BezpiecznaCiaza112023

MAMY LISTOPADOWE :-)

8 lata 11 miesiąc temu #979113 przez trufla
Hej!
Sander mam nadzieję że Isi szybko przejdzie ospa biedna musi się tak męczyć. My mamy wszystkie 5 a wychodzą nam teraz 6. Moja chodzi do przedszkola od 2 miesięcy jak narazie mi nie choruje i niech tak zostanie. Ale za to przechodzimy bunt dwulatka :evil: także czasami bywa ciężko. Narazie tyle odezwę się wieczorem.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #979197 przez Sander
To na 6 juz czas? A ja myślałam że to się wreszcie skończy :/ a jak Mała się zaaklimatyzowala? jesteś teraz w domu czy znalazłaś prace? Ja już w tych buntach się gubię... Moje dziecko jest żywiołowe... Czasami jest ciężko ale z Isia chodzi do grupy chłopiec który jest zdecydowanie gorszy... Wiec zawsze może być gorzej :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #982775 przez Lena94
Witam !
Ninka ma skonczone 10 msc :) i to prawda , ze lepiej sie dziecko rozwija przy rodzenstwie... :D co prawda mala jeszcze nie chodzi ale ma jeszczcze na to czas :)
Wszystko inne ma opanowane niemal do perfekcji :) mowi mama tata baba dziadzia ciocia i " mee " - tak wola Melke :D kupa smiechu z nimi a nerwow jescze wiecej :) juz siekloca bija komediodramat :D
Pozdrawiamy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1013790 przez kaska
Hlolll

Czy ktos tu jeszcze zaglada??
Co u Was??


Chcialam zlozyc najserdeczniejsze zyczenia i moc buziakow dla naszych listopadowych dzieciaczkow!!! :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1014146 przez trufla
Hej!
Ja tu jeszcze czasem zaglądam ale nikt tu nie pisze. Ja pracuję od maja więc brak czasu na codzienne pisanie. A co u was Kaska?
U nas wszystko dobrze , Ala chodzi do przedszkola i tak czas leci.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1014639 przez Sander
Cześć dziewczyny!! Ja tu czasem zaglądam ale cisza. Wszystko najlepszego dla Naszych Lobuziakow!! Jak to zleciło... 3 lata... Chociaż nie wiem jak to było gdy jej nie było. U Nas ok. Isia chodzi do Przedszkola obok mojej pracy, dajemy rade ;-) jest mi z nią dobrze, jak jest taka duża. Tylko z jedzeniem ciężko ale waży 17 kg, rzeczy nosimy na 104. Ogólnie jest zdrowa tylko ten AZS paskudny. Byłyśmy we wrześniu na badaniach alergicznych w szpitalu. Koszmar... I nic nie wyszło.. Piszcie co u Was!!! Pozdrawiam!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1015161 przez kaska
To fajnie ze zagladacie. Odzywajcie sie czesciej. Wszystko kwestia organizacji. Mysle ze jak sie chce to mozna ;)

My obecnie siedzimy w domu juz drugi tydzien. Ospa sie do nas przyplatala i jakies szmery na oskrzelach. Do piatku mam l4
Jutro mozemy juz isc na dwor takze odetchne ;)

3lata minely strasznie szybko. W styczniu minie juz rok jak chodzi do przedszkola ale on szybko zaczal hehe

Iza jaka wysoka ;)
Kacper to chuderlak. 12 kg i 95cm hehe

Mam nadzieje ze sie bedziecie odzywac . Buzka !

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1015453 przez Zuzu19
Heeeeej!!

Maciek też chodzi do przedszkola, tfu tfu jak na razie miał tylko lekki katar !

98 cm wzrostu, 12 kg wagi ( też chuda pierda, spodnie kupuje na 92 żeby mu nie spadały z bioder ) :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1015454 przez Zuzu19
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1015523 przez kaska
Zuzu wiesz ze o Tobie pomyslalam?? Ty zawsze sie pojawiasz ze zdjeciem w okolicy urodzi a pozniej znikasz. Wez tym razem nie znikaj co?

Co tam u Was?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1015539 przez Zuzu19
Pojawiam się i znikam i znikam hehe

U Nas w porządku ... :) Trochę mnie wyczerpuje bunt na mój, moje, nie moje. Ale to chyba zaczeli "odchamianie " w przedszkolu :laugh:
Nic nie da dotknąć , nawet swojej łyżeczki, kurtki, nic dosłownie nic .Jak już coś trzyma to kazdemu z osobna powtarza ,że to jego :ohmy: Cóż zrobić .

Do tej pory z mową była wielka lipa. Ale zaczyna powoli zaczyna mówić. Może nie są to ewidentnie rozuiane słowa ale jest komunikacja. :)

A u Was?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1015548 przez kaska
Hmmm no z tym moje to mega przechodzilismy wwakacje. Teraz czasami zaznaczam czasami ;) potrafi sie podzielic mowiac "ale tylko ci pozyczam. Oddasz za chwile ok"

Kacper malo gadal do 2lat. Jak mial 2i miesiac to zaczal nawijac zdaniami. Teraz to juz gada wszystko co chce, pyskuje odpowiada. No nie da sobie w kasze dmuchac. Kolezance milosc wyznawal hehe. Mowil ze ja kocha najmocniej na calym swiecie ;D
Czasami nie jest latwo...

Myslalyscie juz nad prezentami?
Czym lubia bawic sie Wasze Dzieciaki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1015558 przez Zuzu19
No Maciek dopiero zaczyna , ale patrząc na jego charakterek bd taka słowna zadziora :P

U mnie faza na Tomka, pociągi kolejki.. Ma kolejke drewniana, plastikową , ksiązki, czasopisma , szał hehe

NA pezent chcemy się zrzucić i kupić elektryczną oczywiscie z tomkiem....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1015578 przez trufla
Hej!
Mi też te 3 lata zleciały nawet nie wiem kiedy, tak czas leci. Na szczęście Ala dostała się do publicznego przedszkola to teraz koszty mniejsze.
Ala waży w tej chwili 14,800 kg i ma wzrostu 98 cm. Ubrania kupujemy na 104/110 zależy od firmy. U nas od 5 miesięcy słyszymy że jej są wszystkie rzeczy i nie chce się podzielić. A jak nie jest po jej myśli to próbuje wszystkich gryźć a przynajmniej raz w tygodniu mamy atak histerii :evil: My już wyszliśmy już z wszystkich alergii pokarmowych także Ala już od dawna je wszystko za to mamy problemy z uszami. Teraz na dniach idziemy do laryngologa i na badanie słuchu. Ala odkąd chodzi do przedszkola to bardzo dużo mówi. My mamy teraz fazę na konie, dostała na urodziny stajnię, samochód i przyczepkę do przewozu koni oraz konie. Pewnie konie jeszcze dostanie pod choinkę. Często tata Alę zabiera do stadniny i tam sobie ogląda konie czasem też tam jeździ na koniu. Na razie to tyle co u nas.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1015592 przez Sander
U nas cały czas faza na Dore... Uwielbia ją! Ogólnie jak patrze na nią faktycznie wygląda na 4-5 lat i dużo osób tak myśli. po prostu jest wyrosnieta :p od kad skończyła 2 lata to też zaczęła mówić pełnymi zdaniami, z resztą teraz to nawet mało powiedziane... Zagadala by na śmierć. No i też pożegnaliśmy ostatecznie pieluchy jak miała 2 lata. Z dzieleniem się czymkolwiek tez ciężko... Ona w ogóle potrafi być diabeł

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl