nagrody dla osób które zbiorą najwięcej głosów

Miejsce pierwsze - Dzienniczek dnia i nocy Maluszka - BESTSELLER naszego Brioko.pl ,
NOWOŚĆ w Brioko.pl - Ręcznie robiony Kaktusik wyjątkowa maskotka ma 17 cm i prezentuje się znakomicie :)

Miejsce drugie
NOWOŚĆ w Brioko.pl - Ręcznie robiony Kaktusik wyjątkowa maskotka ma 17 cm i prezentuje się znakomicie :)

Miejsce trzecie
Dzienniczek dnia i nocy Maluszka - BESTSELLER naszego Brioko.pl

Konkurs trwa do 15 lutego (poniedziałek)

Zapraszam do zabawy :)
Temat został zablokowany.
14 lata 2 miesiąc temu - 14 lata 2 miesiąc temu #4916 przez Agnieszka
świetny pomysł na wspomnienia!



Alicja ma już 16 ząbków :))
Temat został zablokowany.
14 lata 2 miesiąc temu #4928 przez tysia178
dziewczynki zachęcam Was do konkursu:) sama odpuszczam bo już jedną nagrodę wygrałam :) teraz Wasza kolej :)
Temat został zablokowany.
14 lata 2 miesiąc temu #4937 przez elciasmerfcia
:laugh: Mój kochany brzuszku! Bardzo się cieszę,że rośniesz z dnia na dzień robisz sie coraz większy,do terminu porodu zostało mi tylko 6 dni ,a więc nie caly tydzień i z tego powodu bardzo się cieszę. Moim marzeniem jest ,abyś mój mały dzidziusiu wyszedł z brzuszka i był zdrowy ,cały i piękny,a zapewne tak będzie. Brzuszek przybrał na wadze 16 kg troszkę dużo ,ale mam nadzieje i tak jest,że jest dokarmiony ,szczęśliwy i zadowolony.Już niebawem się mój mały synek narodzi ,
a brzuszek będzie intensywnie ćwiczył (jak juz będzie można i będzie siła), aby był ładny i jędrny.Najważniejsze ,że się porusza brzuszek i wtedy czuję ,że wszystko jest
w porządku .
Pozdrawiam .
:lol: Elżbieta A. :silly:
Temat został zablokowany.
14 lata 2 miesiąc temu #4947 przez Moniq
super pomysł z tym konkursem :lol: można powspominać przy okazji :) ja zaraz biorę się za pisanie wspomnień :) jak mi córcia pozwoli :)
Temat został zablokowany.
14 lata 2 miesiąc temu #4978 przez Scholastyka21
dziewczyny powodzenia w nowym konkursie :)
ja nadal czekam na mój dzienniczek :)
Temat został zablokowany.
14 lata 2 miesiąc temu #5028 przez kasiora
konkurs naprawde fajny :) juz jest pare naprawde swietnych opowiadan :side: juz wiem ze ciezko bedzie wybrac te naj...naj... :blink:

dla innych jestes tylko dzieckiem a dla mnie jestes calym swiatem!

Temat został zablokowany.
14 lata 2 miesiąc temu #5033 przez tysia178
moim zdaniem opowiadania i listy powinny byc wysyłane na e-maila do pana Piotra i potem zamieszczone w odpowiednim dziale,ale anonimowo, podpisane tylko np : " historia nr 1" "historia nr 2 " itd. wtedy wygrałby najfajniejszy,a tak to można wybrac tą osobę którą się lubi.
Temat został zablokowany.
14 lata 2 miesiąc temu #5045 przez Clinea
Mam na imie Joanna mam 32lata :).Przezylam dwa porody kazdy byl inny ;) ,ale opowiem ten ostatni. Cala ciaze przechodzilam wspaniale super wyniki zero witamin :laugh: ,az tu nagle po ktorejs z kolei wizyt u pielegniarki przy mierzeniu cisnienia mialam 180/90 :huh: ,ale tlumaczylam sobie a zarazem swemu lekarzowi ze to wynik wchodzenia po schodach :huh: :( .Moj doktorek prosil bym kontrolowala swoje cisnienie przez caly miesiac w domu bylo ok mialam 130/70.Przy kolejnej wizycie u doktorka byla powtorka 180/80,znowu zalecil mi kontrolowanie.A w domku czasami zdarzylo mi sie miec cisnienie160/80 z 5razy,ale nie pomyslalam zeby odrazu pojsc z tym do lekarza i po 2tygodniach poszlam na kontrole a doktorek spojrzal na mnie i powiedzial dla dobra pani i dzidziusia dam skierowanie do szpitala.Przestraszylam sie :( :) bo do rozwiazania mialam miesiac ale on powiedzial ze pewnie leki dostane i puszcza mnie do domu, :) ale pomylilam sie na szczescie mialam torbe przygotowana i zostalam na cale 2 tyg.Mialam wyniki zrobione byly b.dobre tylko te cisnienie utrzymujace sie,ale czego nie zrobi sie dla swego i dziecka zdrowia :) i zostalam chociaz czasami mialam dosyc.Robione mialam codziennie ktg byly czasami skurcze raz lekkie raz mocniejsze ale wtedy nie zdawalam sobie sprawy ze moj organizm przygotowuje sie do porodu.Znalam juz plec bylam ciekawa bardzo poniewaz mam juz synka w tym roku skonczyl 8lat :laugh:.Tak prawie po 2tyg.lezenia pytam sie lekarza na obchodzie czy wkoncu wyjde a ona jak usg przeplywy beda ok bo cisnienie sie unormowalo prawie to owszem wypuszcza mnie mialam jeszcze 3tyg do rozwiazania.Pani doktor powiedziala do mnie ze gdyby to byl moj termin porodu to zostalabym rodzic poniewaz mialam rozwarcie na 4cm i wszystko juz przygotowane do porodu.Byl 38tyd.ciazy. Jednak cos mnie niepokoj nie opuszczal i potwierdzily sie moje obawy na usg polozna powiedziala ze ide na porodowke i mam podpisac zgode.Tak sie wystraszylam ze cisnienie mi podskoczylo trzeslam sie cala i mialam mroczki w oczach,pielegniarka zmierzyla mi cisnienie 186/90,kazala isc pod prysznic i polozyc sie odpoczac dala mi leki na zmiejszenie i polozylam sie ,minelo pol goziny i poszlam na porodowke.Powiem szczerze bylo inaczej niz za pierwszym razem.Bolalo chociaz nie krzyczalam dostalam kroplowke :( i lezalam sama ;) a obok mnie za kotara rodzila inna pani :angry: przeszkadzalo mi to ale coz poradzic dlatego rodzilam sama bez meza :blink: w koncy przyszedl wielki doktor ze zla opinia w szpitalu podobno ma zakaz uczestniczenia przy porodach,wiec podszedl do mnie az sie :( przestraszylam i spytal sie mnie czy odeszly mi wody,ja mowie ze nie a on wsadzil mi swoja wielka reke i przebil blonke :P.Pytam sie poloznej czy on bedzie a ona mi odp ze nie :laugh: ulzylo mi...hihi.W koncu po 20min przyszla na swiat moja wymarzona corcia Majeczka ur.15.05.2009r 3600gr/52cm i 10p.apg o god14.20 Zapomnialam o bolu o lekarzu wazne bylo ze mam corcie przy sobie.Mialam 8szwow poniewaz z jednej str peklam z drugiej bylam cieta,bolalo jak... :( nie moglam chodzic do tej pory czuje :( dyskomfort.Majeczka ma juz prawie 9mies.i rozwija sie wspaniale...Dziekuje
Załączniki:
Temat został zablokowany.
14 lata 2 miesiąc temu #5053 przez Clinea
pomylilam sie i wstawilam nie tam gdzie trzeba :lol: :laugh: :P :blush: przepraszam
Temat został zablokowany.
14 lata 2 miesiąc temu #5073 przez Scholastyka21
tysia super pomysł, ja też uważam że powinno być anonimowo, wtedy szanse byłyby bardziej wyrównane
Temat został zablokowany.
14 lata 2 miesiąc temu #5077 przez Piotr
Skomplikowane :) Dzięki za sugestię, pomyślimy nad tym przy okazji kolejnych konkursów.
Temat został zablokowany.
14 lata 2 miesiąc temu #5150 przez Katarzyna
Clinea napisał:

pomylilam sie i wstawilam nie tam gdzie trzeba :lol: :laugh: :P :blush: przepraszam


Clinea mam nadzieję, że wstawiłaś powyższy tekst również w odpowiedni wątek ustawiony przez Piotra :) Zdjęcie śliczne :)
Temat został zablokowany.
14 lata 2 miesiąc temu #5151 przez jedynaczka
a mniej więcej na czym będzie polegała ta ankieta ??
Temat został zablokowany.
14 lata 2 miesiąc temu #5164 przez Katarzyna
jedynaczka napisał:

a mniej więcej na czym będzie polegała ta ankieta ??


Jak mi wiadomo, to będzie sonda :)
Podane będą nazwy użytkowników biorących udział w konkursie i osoby będą mogły głosować na jego zdaniem najciekawsze wspomnienie z porodu czy list do brzuszka.
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl