BezpiecznaCiaza112023

miesiaczka po porodzie

13 lata 7 miesiąc temu #27667 przez wiola
Słoneczko ,wydaje mi się że już są regularne,ja mam co miesiąc,juz 2 miałam teraz czekam na 3 ,a z tym baraszkowaniem,to bym uważała,własnie bardzo łatwo jest zaskoczyć po porodzie ,trzeba bardzo uważać,nawet jak nie było do konca to mogło się podczas pieszczot dostać do srodka i cóż była by dzidzia,dla mnie to dziwne,buziaczki.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #27668 przez Madzia89862
słoneczko mozna mozna zajsc tak szybko:)niesppodzianka by byla faktycznie:)moje miesiaczki sa nieregularne po porodzie.cykl w jednym miesiacu wygladal na+8 w drugim zas -4 ale u ciebie widze spoznia sie ponad 2 tyg.ale z drugiej strony nawet moze byc tak ze i w miesiacu mozesz nie dostac wcale.takie zawirowania

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #27769 przez sloneczko
now alsnie to tez tak jest ze lekarza mi mowil ze po zalozeniu implantatu moge nawet nie miec wcale miesiaczki, ale to ok po 6 msc, a to jest miesiac po zalozeniu.

zobaczymy, choc watpie ze by cos bylo.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #27772 przez Madzia89862
aj tam tak czy siak bedzie dobrze.musi byc

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #27783 przez sloneczko
pewnie, tym sie teraz nie martwie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #27836 przez Moniq
sloneczko baraszkowanie "nie do końca" nie zabezpiecza przed dzidzią, bo w wydzielinie z penisa często są plemniki i nie musi być finału "w środku" żeby plemniki "dobrały się" do Ciebie :lol:
a z drugiej strony miesiączki możesz mieć jeszcze nie regularne i wcale to nie jest rzadkość, ja mam jak w zegarku odkąd tylko dostałam pierwszą po porodzie a moja przyjaciółka miała raz 26 dni, raz 30, raz 50 i tak prawie 1,5 roku i dopiero jej się unormowało. każda z nas jest inna :lol: :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu - 13 lata 7 miesiąc temu #27896 przez Emme
sloneczko, kiedyś czytałam artykuł o różnych metodach anty. i min. o implantach. Wypowiadały się kobitki, które to stosują i wspominały, ze ich wielki minus to to, że zawsze mogły spodziewać miesiączki, plamień itp. Zaskakiwała je w nieoczekiwanych momentach, zdarzały się kilka razy w m-cu, albo raz na kilka. Tylko 1% z nich był z implantów zadowolony ;/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #27914 przez sloneczko
... zobaczymy, tak jak pisalam teraz sie tym nie martwie, mam inne problemy Laurze wrocily znowu kolki, ona juz ma skonczone 3 msc a to dalej dziadostwo trwa ;(

p.s jak bedzie dzidzi to pewnie ze bedzie niespodzianka straszna, i napewno bede je kochac tak samo jak Laure. nie tylko ja bym miala taki niepokoj, duzo jest matek ktore byly swiezo matkami i znowu w ciaze zaszly, i sobie poradzily.

ale mnie sie niewydaje zeby cos bylo.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #28298 przez sloneczko
Lekarz zrobila mi tez dzis usg, i dzidzi nie ma ;) czyli dalej bede tylko jednemu dziecku pampersy zmieniac.

teraz juz moge zadko kiedy dostac miesiaczke, czy plamienie. mam sie nie matrwic jak nic nie bedzie.

p.s a ja mam tyle wkladek, bo jak ostatnia miesiaczka byla to nakupowalam jak glupia ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #225946 przez kotek23
Ja dostałam miesiaćzki w dwa miesiace po porodzie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #226120 przez sylka
Ja 8 mies. po porodzie i była bezbolesna jakby jej nie było tylko obfita. Totalnie zaskoczona zostałam jej pojawieniem się 0 objawów :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #226952 przez paulinacel
A mnie bardzo zaciekawił ten temat , bo ja kompletnie nie pamiętam :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl