BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LIPIEC 2012:)

12 lata 4 miesiąc temu #234362 przez hoborr
Saiko ja starałam się ponad rok i jak zobaczyłam dwie kreski na teście tez nie uwierzyłam. Rodzinie powiedzieliśmy dopiero w Wigilię, a na forum to chyba zapisałąm się w lutym... :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu - 12 lata 4 miesiąc temu #234630 przez Kamilka24
Dziewczynki GRATULACJE :kiss:

Też jestem mamusią z lipca ale 2011 :) ten czas tak szybko leci- jak ja się cieszyłam gdy zobaczyłam 2 kreseczki- pomimo, że udało się za 1 razem :D A teraz leżę z moim małym skarbkiem i piszę do nowych mamusiek 2012...

G R A T U L A C J E

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #234929 przez hoborr
Jak na razie to więcej się w tym temacie udziela mam z lipca 2011;) Ale za kilka tygodni na pewno będzie was więcej niż 3:)
Buziaczki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu - 12 lata 4 miesiąc temu #235024 przez czekoladka2904
Witajcie moje lipcóweczki :lol: :lol:

Może chce któraś świeżutkiej pomarańczki?? :lol: Bo właśnie się zajadam :lol: :lol: :silly:

Hoborr ja częściej bywam na kwietniówkach 2011(tam jestem dłużej - wiadomo) - ale tu też zaglądam na bieżąco :)

Bidol witaj wśród ciężaróweczek! :lol: :kiss:
Ja mam termin na 15 lipca, a do lekarza umówiłam się na 17 listopada - za tydzień. Tylko nie wiem, czy to nie zbyt wcześnie.. :unsure: :unsure:

Lipcóweczki 2011 fajnie, że do nas zaglądacie i jesteśmy dla Was inspiracją do wspomnień :lol: :side: :silly:

Ciumasy dla mamuś i fasoleczek :kiss: :kiss: :)

Nasz kochany Aniołek [*] luty 2010

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu - 12 lata 4 miesiąc temu #235037 przez saiko
czekoladka2904 napisał:

Bidol witaj wśród ciężaróweczek! :lol: :kiss:
Ja mam termin na 15 lipca, a do lekarza umówiłam się na 17 listopada - za tydzień. Tylko nie wiem, czy to nie zbyt wcześnie.. :unsure: :unsure:

Ciumasy dla mamuś i fasoleczek :kiss: :kiss: :)


no ja już byłam u lekarza w poniedzialek bo wiedzialam, ze mam niski progesteron. Dostalam puphaston i przy okazji skierowanie na rozne badania - nawet nie wiem jakie ale pobrali mi 4 probki krwi i jedna moczu ;)
i baaardzo nie moge doczekac sie pierwszego usg

dziewczynki, powiedzialyscie juz przyszłym dziadkom?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #235042 przez czekoladka2904
My postanowiliśmy, że na razie nikomu nie mówimy - pewnie na święta się dowiedzą :)
Saiko napisz jak będę wyniki badań i niebawem doczekasz się pierwszego usg :) Ten czas naprawdę szybko mija - wiem coś o tym :silly: Moja GIGAfasolka śpi teraz obok w łóżeczku :lol: :blush: :lol:

Nasz kochany Aniołek [*] luty 2010

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #235216 przez takajedna
Witam

To i ja dołaczę do gratulacji dla przyszłych lipcowych mamuś- sama jestem tegoroczną lipcówką :lol:

Z pewnością będę tu zaglądać niejeden raz

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #235221 przez beti
Oooo, już lipcówki!!!! Gratulacje od sierpniówko/wrześniówki 2011 :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #236069 przez czekoladka2904
Ale u nas cisza....
A mnie dopadły okropne zawroty głowy... :dry:
I spać bym poszła..

Nasz kochany Aniołek [*] luty 2010

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #236256 przez KALKA17
cześć dziewczyny dołączam do was i też wychodzi mi termin na 14 lipca :):), właśnie dzisiaj się dowiedziałam , czekam na n do 15 wtedy się dowie, na razie jeszcze w to nie wierzę, co do objawów to boli mnie tylko brzuch tak jak przed @ oraz bolące piersi. Od razu zapisałam się do lekarza, wizytę mam w piątek za tydzień, USG będę miała dopiero w 12 tygodniu, mieszkam w Anglii i tutaj wcześniej nic się nie robi, na pierwszej wizycie to tylko położna zrobi mi test z moczu i to by było na tyle, a lekarza to do końca ciąży nie zobaczę jak wszystko będzie ok, przez całą ciąże opiekuje się Tobą położna. Trochę mnie to martwi bo mają zupełnie inne podejście do ciąży , o zwolnieniu nawet nie ma mowy, a do 12 tygodnia to wogóle nie mówią jeszcze o ciąży bo to za wsześnie. Mam nadzieje że wszystko będzi dobrze, w pracy powiem po pierwszej wizycie, będe musiała się przemęczyć następny tydzień, bo pracuję po 11 godzin dziennie , cały dzień na nogach, i często muszę dźwigać ciężary po 10, 15 kilo a nawet więcej, więc czeka mnie niezłe ściemnianie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #236279 przez ewel7
Witajcie Dziewczyny tu Majówka 2012 :laugh:
Tak z pewnym sentymentem przeglądam Wasze posty i mi się przypomniały te pierwsze dwie kreski w teście, badania krwi i pierwsza radość jak dowiedziałam się, że na pewno jest :) czas mija szybciutko, nawet się nie obejrzycie i zacznie brzuszek rosnąć ;)
pozdrawiam Was serdecznie i dbajcie o siebie, to bardzo ważne teraz :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu - 12 lata 4 miesiąc temu #236283 przez bidol
Kalka już Ci gratulowałam na staraczkach :blink: ale jeszcze raz nie zaszkodzi :blink:
GRATULUJĘ :kiss: :kiss: :kiss:
ale powie Ci szczerzeże mnie troszkę przeraziłaś tą swoją pracą :huh:
musisz teraz bardzo uwazać. Nie ma mowy o dźwiganiu i 11 godz. na nogach.. Jak będziesz u położnej to powiedz jej że masz taką a nie inną pracę, może da Ci jakieś zaświadczenie :huh:
Kurcze co można powiedzieć na Polskę to można, ale ze zwolnieniem nie ma najmniejszych problemów. :) Już wczoraj lekarz chciał mi wypisać :ohmy: , ale jeszcze na razie podziękowałam :)
A u Was serio nie można wziąć zwolnienia???

ewel7
mi już wystaje brzuszek :ohmy: ale to chyba jak na razie tylko nadmierne kilogramy :silly: :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #236367 przez saiko
bidol napisał:

Kurcze co można powiedzieć na Polskę to można, ale ze zwolnieniem nie ma najmniejszych problemów. :) Już wczoraj lekarz chciał mi wypisać :ohmy: , ale jeszcze na razie podziękowałam :)


Bidol - a kiedy masz zamiar isc na zwolneinie? ja powiem szczerze, ze z jednej strony bym popracowala bo przeraza mnie siedzenei w domu samotnie przez pol roku, ale z drugiej strony czesto sie stresuje w pracy a na domiar zlego boje sie reakcji szefowej - 4 m-ce temu straciła ciaze w 5-tym miesiacu i w tym samym momencie dowiedziała sie, ze moja kolezanka jest w ciazy - atmosfera przez 2 m-ce nie była ciekawa. Teraz kolezanka poszła juz na zwolnenie do konca ciazy a teraz ja zaszlam :)
Postaram sie jak naszybciej przekazac swoje obowiazki dziewczynie zastepujacej tą w ciaży żeby mieć wolną rękę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #236420 przez bidol
saiko - ja myślę że może za miesiąc, może dwa.

nie martw się. Może na razie nie mów szefowej, ale układaj sobie wszystko pod zwolnienie. Później jej tylko powiesz i uciekniesz na zwolnienie. To szefowa może nawet bardzo się nie zdąży zorientować w sytuacji ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #236447 przez Agusiak
gratuluję nowym brzuchatkom, dożo zdrówka :kiss:

Dziewczynki ja poszłam na zwolnienie po 3 miesiącu ciąży, miałam bardzo stresującą pracę, a wolałam w pełni zadbać o siebie i dziecko i nie denerwować się więcej niż potrzeba. Początkowo myślałam, że zacznę po ścianach chodzić, jak jest się w domu do widać każdy bród, chodziłam więc tylko i sprzątałam :silly: Po jakimś czasie się przyzwyczaiłam, znalazłam sobie różne zajęcia w tym to forum i polubiłam ten spokój i bycie w domku :)
Teraz nie wiem jak poradzę sobie z pójściem znowu do pracy :(
Trzymajcie się Kochane i przede wszystkim dbajcie o siebie i maluszki :) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl