BezpiecznaCiaza112023

brak miesiaczki po poronieniu?

11 lata 6 miesiąc temu #452198 przez mamolinka90
Witam,

18 wrzesnia bierzacego roku poronilam bedac w 5tygodniu ciazy. Do dnia dzisiejszego a jest to juz 35 dziec cyklu nie wystapila u mnie miesiaczka. Cykle zazwyczaj mialam 28-30dniowe. Od jakiegos tygodnia bola mnie piersi i mam wrazenie, ze z dnia na dzien coraz bardziej. Z mezem wspolzylam 27wrzesnia, 4 i 14 pazdziernika. Dzisiaj rano wykonalam test ciazowy i wyszedl negatywny. Temperatury nigdy systematycznie nie mierzylam, wiec tez nie potrafie okreslic czy byl spadek, wzrost czy pozostala taka sama. Zaznacze, ze nie mieszkam w Polsce dlatego nie mam mozliwosci zrobienia beta hcg. Prosze o rade czy to jest normalne , czy jednak moglo dojsc do zaplodnienia, ale z drugiej strony jak by doszlo to test powinien wyjsc chyba, ze bylo to podczas stosunku 14pazdziernika, ale i wtedy nie sadze by tak wczesnie zaczely bolec mnie piersi.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #452305 przez natalka
Hej, ja też miałam zabieg ale w styczniu tego roku, do czasu zajścia w ciąże miałam bardzo regularne cykle a po zabiegu już nie. Miesiączka trwała różnie od 3 do 8 dni tak i cykle od 23 do 34 dni i zanim to się unormowało znów zaszłam w ciąże. Piersi mogą cię boleć zwiastując nadchodzący okres lub ciąże, owulacja mogła się przesunąć a na test mogło być jeszcze za szybko. Myślę, że możesz poczekać jeszcze parę dni jak okres się nie pojawi zrób kolejny test. :)



*23.01.2012 ANIOŁEK

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiora
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl