Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: ból pępka i okolic

ból pępka i okolic 3 lata 1 miesiąc temu #175512

• krzymina
  • krzymina Avatar
  • pierwsze słowa
dziewczyny i ja mam problem,jestem obecnie w 21 tygodniu,niedawno byłam u mojego gina i wszystko było książkowo,od wczoraj wieczorem boli mnie pępek (od środka zresztą) i brzuch w okolicy pępka po jednej stronie,to nie jest kolka ani wzdęcie tylko jakby silne i nieprzyjemne kłucie,ucisk,jakbym miała od środka guz,
brzuch ogólnie mam już sporawy,zauważyłam że zaczyna mi się uwypuklać pępek -to akurat nie problem bo czytałam w 21 tyg to normalne ale martwię się tym bólem/napięciem czy to nie aby jakaś przepuklina,czy miałyście coś takiego?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O: ból pępka i okolic 3 lata 1 miesiąc temu #175628

• sylka
  • sylka Avatar
  • mistrzyni słowa
  • ♥♥ Dziec­ko to uwi­doczniona miłość ♥♥
Miałam to samo w ciąży i pępek mi się też uwypuklił. To normalne skóta ci się rozciąga i pępek wypina. Niedługo powinno przejść.

O: ból pępka i okolic 3 lata 1 miesiąc temu #175674

• Asiersa
  • Asiersa Avatar
  • mistrzyni słowa
  • Tomek**12.10.2010** KAF' ka :D:D:D
  • Otrzymane podziękowania 1
Ja też miałam uczucie "ciągnięcia" w okolicy pępka. Tylko, że u mnie pępek się nie uwypuklił.
Myślę, że nic złego się nie dzieje :)

Mój dzielny chłopczyk :*:*

O: ból pępka i okolic 3 lata 1 miesiąc temu #175752

• Emme
  • Emme Avatar
  • mistrzyni słowa
ja miałam trochę inny problem z pępkiem- miałam wrażenie, że skóra jest tam tak cienka, że jak tylko ją dotknę to się przerwie. strasznie nieprzyjemne uczucie

O: ból pępka i okolic 3 lata 1 miesiąc temu #175766

• krzymina
  • krzymina Avatar
  • pierwsze słowa
trochę mnie uspokoiłyście moje drogie,martwię się bo to na prawdę bardzo boli,nie mogę chodzić nie mówiąc o schylaniu się,nie mogę się śmiać,kasłać,kichać a najgorzej jest jak nabieram powietrza
a przez długi czas tak miałyście?
powinnam do lekarza lecieć na usg czy dać sobie spokój?

O: ból pępka i okolic 3 lata 1 miesiąc temu #176192

• krzymina
  • krzymina Avatar
  • pierwsze słowa
nie mogłam wyrobić dziś już z bólu i pojechałam do mojego lekarza i bardzo dobrze zrobiłam bo to jest PRZEPUKLINA PĘPKOWA,okazało się że jelito wchodzi mi od środka w pępek i urodziłam się z jakąś przetoką w pępku o czym nawet nie wiedziałam,dlatego miałam taki koszmarny ból,wcisnął mi to normalnie palcami-nic nie bolało,poczułam ulgę od razu,mogę się nawet dotknąć do pępka co wcześniej było niemożliwe,mam nosić pas ciążowy i 2 tygodnie leżeć,jeśli znowu tak mi się zrobi to mam skierowanie na chirurgię do szpitala i albo znów mi to wsadzą albo operacja...nie wolno mi wykonywać gwałtownych ruchów a przy śmianiu się ,kaszlu czy kichaniu mam uciskać brzuch.Nikomu nie życzę.Znowu jestem uziemiona w wyrze,spoko jeszcze tylko 5 miesięcy,ciekawe czy będę przez to mieć cesarkę,zapomniałam spytać,bo jeśli z wysiłku znów mi tak się zrobi?

O: ból pępka i okolic 2 lata 11 miesiąc temu #204133

• Marys
  • Marys Avatar
  • gaworzenie
Ja od kilku dni czuję sie tak obolała że pomału zaczynam wariowac mam tak czarne myśli ze nawet artykuł postlinknews.com/457news.php spowodował u mnie histerie boje się...
Moderatorzy: kasiora, ilona, natmur11
Time to create page: 0.173 seconds