BezpiecznaCiaza112023

Seks po porodzie

13 lata 5 miesiąc temu #39312 przez Martynka__89
Mam trochę intymne pytanie. A mianowicie kiedy zaczęłyście powrót to życia "intymnego" po porodzie ? Nas z mężem naszła ochota dwa dni temu i delikatnie spróbowaliśmy, nie miałam żadnych nie przyjemności jedynie co to może odczuwałam "trochę suchoty" jak to było/jest u Was.



Moja Kropeczka:(9.02.2015

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #39318 przez martela89
My 5 tyg po porodzie spróbowaliśmy,ale ja byłam szyta bo rodziłam naturalnie więc mnie bolało tak jak by mnie tam rozerwało sucha też byłam :blush:
Ale kupiłam taki żeli intymny INTIMEL i następny raz był już lepszy,a teraz to już wszystko wróciło do normy :)
Biorę tabletki więc stresa też już nie mam :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #39325 przez Bagira
Cały okres połogowy należy się wstrzymać, czyli 6 tygodni żeby nie doszło do zakażenia. Macica musi się wygoić więc lepiej nie szaleć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #39341 przez sloneczko

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #39365 przez Bagira
Ja nie byłam nacinana ale po prostu nie miałam ochoty na baraszkowanie. Karmiłam piersią i to praktycznie na okrągło więc chodziłam pół przytomna a więc jedyne o czym marzyłam o o spaniu nie o seksie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #39369 przez martela89
Ja też karmię piersią,ale na sex mam ochotę bo mój mąż też jest dla mnie ważny :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #39388 przez Bagira
Tylko pozazdrościć przespanych nocy ;) Sama siebie podziwiam jak podźwignęłam wszystko mając silna anemie, nie jedząc żadnych ciepłych posiłków przez miesiąc bo mężowi sie nie chciało a ja nie miałam możliwości i śpiąc 3 godziny na dobę. Seks to przyjemność dla ludzi mających energię i siły a nie dla padających na twarz.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #39395 przez martela89
No ja nie moge powiedzieć,że noce mam przespane bo moja mała potrafi się budzić co 3 godziny.
Ale fakt,że nie mam i nie miałam anemi,a ciepły obiad mam zawsze. To trochę inna sytuacja.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #39398 przez Bagira
3 godziny to ja spalam na dobę, chciałabym żeby mój się budził co 3h. W dzień zamiast spać to musiałam nakarmić wszystkie swoje zwierzęta bo inaczej padłyby z głodu a że rodziny tutaj nie mamy to nikt ciepłych obiadków nie serwował. Teraz zatrudnię kogoś kto będzie gotować bo syn musi coś jeść a ja nie chce znowu mieć kłopotów z laktacją bo jak by nie patrzeć Perpetuum mobile nie jestem i z czegoś mleko produkować trzeba.
Tak ze seks to ostatnia rzecz o której człowiek zmęczony życiem myśli.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #39399 przez alutka1011
No dokładnie nie wszyscy maja tak łatwo :( a tym bardziej jak się mieszka samej z mężem.Nikt za mnie nie posprząta nie upierze nie uprasuje nie ugotuje itd.ja właśnie mam rzadko ochote na seks przez zmęczenie ale moje kochanie to rozumie bo jak spędza czas na budowie to też jest zmęczony :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #39408 przez martela89
My też mieszkamy sami ale mój mąż gotuje jak ja nie mam czasu albo idziemy do mojej mamy bo mieszka blisko :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #39409 przez Bagira
Mojemu się nie bardzo chce pomagać a zapracowany to akurat nie jest mamy swoja firmę więc jest cały czas w domu bo tu ma biuro. Brak pomocy przy obowiązkach se strony rodziny nie jest akurat najgorszy, gorzej ze nie miałam z kim syna zostawić na czas porodu. Gdyby nie to ze znajomi niespodziewanie postanowili zostać w Uk to nie wiem co bym zrobiła.
Powiem szczerze, dziwie się jak słyszę ze zaraz po porodzie babeczki płaczą bo chciałyby a nie mogą bo albo ja mam nadmiar obowiązków albo inne mają nadmiar pomocy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #39411 przez Bagira
Ja widuje swoich rodziców jak jestem w Pl tutaj ich na pewno nie zobaczę. Jakoś nikt nie miał ochoty się zastanowić nad tym jak sobie poradzę zaraz po porodzie z noworodkiem, rocznym dzieckiem, nie zbyt pomocnym mężem i zwierzyńcem. Skoro w ciąży nosze po 30 kilo, latam po 10 razy dziennie góra dół bo mamy piętrowy dom i jeszcze latam za małym zeby sobie krzywdę nie zrobił jak pies będzie gonił kota czy lezie do łazienki i wyjmuje kostki toaletowe ale ktoś to robić musi. Co gorsza teraz im bliżej porodu to nie mogę spać. Anemia znowu się przyplątała więc ogólnie łatwo nie jest. I gdzie tu mieć czas na myślenie o seksie a co dopiero na jego uprawianie. Ehh, życie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #39459 przez raczek10
DZIewczyny nie narzekajcie z dziećmi idzie wytrzymac choć czasem trudno i człowiek pada na twarz :dry:

Ja na sprawy sexu nie narzekam :silly: A jak się karmi piersią to hormon szczęścia się wytwarza :laugh:
MARTELLA coś w tym jest ,że jak kobieta karmi to czasem ma ochotę na sex :silly:

A co do obiadków to jak na razie jestem w domu i to ja jestem szefową kuchni i załoga :lol: jest zdana na mnie :woohoo: :woohoo:

/035/0354289b0.png?3420[/img] [/url]

s2.pierwszezabki.pl/035/0354289b0.png?6371

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #39466 przez Bagira
Na dzieci nie narzekam tylko na tego co je zrobił. Chce mieć sex, niech zasłuży.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl