BezpiecznaCiaza112023

miesiaczka po porodzie

13 lata 11 miesiąc temu #15406 przez olusia10003
Dziewczyny ja jestem 7 tyg po porodzie, cały czas karmię piersią i parę dni temu dostałam okresu albo to nie okres bo krew nie jest typowa na miesiączkę bo jest taka czysta bardzo intensywny czerwony kolor ma i nie wiem czy to jest to :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #15428 przez Madzia89862
raczej to miesiaczka.przynajmniej tak mi sie wydaje

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #15470 przez paulinkaaa2202
Dziewczyny to tak mniej więcej ile czasu upłynęło od porodu kiedy dostałyście okres?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #15475 przez Madzia89862
oj to kazda kobieta ma idywidualnie tu widzimy po7 tyg.inne po 4,5 a nawet dluzej miesiacach ja dostalam po 5 o ile mozna nazwac to okresem male plamienia tyle co kot naplakal:)teraz powinnam dostac na dniach kolejna ale wiadomo organizm sie rozregulowal i nie musze miec regularnie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #15511 przez paulinkaaa2202
No tak zależy od kobiety ale myśl że przez ciąże brak okresu i po ciąży nawet kilka miesięcy brzmi optymistycznie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #15519 przez Madzia89862
u mnie nie bylo jej ponad rok a dla mnie to byla chwilunia:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #15524 przez paulinkaaa2202
Madzia rok to super sprawa:) no ale pewnie przy takim szkrabie czas biegnie jak szalony

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #15626 przez Moniq
olusia10003 napisał:

Dziewczyny ja jestem 7 tyg po porodzie, cały czas karmię piersią i parę dni temu dostałam okresu albo to nie okres bo krew nie jest typowa na miesiączkę bo jest taka czysta bardzo intensywny czerwony kolor ma i nie wiem czy to jest to :(

hm, po zaraz po połogu, może dla pewności zadzwoń do swojego ginekologa i zapytaj?? w sumie i tak po skończeniu połogu powinno się wybrać na kontrol;
mozliwe że to miesiączka ale może lepiej sprawdzić

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #15673 przez Madzia89862
Monq a ty druga miesiaczke dostalas regularnie??bo ja jak juz pisalam wczesniej dosatalam 26 marca i to bylo plamienie 3 di po pare kropelek doslownie i 12 kwietnia 3 dni tez troszeczke choc 2 dnia bylo ciut wiecej i taka czysta byla ta krew.i narazie cisza..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #15707 przez Moniq
Madzia u mnie jest tak :) 7 marca miałam plamienie przez 5 dni co drugi dzień, potem 8.04 dostalam miesiaczkę 7 dni lalo się jak z kranu :/ zobaczymy jak bedzie w tym miesiacu ale z moich obserwacji wynika że za jakiś tydzien powinnam dostać; pisze z obserwacji bo wrócilam do NPR (stosowałam przed ciążą) i wychodzi mi że już po owulacji, ale jak będzie to się okaże :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #15708 przez kolorowa
Kobietki mam małe pytanko. Mam mieć cesarke i chciałam zapytać czy starczą ma dwa opakowania podpasek poporodowych ?? a i jeszcze jedno jest tu forum i cesarce,bo sama nie moge znaleśc a mam pare pytań.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #15713 przez Moniq
www.zapytajpolozna.pl/forum/po-porodzie-...ieciu-cesarskim.html trochę jest tu i www.zapytajpolozna.pl/forum/porod-forum/...a-czy-naturalny.html jesli będziesz miała więcej pytań to dołącz do wątków albo załóż nowy a ile damy radę to my pomożemy a gdy zbraknie wiedzy na pewno Pani Katarzyna poratuje :)
na poczxatek starczy, jeśli będzisz w szpitalu przepisowe 3 doby :) a jak zabraknie to Ci ktoś doniesie :) ale zaopatrz się w sporą ilość podpasek do domu, bo krwawienie po porodzie, a dokładnie odchody połogowe mogą trwać do 4-6 tyg
a czemu będziesz miała cesarkę? załóż suwaczek żebyśmy widziały na bieżąco ile dzidzia ma :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu - 13 lata 11 miesiąc temu #15718 przez kolorowa
Dziękuje serdecznie. Cesarke bede miała ze wzgledu na kregosłup strasznie mnie boli a i jeszcze w dodatku wczesniej miałam 4 kregi pękniete i to duzo daje a po za tym mam łożysko ułozone na przedzie macicy i w dole:) i gin powiedziała nam ze jak lozysko sie nie przesunie to nie urodze naturalnie a w dodatku ten kregosłup.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #15795 przez Lidziun
ja nigdy nie mialam regularnych @, zawsze dostawalam je z zaskoczenia, po porodzie karmilam m2 miesiace (potem nie mialam tyle cierpliwosci i przestalam) mniej wiecej po miesiacu od odstawienia dziecka od piersi dostalam miesiaczke i od tego czasu wystepowaly one regularnie co 26 dni, bardzo sie z tego cieszylam przynajmniej dokladnie wiedzialam kiedy mam dni plodne a kiedy nie i tak wlasnie udalo mi sie poczac chlopca :P, ciekawa jestem jak to bedzie po drugim porodzie, mam cicha nadzieje, ze znowu beda regularne

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #15817 przez Madzia89862
moniq dziekuje ci bardzo no zobaczymy jak bedzie u mnie w tym miessiacu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl