BezpiecznaCiaza112023

współżycie po porodzie naturalnym

12 lata 9 miesiąc temu #160444 przez sylwira1721
mnie przy okresie tylko tam boli czuje poprostu jakby mi tam wszystko zwisalo.... a jak tego dotykam to czuje taka linie brrr

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #160455 przez Emme
ja długo czułam tam zgrubienie i bałam się tam dotykać. właściwie to stosunkowo niedawno przestała boleć mnie blizna

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #160460 przez bombel779
Emme napisał:

właściwie to stosunkowo niedawno przestała boleć mnie blizna

O masz!!! To mnie pocieszyłaś!! :P
A byłaś nacinana??


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #160462 przez Emme
tak :P i ze 2 czy 3 szwy miałam za mocno założone i obok się jakby porozrywało :P i mam ze 2 równoległe blizny do blizny nacięcia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #160468 przez bombel779
Hmmm bo tak się zastanawiam czy czasem to nacięcie nie jest przyczyną tak długiego gojenia się :unsure: :huh:
Nie wiem jak to jest w przypadku popękania,nie mam porównania jeszcze :P :)


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #160477 przez Emme
też nie wiem jak to jest pęknąć (choć myślałam, że te poprzeczne blizny to było pęknięcie). nigdy nie miałam nic innego zszywanego, ale mój Sz miał dłoń i też długo miał zgrubienie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #171799 przez asia26
ja przy porodzie pomimo naciecia baaardzo popekalam i naprawde do dzis odczuwam bol przy zblizeniu nie taki mocny jak na poczatku ani nie ciagle ale jak jakos tak dziwnie utrafi to boli jak fiks i ciagle czuje dyskomfort

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #171821 przez baby_55
ja czuję tam lekkie zgrubienie ale nie czuję już dyskomfortu podczas sexu, na początku to różnie było ale powoli się poprawiło i teraz jest super :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #171857 przez Dave
Ja też pękłam i byłam nacięta. Podczas sexu to tylko "pierwsze wejście" odczuwam, później już jest ok. Nacięcie, goi się zdecydowanie gorzej i dłużej niż pęknięcie. Dodatkowo czasem nie rwie, tak jakby na zmianę pogody czy co. Mam nadzieje, że niedługo wszelki dyskomfort minie.



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu #185463 przez ifka
Dave napisał:

Podczas sexu to tylko "pierwsze wejście" odczuwam, później już jest ok. Nacięcie, goi się zdecydowanie gorzej i dłużej niż pęknięcie. Dodatkowo czasem mnie rwie, tak jakby na zmianę pogody czy co.



Mam bardzo podobnie :dry: , czasem to tak dziwnie ciągnie bólowo do ziemi, że jak z Lenką na spacer wyjde to muszę usiąść :( :huh: , ale sam sex jest bardziej przyjemny niz przed porodem :laugh: :) .


[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu #185797 przez Gosia_Krupa
Ja miałam tak po pierwszym porodzie,tyle,że dodatkowo czułam dyskomfort przez pół roku,a samo gojenie to jakieś 3 m-ce :( Byłam nacinana. Pierwszy raz był po 6 miesiącach,masakra jakaś :(
Jedyny plus to taki,że zostałam super zszyta. Tak dobrze,ze przy drugim porodzie pytali się mnie czy byłam nacinana,bo nic nie widać.

Teraz pękłam,co prawda wyszło tak jak bym była nacięta,ale jeszcze w tej samej dobie co urodziłam córkę mogłam siedzieć na piętach i po turecku. Był lekki ból,ale w sumie ktrwał krótko. No i pierwszy raz szybko :) Więc chyba nacięcie i pęknięcie,mimo,że stopień uszkodzenia ten sam ma wpływ na gojenie i dochodzenie do siebie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu #187149 przez bombel779
Od porodu mija już pół roku,a współżycie dalej do przyjemnych nie należy :( Odczuwam duży dyskomfort,ból,kłucie.. w miejscu blizny (po nacięciu) czasem mnie piecze,takie wrażenie mam jakby mi się ta rana na nowo otwierała :huh:
Wqrza mnie to bo ani przyjemności,ani chęci do zbliżenia nie mam :( Czasem aż mi głupio przed T bo ile można mówić że "coś" boli :unsure: :dry:

Poza tym po stosunku mam zawsze dosyć obfite upławy :huh: też tak macie/miałyście??
Nie wiem czy zgłaszać się z tym wszystkim do gina?


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu #187171 przez sylka
Nie zawsze, ale odczuwam ból albo kłucie na początku współżycia. Czasem mnie piecze i cągnie ale jakby z przeciwnej str niż nacięcie. Niekiedy przechodzi po kilku ruchach a niekiedy nie. Czasem odczuwam kłucie i pieczenie kilka min po po stosunku a później przechodzi. Upłaów nie zauwazyłam.
Niekiedy mam wrażenie, że może za ciasno mnie zszyto i to od tego. Wczęsniej nie miałam takich problemów i każda pozycja mi odpowiadała. Teraz nie wszystkie pozycje mozemy zastosować bo odczuwam od razu ból. JEdyną pozycją która jest dla mnie komfortowa i nawet na poczatku nic nie czuję jest ta w której znajduję się na górze.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu - 12 lata 7 miesiąc temu #187184 przez ifka
Ja upławów nie zauważyłam, może lepiej profilakyczznie skonsultuj to z ginem,ale myślę,że to nic poważnego.Tak do ok.6-mca po porodzie odczuwalam dość wyraźnie takie "kłucie" na początku współżycia,ale teraz coraz słabiej.Też nie we wszystkich pozycjach możemy się kochać-a wcześniej tego nie było.Po porodzie bardzo dokuczliwe odczuwam owulację :angry: :huh: , jak tylko mam dni płodne to podbrzusze boli jak nie wiem co :huh: :dry: .


[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu #187600 przez Gosia_Krupa
ifka,ja mam to samo. Bywało,że owulacja była bardziej bolesna od miesiączki. Teraz to samo,ale jak na razie miałam dwa okresy. Przynajmniej wiem,kiedy uważać bardziej ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl