BezpiecznaCiaza112023

Pierwsze urodziny

13 lata 6 miesiąc temu #33303 przez _aga86_
Juz w sobote moja coreczka obchodzi pierwsze urodziny :) W zwiazku z czym mam prosbe: moglybyscie podac kilka propozycji prezentow dla rocznego dziecka?? Mam z tym ogromny problem- wszyscy pytaja co kupic, a ja nie mam pojecia :/ Nie chce pieniedzy, ciuszkow tez ma sporo... POMOZCIE, bo juz naprawde niewiele czasu zostalo...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #33306 przez sloneczko
ja mialam to samo na chrzciny kazdy sie pytal co malej dac, ja powiedzialam pieniadze (dostala tez branzoletki, zabawki, ale wiekosc pieniadzy) pieniadze ktore dostala z nich kupilismy krzeselko do karmienia a reszte na konto wplacilismy, i jak bedzie jakis wiekszy wydatek (nie wspominam o codziennosci czyzbrankach, bo to kazdy potrzebuje) to wtedy z jej pieniazkow zaplacimy.

a i nawet gdy jakas drozsza zabawka mi sie spodoba to z tych pieniazkow wezme kilka groszy.

z zabawet hm.. chodzik napewno juz nie, ale moze jakas branzoletka, czy naszyjnik, wiadomo pozniej bedzie go nosic, ale pamiatka jest!

aha ja mojemu chrzesnikowi dalam kubek na pierwszy roczek z jego zdjeciem i do tego pieniazki, ale to bylo przed 5 laty, wiec czasy sie zmieniaja, a pamiatke ma do dzis ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu - 13 lata 6 miesiąc temu #33315 przez _aga86_
chodzik odpada, bo Julka juz chodzi :) bransoletka ma- dostala na chrzciny :) Ciekawe ile czeka sie na taki kubek?? dziekuje za propozycje:) Moze jeszcze ktos cos dorzuci :) kase Julka dostala od moich rodzicow i od chrzestnego z racji tego, ze mieszkaja w PL, a my w Uk i niestety nie bedzie Ich z nami w tym pieknym dniu :( :( :( I wlasnie nie wiem, co kupic NIUNI za te pieniazki. Czekam na kolejne propozycje :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #33317 przez sloneczko
oj juz niepamietam ile czekalam ale niedluzej jak tydzien.

teraz jest tyle rzeczy, kocyki, posciel, wszystko mozesz chaftowac z imieniem, roznosci.

a wlasnie my Laurze na chrzciny kupilismy zestaw sztuccy, moze sztucce, i wygrawerowane jest Laura.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #33319 przez Katarzynka
Mi się podobają ramki z glinka odciskami rączek i nozek. Potem pamiątka na całe zycie jakie kiedys były małe :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu - 13 lata 6 miesiąc temu #33332 przez Mirella
allegro.pl/fisher-price-krzeselko-uczyde...-pl-i1263940092.html

Klaudia ma takie coś i bardzo sobie chwali :)


allegro.pl/chicco-stolik-edukacyjny-2w1-...per-i1261547397.html


Takie coś ma synek mojej koleżanki i tez bardzo sobie chwali, dostał właśnie na roczek :)

pamiątki pamiątkami a dobra zabawka nie jest zła :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu - 13 lata 6 miesiąc temu #33359 przez sloneczko
allegro.pl/muzyczny-stoliczek-edukacyjny...801-i1261889418.html albo cos takiego, ale chyba juz zaduza jest na niego, chociaz pisze powyzej 12msc

p.s teraz zauwazylam ze mirella wstawila podobne tylko ze z chicco

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu - 13 lata 6 miesiąc temu #33360 przez sloneczko

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #33363 przez _aga86_
Podoba mi sie to krzeselko Mirella- musze rozejrzec sie za tym w UK:) Sloneczko to ? www.amazon.de/dp/B000EULX9I/ref=asc_df_B...ativeASIN=B000EULX9I Julka dostanie wlasnie od Chrzestnej- tyle, ze nie zebre, a zolwika:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #33372 przez sloneczko
to wlasnie mi sie spodobalo bardzo, i to napewno kiedys kupie, ten basenik tez jest fajny, tez nad tym pomysle. ale zeberka napewno kiedys u nas w domu zagosci

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #33403 przez jedynaczka
Słoneczko Pani moderator, taki temat już istenieje i jest w nim identyczne pytanie nawet zadane przeze mnie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #33408 przez _aga86_
To przepraszam- szukalam i nie moglam znalesc... Jedynaczka mozesz podac linka to poczytam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #33425 przez jedynaczka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #33478 przez sloneczko

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #33500 przez Agnieszka
Katarzynka napisał:

Mi się podobają ramki z glinka odciskami rączek i nozek. Potem pamiątka na całe zycie jakie kiedys były małe :)


Tak taka rameczka fajna bardzo, ja kupiłam już dawno, jak Alicja miała 2 miesiące zrobiłam odciski, ale szczerze powiedziawszy to wyszły beznadziejnie... to jeszcze za małe dzieciątko było na takie coś, straszne ciężko było zrobić odcisk rączki. Teraz jakiś czas temu zrobiłam sobie sama z masy solnej i do dziś się jeszcze suszą, potem może pomalujemy farbkami by wyglądało ciekawiej. Efekt będzie taki sama jak zrobienie tego w glince, a praktycznie za darmo

a ten basen z kulkami fajny:0 sama bym się pobawiła :) hehe



Alicja ma już 16 ząbków :))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl