BezpiecznaCiaza112023

Lipiec 2011 nalezy do Nas

13 lata 5 miesiąc temu #41443 przez MagdaM
natimp1 to jest badanie standardowe. Kazda ciezarna ma miedzy 11 a 14tc z tego co kojarze :) i pozniej chyba jeszcze raz :)

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #41445 przez rita
a ja nie mam dobrych wieści...dziś byłam na USG..okazuje się że ciąża jest bliźniacza i ponadto w jednym pęcherzyku widać akcję serca a w drugim nie..mam przyjść za tydzień...możliwe opcje: będzie dwójka, będzie jedno, nic nie będzie:(((( żadna nie jest pocieszająca:((((
martwi mnie też że jeden pęchcerzyk jak to lekarz powiedział jest śliczy okrągły a drugi taki byle jaki..i to serduszko bije w tym byle jakim...chyba umrę do poniedziałku

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #41448 przez behind
oj :( [[Rita]]
nie wiem co powiedzieć :(
Trzymam kciuki, zeby się okazało, ze jednak wszystko jest w porządku!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #41449 przez behind
a tak właściwie to serce nie zaczyna bić odrobinę później? Może się jednak okaze ze jest dobrze!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #41456 przez Xela
Rita, 3mam kciuki za pomyślne wieści...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #41465 przez bombel779
behind napisał:

Wiecie coś nt. magnezu w ciąży? przyjmować w tabletkach, czy nie?

Ja bym nie przyjmowała niczego bez wiedzy lekarza. Z resztą on sam przepisze Ci odpowiednie preparaty / witaminy i tym bardziej dlatego nie brałabym niczego na własną rękę,żeby nie mieszać,nie przedawkować czegoś,...

MagdaM napisał:

to jest badanie standardowe. Kazda ciezarna ma miedzy 11 a 14tc z tego co kojarze :) i pozniej chyba jeszcze raz :)

Ja nie miałam takiego badania :) I to chyba zależy od tego czy jesteś w grupie ryzyka..?Ale nie jestem na 100% pewna.

Rita przykro czyta się takich wieści :( Miejmy nadzieję,że wszystko jest jednak w porządku!! Będziemy trzymać kciuki!!


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #41466 przez przyszla_mama
ojoj Rita :(:( wszystkie tu jestesmy z Toba calym sercem.. musi sie ulozyc i musi byc dobrze.. do poniedzialku jakos musisz przetrwac i zawierzyc losowi.. i 3mamy kciuki aby okazal sie jak najabrdziej przychylny, 3maj sie cieplo słonce..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu - 13 lata 5 miesiąc temu #41467 przez MagdaM
bombel779 napisał:

I to chyba zależy od tego czy jesteś w grupie ryzyka..?

nieee to jest badanie kazdej ciezarnej. z tego co wiem kazda znajoma ma. pozatym ja nie jestem w zadnej grupie ryzyka, nawet mnie o to nie pytali. a tak sprawdzaja jak sie maluszek rozwija, czy moze miec wady serca, jakies choroby itp itd

Rita trzymaj sie kochana

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #41470 przez bombel779
No ja takiego badania nie miałam.
A ewentualne choroby,wady serca,... to sprawdzałam dopiero w 20tc na badaniu połówkowym. I wybrałam się na nie na własne życzenie.Nie było obowiązkowe,gin powiedział że jak chcę to mogę sobie zrobić,a jak nie to nie.Poszłam bo chcieliśmy z mężem wiedzieć czy wszystko się rozwija prawidłowo,czy dzidzia faktycznie zdrowa,no i mieliśmy okazję pooglądać naszą kruszynkę w obrazie 3D i 4D więc to była dodatkowa atrakcja :) W woli ścisłości-za to badanie płaciłam 200zł (na pamiątkę mam kilka zdjęć i płytę z filmem dvd :D )


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #41566 przez przyszla_mama
hej Dziewczynki :*

a ja polozylam sie o 19, obudzilam sie i spac nie moge.. i znajac mnie juz nie zasne.. przewalam sie tylko na lozko w jedna i druga strone, leze godzine dwie trzy i jeszcze bardziej mnie to meczy, dlatego wstalam..

musze o jednej godzine chodzic spac i pic meliske na noc... jest taka melisa z pomarancza, tylko to mozna w ciazy zazywac wlasciwie, chyba ze lekarz pozwoli co innego, ale meliska najbezpieczniejsza.. w wakacje jak mialam wolne calkowcie to i po 11 godzin spalam, a tu 5 godzin i nie moge...

a kochane lipcowki, ja na badanie ide w piatek o 12.30..

3mam kciuki za Was wszystkie :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #41573 przez MagdaM
Przyszla_mama trzymam bardzio mocno kciuki za piatkowa wizyte :)

Co do herbatek... Kazda jest dobra. I melisa i rumianek. Nie wiem jak z mieta w sumie. No i Rumianek moze uczulac ale jak sie pije litrami :laugh:

Dzien dobry :)
Moj mezus czyta poradniki dla rodzicow :ohmy: :) Zszokowal mnie :) A nas dzis brzusio znowu mniej boli, tylko mdlosci i zawroty i zmeczenie zostalo. Damy rade musimy :)

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #41575 przez Xela
Hej,
u mnie jakby trochę mdłości ustąpiły..... niestety ciągle mam problem z myciem tylnych zębów i ciągle mam napady senności... podsypiam w pracy na biurku ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #41578 przez basba
Dziewczyny co do herbaty miętowej wyczytałam w książce o ziołach,że w ciąży powinno się ją odstawić, bo może przyczynić się do poronienia lub przedwczesnego porodu. Nie wiem jednak,jak to jest w praktyce-czy jedna herbatka od czasu do czasu nie zaszkodzi, w każdym bądź razie mój lekarz przy pierwszej ciąży teżpowiedział że pić nie mozna....






Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #41579 przez MagdaM
Basbadlatego miety nie pijemy :silly:
Ja generalnie slyszalam i czytalam ze malin nie mozna i pietruszki a to wszystko g... prawda, nie wiem po co tylko Nas tak straszyc :huh:

Kiedy zaczynacie jakies zakupy, albo zaczynalyscie :)

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #41584 przez Xela

Kiedy zaczynacie jakies zakupy, albo zaczynalyscie


- po wypłacie :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl