BezpiecznaCiaza112023

Konkurs 38 - Wygraj Najdłuższą podróż Sparks

9 lata 10 miesiąc temu #893949 przez Katarzyna
Zadanie konkursowe:
Napisz dlaczego powinnaś/powinieneś wygrać, wybierz jedną z trzech tytułów:
"Suka z klasą", "Powrót do Salem" czy "Najdłuższą podróż".
Tekst minimum 5 zdań. Masimum 10 zdań.

Prawa autorskie powinny należeć do osoby, która bierze udział w konkursie.

Regulamin Konkursu:


1) Wziąć udział może 1 osoba (1 użytkownik, 1 adres mailowy) i tylko raz w danym konkursie.

2) Mile widziane polubienie poniższych stron na Facebook'u:
www.facebook.com/ZapytajPoloznaPL
https://www.facebook.com/WydawnictwoAlbatros

3) Zadanie konkursowe:

Napisz dlaczego powinnaś/powinieneś wygrać, wybierz jedną z trzech tytułów:
"Suka z klasą", "Powrót z Salem" czy "Najdłuższą podróż".
Tekst minimum 5 zdań. Masimum 10 zdań.

4) W konkursie biorą udział posty dodane w tym wątku w dniach 23.06 - 29.06.2014 r

Zwycięzców ogłosimy: 02.07.2014 na forum.

Po ogłoszeniu wyników zwycięzców prosimy o kontakt mailowy.
W przypadku braku kontaktu prze 7 dni, nagroda przejdzie na inną osobę biorącą udział w konkursie.

5) Do wygrania jedna z trzech książek:


Zdjęcie wykonano aplikacją: VSCO



"Suka z klasą" Andrew Dilge
Andrew Dilger przeobraża swoje życie. Rezygnuje z pracy redaktora w Oxford University Press i zostaje wolnym strzelcem. Poza tym zamierza poprosić swoją dziewczynę Sarah o rękę i samemu zorganizować ślub. Na tym jednak jego zapał do wprowadzania zmian się nie kończy – Andrew postanawia spełnić swoje marzenie o posiadaniu psa. Zabiera się do tego w sposób bardzo systematyczny: najpierw wybiera rasę, potem płeć – tej, ściśle mówiąc, nie musi wybierać,
bo to oczywiste, że jego towarzysz nie może być suką – a na koniec imię, i dopiero wtedy przystępuje do poszukiwań w pobliskich schroniskach. Okazuje się jednak, że nie tak łatwo znaleźć psa, który sprosta jego oczekiwaniom. W końcu Andrew decyduje się na czworonoga zupełnie niepodobnego
do tego, jakiego sobie wyobraził, i przygarnia charcicę, startującą kiedyś w wyścigach medalistkę i zdobywczynię tytułu Suki Roku.

Już pierwsza noc Dash – tylko imię psa pozostało z pierwotnych planów – w nowym domu pokazuje, że nie będzie łatwo. Andrew jednak się nie poddaje, co więcej, włącza sukę w przygotowania do ślubu i zamierza jej powierzyć niezwykle ważną funkcję podczas ceremonii – ma podawać obrączki.

Czy rok wystarczy, by okiełznać żywiołową Dash, która lubi chadzać własnymi drogami?




"Najdłuższa podróż" Nicholas Sparks

W obliczu śmierci Ira wspomina swoje przeżycia z czasów II wojny światowej: radości i smutki dnia codziennego oraz wielką miłość – żonę, Ruth. Równocześnie z historią Iry poznajemy Sophię, studentkę próbującą pozbierać się po burzliwym związku, oraz Luke’a, ujeżdżacza byków, który po ciężkim wypadku zamierza wrócić na rodeo. Historie obu par zbiegną się w najmniej oczekiwanym momencie, przypominając, że ludzkim życiem rządzi przypadek oraz że miłość ma wymiar uniwersalny.




"Powrót do Salem" Brunonia Barry

Minęło wiele lat, od kiedy Zee Finch jako nastolatka wykradała łodzie, wypływała nimi w morze i porzucała je byle gdzie. Trzydziestodwuletnia Zee – mieszkająca w Bostonie i robiąca karierę jako psychiatra – wciąż nie potrafi wyjaśnić tych wybryków. Tak jak nie potrafi wyjaśnić wielu swoich reakcji, wynikających z nieumiejętności podejmowania decyzji. A sabotowanie planów związanych ze ślubem z Michaelem jest na to najlepszym dowodem.

Jak twierdzi szefowa i przyjaciółka Zee, doktor Mattei – autorka bestsellera z dziedziny psychiatrii – „wszyscy kłamią”, a doświadczenia życiowe Zee mogą to tylko potwierdzić. Bo czy jej ojciec nie kłamał, żeniąc się z matką, podczas gdy interesowali go tylko mężczyźni? Czy matka, która popełniła samobójstwo, kiedy Zee była dzieckiem, nie okłamywała córki, opowiadając jej o swoim miesiącu miodowym? Czy nie okłamują jej pacjenci? Zwłaszcza dziewczyna, której przypadek najbardziej przypomina Zee chorobę matki?

Śmierć tej pacjentki porusza Zee do tego stopnia, że podejmuje decyzję, aby wziąć urlop i wrócić do rodzinnego Salem. Chce zaopiekować się chorym na parkinsona ojcem oraz zmierzyć się z przeszłością. Nowy mężczyzna, do tego marynarz, z pewnością nie jest tym, co pomoże jej odzyskać spokój i dojść ze sobą do ładu. Zee nie jest jednak w stanie oprzeć się jego surowemu urokowi. Jeszcze nie wie, że to może się okazać niebezpieczne.

(Opisy książek zaczerpnięte ze strony Wydawnictwa Albatros)

6) Jedna osoba może wziąć udział tylko raz w konkursie.

7) Uczestnicy, którzy złamią zasady konkursu nie będą brani pod uwagę podczas wyboru zwycięzcy.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #893987 przez Sophie25
Dlaczego ta książka powinna trafić właśnie do mnie? Ponieważ tylko Sparks potrafi w tak pięknych słowach opowiadać o miłości .Myślę że każdy chciałby kochać i być kochanym tak bardzo jak jest to ukazane w Jego ksiazkach.Nicholas Sparks jest autorem, który zawsze doprowadał mnie do łez - nieważne czy książka kończy się dobrze czy źle. Jego książki są przepełnione takimi emocjami, że końcowe rozdziały zwykle czytałam jednocześnie płacząc. Czytając tego typu powiesci , możemy się zastanowić nad własnym życiem, nad naszymi oczekiwaniami.
Bardzo chciałabym przeczytać Jego dzieło :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #894014 przez KamilaW
Uważam iż powinnam wygrać "Suka z klasą" Andrew Dilge gdyż fascynuje mnie niesamowity świat psów. To jak bardzo zmienia się życie człowieka, który ma psa, jaka to jest wielka miłość, tęsknota i przywiązanie do zwierzęcia, które jest od nas całkowicie zależne. Jak bardzo ludzie podporządkowują i zmieniają życie dla zwierzęcia i kochają jak własne dziecko :-) Ta nauka miłości i odpowiedzialności za kogoś daje podwalinę miłości rodzicielskiej, pozwala w pełni poczuć czym jest macierzyństwo czy tacierzyństwo oraz gotowość na posiadanie swoich własnych dzieci by je kochać i brać za nie całkowitą odpowiedzialność. :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #894034 przez malvi
Chciałabym wygrać książkę "Najdłuższa podróż" Sparksa, ponieważ czytając jego piękne opowieści o miłości mogę przekazać mnóstwo pozytywnych emocji mojemu jeszcze nienarodzonemu synkowi, którego już kocham ponad życie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu - 9 lata 10 miesiąc temu #894167 przez nenupher
1 Najnowsza książka Sparksa to moje marzenie,
bo każdą jego książkę czytam jednym tchnieniem.
2 Do tej pory przeczytałam wszystkie co do jednej,.
3 W porównaniu z nimi inne książki bledną.

4 Wiele w nich miłości, choć i dramatów niemało.
5 Napisane tak, żeby się je z zainteresowaniem czytało.
6 Każde zakończenie bardzo mnie zaskakuje.
7 Od ogromu wzruszeń swoje oczy wypłakuję.

8 Więc z niecierpliwością czekam na nowości
i mam nadzieję, że "Najdłuższa podróż" w moim domu wkrótce zagości.
9 Pięknymi emocjami podzielę się z moim maluszkiem,
który rośnie i fika koziołki pod moim serduszkiem.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #894267 przez anga
chciałabym wygrać książkę suka z klasą ;) ponieważ bardzo kocham psy , i w wolnej chwili.... choć rzadko takie mam odkąd mam HUBERTA :) ) chętnie zagłębiłabym się w tekst książki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #894283 przez justyna1
Chciałabym wygrać książkę Suka z klasą bo moja suka okazała się psem. No cóż chciałam uroczą suczkę a stałam się właścicielką pięknego, dostojnego goldena z odrobinką iskry bo usiadł mężowi na bucie. Widocznie chciał z nami pójść więc poszedł. I tak mija już 4 rok jego obecności.Z chęcią przeczytałabym te książkę by dowiedzieć się jakim charakterem obdarzona jest suczka i co straciłam lub co zyskałam. No i sądzę,że świetnie bym się przy niej zrelaksowała a teraz relaks bardzo mi się przyda:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #894308 przez Hania84
1) Zawsze Sparksa czytam śmiało
2) On przenika moje ciało
3) Wciąż rozpala moje zmysły
4) Dzięki niemu umysł czysty
5) O miłości i o związkach
6) O rodzinie i o troskach
7) Pełen wzruszeń i uniesień
8) Więc niech mnie "Najdłuższa podróż" w inny wymiar przeniesie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #894340 przez Wenus Tycjana
Nie będę pisać wierszy, choć na pewno są zabawne i wpadające w ucho.
Nie będę rozpisywać się o miłości do psów bo kocham koty.
Nie polubię tej strony na facebooku bo nie mam tam konta. Nie każdy musi mieć.
Ale tak jak wszyscy, którzy się tutaj wpisują: chciałabym otrzymać książkę.
Może być „Powrót do Salem” Brunonii Barry.
Bo jestem wielką miłośniczką literatury a także kolekcjonerką książek.
Staram się książek od nikogo nie pożyczać, bo później ciężko mi się z nimi rozstać.
Książki po przeczytaniu stają się moimi przyjaciółmi. Jak mogłabym pozbyć się przyjaciela?
PS. Ojciec głównej bohaterki cierpi na chorobę Parkinsona. Mój Tata choruje na Stwardnienie Rozsiane.
Może w głównej bohaterce spotkam bratnią duszę?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #895454 przez nikolsosna
chciałabym zdobyć książkę "powrót do salem' ponieważ zaczytuję sie w kryminałach i bardzo rzadko sięgam po inne pozycje, ta wydała mi się niezwykle interesująca. myślę że powieści obyczajowe mogą być równie wciągające jak sensacyjne i chcialabym sie przekonać czy polubię czytanie tego typu książek. Własciwie to jestem molem książkowym i kiedyś czytałam wszytsko co wpadło mi w ręce, póżniej jakoś tak zaczytałam się w kryminałach i teraz czytam wszytsko co wpadnie mi w ręce z tej tematyki, bo właściwie tylko to mi w ręce wpada. dlatego mam ogromną chęć by wpadł do mnie "powrót do salem" dla odmiany :) a dodatkowo bohaterem książki jest kobieta a to lubię, a kobieta psycholog to dla mnie dodatkowa motywacja do przeczytania. kryminały czytam głównie z powodu psychologii, motywów działania, wszytskiego co związane z człowiekiem, jego emocjami, umysłem, sercem. Mama nadzieję znależź to wszytsko w tej książce.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #896141 przez justyna9
(...),,Równocześnie z historią Iry poznajemy Sophię, studentkę próbującą pozbierać się po burzliwym związku, oraz Luke’a, ujeżdżacza byków, który po ciężkim wypadku zamierza wrócić na rodeo''... Chciałabym wygrać książkę Nicholasa Sparksa ,,Najdłuższa podróż", może dzięki niej wrócę do życia po stracie dzieciątka, tak jak ujeżdżacz byków wraca na rodeo po ciężkim wypadku. W życiu trzeba umieć się podnieść po każdym upadku, a przenosząc się w świat książki, zapominamy na moment o swoich problemach i niejednokrotnie zaczynamy rozumieć, jaki sens miało to, co wydawało się nie do przeżycia....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #896340 przez marzabo
Chciałbym wygrać książkę "Najdłuższa podróż", ponieważ czytając zapomniała bym choć na chwilę o chorobie, która mnie dotknęła. Mój maleńki synek, który ma trzy miesiące, swoim cudownym uśmiechem sprawia, że w mojej głowie są tylko pozytywne myśli. Rak to nie wyrok, to się leczy. Czas, kiedy mój synek śpi, to mój czas na dobrą książkę. Myślę, że czytając "Najdłuższą podróż" mogłabym na chwilę znaleźć się w innym świecie, zapominając o chorobie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #897723 przez Katarzyna
Wygrywają:

Hania84 wygrywa "Najdłuższą podróż"
KamilaW wygrywa "Suka z klasą"
Wenus Tycjana "Powrót do Salem"

Gratulujemy :-)

Prosimy o przesłanie danych do wysyłki (imię i nazwisko, dokładny adres)
Podziękowania: Wenus Tycjana

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #897922 przez Hania84
Dziękuję za wygraną :)
Mail z danymi do wysyłki już wysłałam :)
pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #897986 przez KamilaW
Bardzo dziękuję dane do wysyłki przesłałam na meile:
Do:
Katarzyna - ZapytajPolozna.pl <Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.>
DW:
konkurs <Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.>

Pozdrawiam,
Kamila

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl