BezpiecznaCiaza112023

Konkurs 45 - Relaks z książką

9 lata 1 miesiąc temu - 9 lata 1 miesiąc temu #963859 przez Katarzyna
Zadanie konkursowe:
Przedstaw na zdjęciu: "Relaks z książką" najładniejsze zdjęcia zostaną nagrodzone pakietami książek?

Regulamin Konkursu:


1) Wziąć udział może 1 osoba (1 użytkownik, 1 adres mailowy) i tylko raz w danym konkursie.

2) Mile widziane polubienie poniższych stron na Facebook'u:
www.facebook.com/ZapytajPoloznaPL
www.facebook.com/wydawnictwoliterackie

3) Użytkownik zgłaszający zdjęcie w konkursie musi być jego autorem. Co oznacza, że ma prawa autorskie do tej fotografii.

4) Udział w konkursie biorą wpisy ze zdjęciami zamieszczone w tym wątku, w dniach 06.02.2015 do 13.02.2015

5) Ogłoszenie 3 zwycięzców nastąpi 16.02.2015

5) Nagrody to 3 pakiety książek:

I nagroda:
"Niech Ci się spełnią marzenia" Barbara O'Neal
"W butach Valerii" Elísabet Benavent
"Pierwsza lekcja tańca" Peter Pezzelli

II nagroda
"Niech Ci się spełnią marzenia" Barbara O'Neal
"W butach Valerii" Elísabet Benavent

III nagroda
"Pierwsza lekcja tańca" Peter Pezzelli



Barbara O'Neal Niech Ci się spełnią marzenia

Cztery blogerki kulinarne, cztery życiowe historie i międzypokoleniowa przyjaźń, a do tego mnóstwo dobrej energii w kolejnym bestsellerze Barbary O’Neal!

Lavender Wills to krzepka staruszka, prowadzi farmę, na której uprawia różne odmiany lawendy i hoduje kurczaki. Ma też pasiekę, od której gospodarstwo przybrało nazwę „Miodowa Farma”… Wiedząc, że nie będzie żyć wiecznie, a jej krewni najchętniej sprzedaliby ziemię okolicznemu potentatowi, chce zabezpieczyć dzieło swojego życia i znaleźć godnego następcę. W tym celu zaprasza do siebie trzy przyjaciółki. Ginny, blogująca o ciastach mistrzyni obiektywu, nigdy nie ruszyła się z rodzinnego Kansas i utknęła w nieszczęśliwym małżeństwie. Ruby - pogodna weganka - jest w ciąży ze swoim byłym chłopakiem, który wkrótce weźmie ślub z inną kobietą. Valerie zamknęła swojego bloga o winach dwa lata wcześniej, po tym jak jej mąż i dwie córki zmarli tragicznie w wypadku. Ginny, Ruby czy Valery – która z nich zamieszka na Miodowej Farmie?

Elísabet Benavent W butach Valerii

Valeria pisze książki o miłości. Całą sobą przeżywa miłość. Ma trzy przyjaciółki: Nereę, Carmen i Lolę. Mieszka w Madrycie i kocha Adriana, do czasu aż poznaje Víctora. Valeria musi być ze sobą szczera. Seks, miłość, wymarzony mężczyzna – nie można mieć wszystkiego na raz. Valeria jest wyjątkowa. Tak jak ty. Wejdź w buty Valerii!
Zabawna, elektryzująca, skrząca się kolorami niczym filmy Almodovara. Prawdziwa do bólu, jak Seks w wielkim mieście. Swoją debiutancką powieścią W butach Valerii zaledwie trzydziestoletnia dziś Elísabet Benavent podbiła serca tysięcy czytelników, nie tylko w Hiszpanii. Książkę opublikowała samodzielnie na stronach Amazonu, a kiedy ta wspięła się na szczyt listy bestsellerów, do Elísabet zaczęli zgłaszać się wydawcy. Dziś seria o Valerii ma już cztery części. Kolejne – Valeria w lustrze, Valeria czarno na białym, Wszystko o Valerii – już niebawem również w polskich księgarniach.

Peter Pezzelli Pierwsza lekcja tańca

Mistrz obyczajowej, pachnącej bazylią i pomidorami opowieści powraca w wielkim stylu. Peter Pezzelli po raz kolejny zabiera nas w podróż do amerykańskiej Małej Italii. Bohaterem jego najnowszej powieści jest Fabio Terranova, mieszkający we Włoszech, młody, dobrze zapowiadający się tancerz, który marzy o karierze na Broadwayu. Nie jest mu jednak dane podbić serca amerykańskiej publiczności. W wypadku samochodowym giną jego przyjaciel Enzo oraz partnerka taneczna, Caterina. Pokiereszowany fizycznie i psychicznie Fabio wciąż na nowo przeżywa tragedię. Z demonami przeszłości rozprawi się dopiero na obcej ziemi, w Ameryce, ucząc się, pod czujnym okiem wuja trudnej sztuki artystycznego dmuchania szkła. Czy stanie się ona jego nowym fachem? A może Fabio powróci jednak do ukochanego tańca?

Informacje o książkach zostały zaczerpnięte ze strony: www.wydawnictwoliterackie.pl

6) Uczestnicy konkursu, którzy złamią zasady konkursu nie będą brani pod uwagę podczas wyboru zwycięzcy.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu - 9 lata 1 miesiąc temu #964097 przez MarzenaBZ
Razem z mężem uwielbiamy książki i każdą wolną chwilę spędzamy na czytaniu :)
Gdy urodziła nam się córeczka, zastanawialiśmy się czy znajdziemy czas na relaks z książką.
Jak widać opieka nad niemowlakiem nie oznacza rezygnacji z przyjemności.
Poza tym nasza córka już też wie, co dobre ;)

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #964104 przez misiana
Nasz syn od najmłodszych lat lubi książki, odziedziczył to chyba po mamie, bo tata czyta kksiążki tylko swojemu synkowi :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu - 9 lata 2 tygodni temu #964108 przez Ali
Mój syn jest wyjątkowym chłopcem - moim największym szczęściem. Chociaż jest bardzo malutki, już nosi okulary. Najczęściej mamusia zakłada mu je właśnie do "czytania" książeczek. Prawdziwy profesor :) I to jest mój najwspanialszy relaks z książką i moim synem.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu - 9 lata 1 miesiąc temu #964625 przez agf
Taki relaks zdarza się raz na rok czy dwa lata. Ale zawsze jest warto :)

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #965039 przez diff86
Wiosna, lato, jesień czy zima...to nie jest istotne. Nieważne miejsce, pogoda czy natłok innych obowiązków, bo czas na relaks z książką muszę znaleźć! To Moja największa przyjemność :)

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu - 9 lata 1 miesiąc temu #965530 przez Ewa Rachela
Idealne tłustoczwartkowe popołudnie wg mnie to gorąca czekolada, nadziewana różą pychotka i relaks z książką. Tym razem wybrałam przepiękną poezję ks. Twardowskiego. Polecam wszystkim, dla których Walentynki to nie tylko serduszka i misie.
Pozdrawiam i życzę dużo miłości :)
Ewa Rachela
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu - 9 lata 1 miesiąc temu #965632 przez Jasnozielona
:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu - 9 lata 1 miesiąc temu #965919 przez Fruziol
Nasze wspólne chwile relaksu :) Córka miłość do książek i czytania dosłownie wyssała z mlekiem matki, ponieważ jako młoda mama czas na czytanie miałam głównie podczas karmienia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #965941 przez szósteczka
Mam szóstkę dzieci więc moje czynności w tym również relaks muszą być w pełni wykorzystane, ale nie powstrzymuje mnie to przed czytaniem i wręcz polykaniem książek.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #965951 przez Małgorzata
Czytam w każdej wolnej chwili, to najlepszy dla mnie odpoczynek :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #966712 przez Katarzyna
Dziękuję za wzięcie udziału w konkursie :-)

Miejsce pierwsze zajmuje Ali:

Ali napisał: Andreas jest wyjątkowym chłopcem - moim największym szczęściem. Chociaż jest bardzo malutki, już nosi okulary. Najczęściej mamusia zakłada mu je właśnie do "czytania" książeczek. Prawdziwy profesor :) I to jest mój najwspanialszy relaks z książką i moim synem.

Załącznik nie został znaleziony


Miejsce drugie zajmuje misiana:

misiana napisał: Nasz syn od najmłodszych lat lubi książki, odziedziczył to chyba po mamie, bo tata czyta kksiążki tylko swojemu synkowi :)


Miejsce trzecie zajmuje MarzenaBZ:

MarzenaBZ napisał: Razem z mężem uwielbiamy książki i każdą wolną chwilę spędzamy na czytaniu :)
Gdy urodziła nam się córeczka, zastanawialiśmy się czy znajdziemy czas na relaks z książką.
Jak widać opieka nad niemowlakiem nie oznacza rezygnacji z przyjemności.
Poza tym nasza córka już też wie, co dobre ;)


Związku z tym, że nagrody wysyłamy MY :-)
Mogę napisać specjalną dedykację w wygranych książkach.
Jeśli jesteście zainteresowani to napiszcie na adres konkurs(@)zapytajpolozna.pl:
imię i nazwisko, dokładny adres oraz informację, że chcecie otrzymać dedykacje :-)

Pozdrawiam ciepło i gratuluję,
Położna Kasia
Podziękowania: Ali, misiana

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #966725 przez misiana
Dziękuję ;) bardzo cieszę się z wygranej, zaraz pisze maila z danymi :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #966732 przez Ali
Dziękujemy :) :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #966758 przez MarzenaBZ
Bardzo dziękujemy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl