BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LISTOPAD 2011 - GORĄCO ZAPRASZAM :)

11 lata 10 miesiąc temu - 11 lata 10 miesiąc temu #366587 przez mia1082
Kimus takie chusteczki byly w smyku i bardzo tanie bo dwie chyba za 12 zl o ile dobrze pamietam mieli chyba ze 3 wersje kolorystyczne.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Ja spadam do wyra bo wykonczona jestem :( nie szlejcie tu za bardzo co bym nie musiala jutro znow z 5 stron nadraabiac

buziole i dobrej nocki zycze
Temat został zablokowany.
11 lata 10 miesiąc temu #366594 przez luska
Vestusia a ile ty masz wzrostu , bo mi sie wydawało , ze jetesmy tego samego wzrostu.Ja mam 166-168cm wiec modelka ze mnie żadna.

Oj boziu jak ta nasza Zuzanka jest bieda i zarazem wytrwała , aż sie chyba spociła z tego wysiułku.uuu jak podkówka .Oj mam ty nie dobra tak męczyc dziecko :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


mia hehe to trafiłysmy dziś.Aurelka też pierwszy raz dostała dzis niekapka z woda i bardzo szybko załapała o co chodzi , ale foty nie cykłam , bo przy garach stałam i walczyłam z obiadem.A Kacperek jak zwykle przeuroczo!!!


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Temat został zablokowany.
11 lata 10 miesiąc temu #366598 przez luska
Co do niekapka , to mała dzis naprawde mnie zaskoczyła .W ciągła ta wodę jak szalona, no i chyba z godzine siedziała zafascynowana!!
Na wieczór starłam jej jabłuszko, ale było tak soczyste , że wyszedł sok.W kruszyłam jej biszkopta zrobiła sie papka a ta mało sie nie posikała, tak jej smakowało.
Temat został zablokowany.
11 lata 10 miesiąc temu #366625 przez Aleksandra
Ech...już jestem ale tylko na chwilkę bo spadam na tv. Nie mogłam odpalic neta. W laptopie mi bat padła a ładowarka jest u moich rodziców w Warszawie bo Z kable pomieszał i mój tata ma swojego notebooka z moim kablem a ja mam jego kabel i muszę korzystac ze stacjonarnego ale był problem z netem.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Sarna wysyłam ci foty na maila, tym razem dojdą :)

Zmykam kochane. Postaram się jutro wpaśc ale ostatnio nie mam jakoś na to czasu :dry:

Miłej nocki :kiss:
Temat został zablokowany.
11 lata 10 miesiąc temu - 11 lata 10 miesiąc temu #366648 przez anakol
Cześć wszystkim :)

Mia, tu coś od Natalki dla Kacperka :lol:

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Mia, ja raz dawałam Natalce żółtko - ugotowałam na twardo i zmiksowałam z zupką jarzynową gerbera. W sumie nie wiem, czy ją uczuliło, czy nie. Zrobiło jej się parę czerwonych krostek na jednym policzku, ale nigdzie indziej nie ma, zwykle jak ją uczula jakieś jedzenie to inaczej to wygląda. Jak jej zejdzie, to spróbuję jeszcze raz.

Dziewczyny, a jakie macie przeglądarki? Ja mam google chrome i odkąd jej używam, nie zjada mi postów. Nawet jak się nie chce wkleić albo jak mi się ta karta zamknie, to przywraca mi ją z tekstem. Może spróbujcie, bo pamiętam z dawna jakie to wkurzające jak coś szlag trafi.

Suari, dużo zdrówka dla Igorka. To Ty też nie poszłaś do pracy tylko zostałaś z nim, tak?


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:
Temat został zablokowany.
11 lata 10 miesiąc temu - 11 lata 10 miesiąc temu #366651 przez Malina86
No dobry wieczor!

Nadrobilam, ale bylo ciezko.

Przede wszystkim spoznione zyczonka dla Natalki! Wszystkiego najlepszego Gwiazdeczko :kiss:

No to po krotce odpisze, a zalegam od piatku :)

Vestusia ja tez Michaśce zupki gotuje, zazwyczaj wielowarzywne tzn. marchew, pietruszka, seler, kawalek pora,ziemniak, brokul lub kalafior i zazwyczaj dodaje natke pietruszki albo koperek jeszcze, a no i cycka z kury oczywiscie. Dodaje rowniez oliwe z oliwek bo tluszcze ulatwiaja przyswajanie wartosci odzywczych z warzyw- mozna dodac prawdziwe maslo, dobry olej rzepakowy, albo wlasnie oliwe z oliwek. Misia uwielbia te gotowane papki w wciaga tak 250g, zarloczna jest hehe :)
Zuzanka na hustawce slodka, Ty pieknie wygladasz, a historia z przewracaniem na plecy mnie ubawila, ale szkoda mi Zuzi, taka minke zrobila, ze bym ja wycalowala :)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Lusia, ale z Ciebie sexy mama! Hot!

mia Kcperek jest sliczny i faktycznie z Zuzia troche podobni :)

sarna nie daj sie siostrze, co ona taka rozpieszczona? Moze probuje rywalizowac z Toba, ale powiem Ci szczerze, ze pod wzgledem urody nie ma szans ;) Nie obraz sie, ale ja bym poiwedziala, ze ona ma z 40 lat, a nie 30.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Moje dziecko chyba lada dzien zacznie raczkowac, juz prawie jej wychodzi, ale jeszcze ciezko jej skordynowac rece z nogami i sie rozjezdza jak zaba :)

My bylismy wczoraj caly dzien na jeziorem- strzaskalam sie, ale nogi z tylu dalej biale :) No nienawidze lezec na brzuchu. Potem dolaczyla do nas moja siostra z narzeczonym, a wogoe to sis zostala na noc, a przyszly szwagier odwiozl mojego A i pojechal do domu. Dzisiaj przyjechal po siostre i zlozyl mi krzeselko do karmienia :)

Przyszla tez dzisiaj spacerowka i jestem mega zadowolona, jest duza i do leciutkich tez nie nalezy, ale ja juz jedna taka "parasolke" mam i tyle co sie na nia
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]
to glowa mala. Niestety na moje tereny gdzie spacerujemy po lesie, piasku itd. to takie gowniane male koleczka sie nie nadaja. Ta jest na duzych, pompowanych kolach i po prostu plynie, a tamta poskakiwla, piszczala i cala sie telepala na kazdej nierownosci. No i teraz mam przekladana raczke, wiec parasolce moge podziekowac, bo jak idziemy "pod slonce" to przekladam raczke i Misia jedzie tylem do slonka. Sama ja dzisiaj zlozylam, maz mowil tesciowi, ze przyjdzie wozek i zeby mi pomogl, on, ze ok, ale nie przyszedl, pewnie czekal, az ekstra zadzwonie i go poprosze- dalam sobie rade sama, tzreba bylo w zasadzie pozapinac tylko i kolka zalozyc. Teraz jestem zadowolona.

A wogole to kurier mnie zarywal, na kawe sie wpraszal i bajerzyl ogolnie. Potem mnie miesniaki z BMW na spacerze zaczepialy, no mam branie normalnie hahaha :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Pewnie 10 postow przybylo nim to naskrobalam :)
Temat został zablokowany.
11 lata 10 miesiąc temu #366653 przez anakol
Natalka wszystkim "ciociom" bardzo dziękuje za wczorajsze życzenia!

Spóźnione wszystkiego najlepszego (teraz zwłaszcza zdrówka) dla Igorka!
Suari, myślałam o Was w sobotę, bo Igorek to prawie rówieśnik Natalki - nie napisałam, bo nie miałam netu. Ale szybko minęło te 7 miesięcy, nie???
Temat został zablokowany.
11 lata 10 miesiąc temu - 11 lata 10 miesiąc temu #366656 przez Dorciaition
Dobry Wieczór

Dopiero odpisuje, ale jestem na bieżąco.

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Mia jak Wasz nowy domownik? Zgadzam się z Vestusią- nie zabijaj. Bidulka myszka. ;)

Ojeju Vestusia ale macie z tymi gniazdami. Kurcze wyrzucać żal, ale syf robią na pewno nieziemski.

Vestusia my też mamy takiego „pchacza”. Co do chodzika się zgadzam. Już wszystkim zaznaczyłam, że nie mają go kupować ;)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Róża bidulko mam nadzieję, ze Szymkowi przejdzie i znowu będzie pięknie sam zasypiał. Może to faktycznie ząbki :/
Oj na pewno masz złe poczucie. Każda z nas pewnie czasami ma takie momenty, ale przecież jesteśmy najcudowniejszymi mamami na świecie, a że zdarzają się gorsze dni to normalne. Ściskam Cie Kochana. :kiss:

Sarna
no pewnie, że chce nam się czytać Twoje posty. Pisz, pisz dłuuuugie :) A Adama za tą akcję powinnaś palnąć.

Vestusiu u nas dokładnie tak samo wygląda zasypianie :) nie ma problemu (odpukać). Lenka sama zasypia. Choć wieczorami teraz póżniej bo czasami nawet o 22, ale leży sobie grzecznie, wiec luzik. Oby tak pozostało. Boję się ząbków :/

Mia mam nadzieję, że u Was zasypianie też się poprawi. Trzymam kciuki.

Ha ha ten bocian pewnie chciał Tobie coś powiedzieć. No no :lol: :lol:

Olka
czekamy na fotki Natalki. Sarenka rusz dupcię.

Luśka oszalałaś normalnie. Nadwaga 10 kg?? ?? Ciekawe gdzie. Jak byś tyle zrzuciła to by cień człowieka został.

Ha ha ha ha ale się uśmiałam z Zuzi. Jej pozy i miny nieziemskie. Jeszcze kilka prób i na pewno się uda. Kochana jest. :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Kacperek cudowny, jaki ma piękny kolor oczęt :) Ha ha i fajnie "pije" z kubeczka ;)

Anakol ja używam Mozzili i też nie narzekam.

Natalka już na skałkach- super. :)

Kimuś ściskam Cie mocko :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

U nas dzionek ok, duszno ja cholerka, ale dobrze, że ładna pogoda.

Zapomniałam Wam wczoraj napisać przez co znowu sie wkurzyłam. Ale tym razem nie na T. Poszliśmy do Krzysia dziadków, no i oni przeżywali jaka Lenka jest gruba, ale , że to dobrze (tak mówili). Przyszła też ciotka, która włączyła się do dyskusji, no i głównym tematem było, ze Lenia jest pulpet (teściowa też tak na nią mówi :angry: ). No i ta ciotka rozwaliła mnie tekstem. Zapytała się czy sprawdzałam w jakiejś tabelce czy Lenka nie ma nadwagi. :ohmy: I teraz sie stresuje czy moje dziecko nie za pulpetowate ;/ A zawsze wydawało mi sie, że nie. Ach.

Dobra zmykam, bo odpisuje juz 1,5 godz i KRzysiu się stresuje, bo oczywiscie twierdzi, ze cały dzień tu siedziałam. B)

Buziaki kochane moje.

aa, no i mój Pulpet :/

A ku ku



Nowa grzechotka ;)






Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
11 lata 10 miesiąc temu #366657 przez Dorciaition
Poszalałam ze zdjeciami ;)

Skończyłam pisac, a tu tyle nowych postów. NAdrobię za chwile z kom, bo będzie afera ;)

:kiss:


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
11 lata 10 miesiąc temu #366662 przez Malina86
Lenia jak zwykle przecudna!
Dorcia skoro Lenia to pulpet to Michalinka jest zapasnikiem sumo w kategorii juniorow! No bez przesady!

Ja chodzikow tez nie chce, ale oczywiscie T w piatek gadala jakie to fajne sa i jak Sylwia (moja cudowna szwagierka) miala taki. To juz wiem od czego ma takie krzywe nogi ;) Powiedzialam, ze Misia nie bedzie miala chodzika, no to teraz tylko patrzec czy jej nie kupia na dzien Dziecka!

Natalka sliczna, pelen luzik :)

Igorku zdrowka dla Ciebie.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Temat został zablokowany.
11 lata 10 miesiąc temu - 11 lata 10 miesiąc temu #366664 przez anakol
Vestusiu, super te fotki z placu zabaw. Fajna z Was rodzinka! Nawet Bob nie taki straszny, heheheh ;) A Ty ślicznie wyszłaś i moim zdaniem zupełnie nie masz się z czego odchudzać. A Zuzanka jak pięknie siedzi! Nie bałaś się że wypadnie z huśtawki? hehe, ja to jednak chyba jestem przewrażliwioną matką, chociaż staram się nie przesadzać, ale widzę że Wy odważacie się na więcej z Waszymi maluszkami! No i jaką fajną zabawę Zuzia miała dzięki temu, super to zdjęcie gdzie jest taka roześmiana :)

Mia, Kacperek słodki :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Lenka śliczna, długa jak modelka :)

To ja też wrzucę jeszcze jakąś Natalkę, a co :blink:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:
Temat został zablokowany.
11 lata 10 miesiąc temu - 11 lata 10 miesiąc temu #366667 przez Malina86
No to ja tez nie bede gorsza ;)
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
No starczy :)
Temat został zablokowany.
11 lata 10 miesiąc temu #366669 przez Dorciaition
Malina wcale sie nie dziwie, ze masz wziecie. Jak bym byla facetem to tez bym do Ciebie zarywala ;)

T.juz naprawde przegina. Widze ze dziecko zmeczone i siedzi, a do tego szarpie. Nos kuzwa co za leb. Szwagierka widac ze za Mamusia sie wrodzila. Dobrze jej powiedzialas. No i fajnie ze o tym Dniu Dziecka wspomnialass. Niech cos kupi .

Ciekawe czy moja sie wykaze. oby nie ciuchy bo Lenka iw zadnych od niej nie "chodzi". no za grosz gustu nie ma.

ha ha no az takiej roznicy wagowej nie ma miedzy naszymi Dziewczetami. ja to sie ciesze ze Lenia ma apetyt, choc te teksty mnie dobijaja. :angry:

Anakol Natalka sliczna, taka radosna :kiss:


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
11 lata 10 miesiąc temu #366670 przez Dorciaition
Anakol zamurowalo mnie dlatego T nic nie odpowiedzialam.
Prosze o wiecej zdjec Natalki.

Kimus teraz mysle o Tobie caly czas. Przytulam.

Miska boska. Fota nr 5 mnie powalila- slodka. Faktycznie kura by sie przydala. Mia to ma chociaz myszke ;)
Dzis Miska tez cudna, jak zawsze piekna i elegancka ;)


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
11 lata 10 miesiąc temu #366672 przez Dorciaition
Malina wcale sie nie dziwie, ze masz wziecie. Jak bym byla facetem to tez bym do Ciebie zarywala ;)

T.juz naprawde przegina. Widze ze dziecko zmeczone i siedzi, a do tego szarpie. Nos kuzwa co za leb. Szwagierka widac ze za Mamusia sie wrodzila. Dobrze jej powiedzialas. No i fajnie ze o tym Dniu Dziecka wspomnialass. Niech cos kupi .

Ciekawe czy moja sie wykaze. oby nie ciuchy bo Lenka iw zadnych od niej nie "chodzi". no za grosz gustu nie ma.

ha ha no az takiej roznicy wagowej nie ma miedzy naszymi Dziewczetami. ja to sie ciesze ze Lenia ma apetyt, choc te teksty mnie dobijaja. :angry:

Anakol Natalka sliczna, taka radosna :kiss:


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl