BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LISTOPAD 2011 - GORĄCO ZAPRASZAM :)

11 lata 11 miesiąc temu #366673 przez Róża
Witajcie z wieczora :*

Dziękuje dziewuszki :*

Padam, ale na cale szczęście Szymkowi na dworzu jest dobrze, nagle wszystko przechodzi jak ręka odjał i chociaż to mnie pociesza, ze nic poważnego mu sie nie dzieje, na dworku zasnal pięknie, kolejna drzemka ujdzie, a ostatnia totalna masakra :(


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Dorciu, ja bym powiedziala, ze Lenka jest szczupła, z ręką na sercu wygląda bardzo ładnie,a na pewno nie jest pulpecikiem ;) zreszta jest cudowna i rozkoszna, jak zwykle :*

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
dziekuje, za wsparcie, fanie ze jestescie :*

Vestusiu, historia Zuzanki mnie urzekła, ucaluj beksiaka od cioci i powiedz ze jutro bedzie na pewno latwiej :*
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Mia, Kacperek cudo, my tez od paru dni z niekapkiem sie bawimy ;) tylko mój jest jakiś dziwny bo sie z niego wylewa ... wiem, jestem blondi, ale czy to nie powinno byc jakos inaczej? :) mam nadzieję, ze jutro będziecie miec lepszy dzien, i ja tez przy okazji, mój Ł ma dzis nocke,wiec wiem, ze jutro pojedzie pozniej do pracy, pewnie na jakas 12, to rano bedzie z nami, to bedzie latwiej ...


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Lusia, laseczka z ciebie i dziekuje za mile slowa :*


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Anakol, sliczna masz córeczkę ;)

Lece pić melise kochane :*
Temat został zablokowany.
11 lata 11 miesiąc temu #366675 przez Róża
Teraz widzę nowe foteczki :)

Misia małe cudo jak zwykle, a jaka elegancka dzisiaj, taka panieneczka urocza ;)

tak jak za mama będą się za nią chłopaki ogladac już niebawem :)

eh te sukieneczki ;) ;) ;)
Temat został zablokowany.
11 lata 11 miesiąc temu #366678 przez Malina86
Dorcia fota nr 5 byla po tym jak jej zagrozilam, ze teraz to posprzata :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Zapomnialabym: Spoznione, ale szczere najlepsze zyczonka dla Ivy! :kiss:
Temat został zablokowany.
11 lata 11 miesiąc temu #366679 przez Malina86
Uciekam Kochane, padam dzis na cycki :)
Buziole :kiss: :kiss: :kiss:
Temat został zablokowany.
11 lata 11 miesiąc temu - 11 lata 11 miesiąc temu #366685 przez Kredka
100 lat dla Natalki.
Nie mialam czasu dzis naskorbac wczesniej do Was bo była u mnie tesciowa.
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.




Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Vestusia miałam się już kiedys pytać, co z Twoją sunią się stało? Pamiętam, że kiedys zaginęła. Co dalej się z nią stało? Nic nie piszesz na ten temat.

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Jak zobaczyłam ten foto historyjkę to smiałam się jak głupia sama do kompa. Zuzia jest cudowna. Mój Mikus tez leniuszek z niego ale powoli zaczął lubic lezenie na brzuszku. Coraz sprawniej mu idzie. No ale przekręcił się kilka razy na plecki jak lezał goły jak święty turecki po kąpieli a teraz znowu cisza. Len z niego, coz się dziwic. Po tatusiu. Genow się nie oszuka. Haha ale kocham tego leniuszka mojego małego.
Pies pluto hahah :lol: dobra jestes. Ja się smieje i jak Mikus bardzo dokazuje i ma nadwyżkę energi i chce go zmęczyć to kłade na brzuszku.Zalezy jaki ma humor. Czasem ładnie lezy i głowiznę drzewiga a czasem nudzi mu się po 10 min i marudzi. Przekreca się na boki.No ale jak się tak zmeczy to potem na godzine jest spokój.

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


EMCIA mam nadzieje, że szybko dojdziecie do porozumienia. Jestescie świetną parą. No i pilnuj M. Koleżanka jest śliczna (oczywiście nie jest ładniejsza od Ciebie), no ale żona to jest już jak otwarta księga a koleżanka jest nowa, tajemnicza.. wiec miej na oku ich oboje… w zyciu nie takie historie słyszałam.
Kochana a Ola nie może zająć się na 2 godzinki dzieciaczkami a Wy pojdziecie na spacer i obgadacie sprawy? Ty się zajmujesz Michałkiem, niech się dziewczyna teraz wykaże.

RÓŻA może te problemy z zasypianiem mają związek z ząbkami. Bolą go dziąsełka i marudzi, no a wiadomo że u mamusi na rączkach najwspanialej.

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
buziaczki :*


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


MIA rozumiem Cie, ja też nie miałabym serca zostawić synka aby się wypłakał. No ale prawda jest taka, że dzieci szybko robią się cwane i wykorzystują to.
Mia u nas też jak latały bociany jak szalone to zaraz okazało się ze ja i szwagierka w ciąży..hahah to lepiej lec po testa bo kto wie…
Hehe 3 dzieci – w sumie dobrze mowi Vestusia.
WOW ale ma Kacperek długie nogi!!! Hehe ale zabrał się za ten niekapek nie z tej strony. hehe

SARNA Domis przypomina sobie czasy kiedy był malutki.

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.





ALEKSANDRA oby Natalce szybciutko przeszło. Na katar to można rozgnieść czosnek i posypac majerankiem, zawinąć w złotko i wstawić na talerzyku w róg łózeczka Natalki. Ponoc pomaga na katar. W sumie czosnek to naturalny antybiotyk.
Kochana a gdzie są zdjęcia Natalki???? Przeciez obiecałas.

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Lusia 10 kg mniej????Oszalałas!!!

KIMUS
chciałabym Cie uściskać i pocieszyc. |Kochana mamy taki pojebany system, że jak się ma dobra prace trzeba jej pilnować. Kochana robisz to dla synka, aby Was było stac na to wszystko co będzie potrzebne dla Kubusia. Serce Ci pęka, oj rozumiem, bo nie wyobrazam sobie tego. Tyle ze ja nie mam do czego wracac po macierzyńskim ( w sensie pracy). Twoja mama z sercem zajmie się wnusiem, wiec nie płacz. Nie oddajesz go w obce ręce.

ANAKOL mimo wrazen cala wycieczka dobrze się skończyła. Grzeczne dziecko na wyjazdach to skarb. Natalka kochany aniołeczek.

MALINA
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Masz powodzenie  sexi babeczka z Ciebie, wiec nic dziwnego. U mnie jakis czas temu była taki mlody listonosz…fajny, można było „zawiesic oko” ale gdzies go przenieśli.Też bajerował, milo tak gdy ktos okazuje że mu się podobasz. Ale ja tylko tak sobie zartuje bo pożartować można ale na „cos wiecej” raczej bym się nie zdecydowala.

DORCIAITION
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Lenia dobrze wygląda, ma ładne wałeczki na nóżkach ale nie jest jakims UPASIONYM DZIECKIEM. Kurcze niech nie przesadzają. Piekna jest Lenka. A Ty się nie stresuj. Niech gadają a Ty wiedz swoje.


Nadrobiłam Was, choc lekko nie było. Chyba poemat z tego wyjdzie. No ale starałam sie każdej odpisać. Ale powiem Wam, że i tak sie w słowach ograniczałam :P :lol: :lol: hahaha

Zamówiłam sobie kolczyki na allegro. A co tam!! Choc raz cos dla mnie. Ciekawa jestem kiedy przyjdą. Cieszę się, że jestescie i że zawsze mogę sie Wam wyzalic. Jak sie człowiek w problemie wyżali to mu lżej. Siedzę tu od 22:30 a juz jest 00:25. Tyle Was nadrabiałam szalone kobietki. Zmykam spać bo padam na "uszy jamnika" hahah :lol: ;)

[url=http://
[img]http://[url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczki.com/tickers/c8ikk1j5nifg5obk.png[/img]
Temat został zablokowany.
11 lata 11 miesiąc temu #366691 przez Katarzyna
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl