BezpiecznaCiaza112023

Powikłania w ciąży i po porodzie.

13 lata 2 tygodni temu - 13 lata 2 tygodni temu #94550 przez Kunder
Jestem w pierwszej ciąży i chciałabym się więcej dowiedzieć np. jakie miałyście powikłania ,czy się one objawiają i myślę,że więcej mamusiek chciałoby też wiedzieć.


Kochamy Cię nasz syneczku pamiętaj ,że zawsze będziesz dla nas ważny.
02.04.2011r.

"Śmierć ma urok tylko dla odważnych."

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 tygodni temu #94562 przez Marysia27
jedynym powikłaniem było niewyspanie :P i jeszcze baby blues który trzymał mnie dobry miesiąc- siedziałam i ryczałam nie mogłam się ogarnąć, gdyby nie wsparcie bliskich zahaczyłabym o depresje. Dopiero po miesiącu nauczyłam się cieszyć z macierzyństwa... Dodam dla jasności, że dzieciątko było wytęsknione przez nas, nie jestem wyrodną rodzicielką :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 tygodni temu #94571 przez natmur11
kunder chyba nie ma co sie stresowac:) wiem ze ciaza to wiele znakow zapytania ale jak sie wie za duzo wtedy dopasowujesz do swoich objawow jakies choroby wiem po sobie tez czytalam a potem tylko nie potrzebny stres:) jak bedzie cos nie tak to lekarz cie o tym poinformuje albo sama zauwazysz ale nie ma co sie stresowac na zapas:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 tygodni temu #94575 przez Kunder
nie dziwie się ,że było niewyspanie :-) już się boję jak to u mnie będzie.

ja przez to ,że walnęłam w kierownicę podczas stłuczki mam co 2 dni zgłaszać się do ginekologa na kontrole i dosyć często teraz występują u mnie krwawienie ,wtedy mam się położyć na łóżku i odpocząć gdy jest lekkie ,ale gdy przypomina początek miesiączki mam się położyć i zadzwonić do ginekologa ,wtedy on przyjedzie do mnie - tak ustaliliśmy ,ale najgorzej będzie jak krwawienie będzie obfite wtedy mam wezwać pogotowie lub jeżeli mąż lu ktoś z rodziny a także znajomy będzie ze mną w domu to może mnie zawieść.
czyli jakby to powiedzieć mam drobne powikłania...

jutro wracam już do siebie do domu ,bo tutaj lubię przebywać ,ale nie chcę jeździć do ginekologa i potem wracać poza tym w moim własnym mieszkaniu wszystko wiem gdzie jest a u rodziców było przemeblowanie i się odnaleźć nie mogę...

Kochamy Cię nasz syneczku pamiętaj ,że zawsze będziesz dla nas ważny.
02.04.2011r.

"Śmierć ma urok tylko dla odważnych."

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #134114 przez Pawłowska
Hej

Może ktoś mi coś poradzi...urodziłam 3 miesiące temu i mam takie bóle kolan, że po nocy mam kłopot, zeby wstać z łóżka.
Czy któraś z Was miała podobny problem?
Proszę poradźcie mi coś...

Magda

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #134445 przez Marysia27
Na bóle różne przeróżne polecam wizytę u lekarza, jest to bezpieczniejsze od przypadkowych bądź nie zawsze trafnych rad :blink: W razie gdyby coś zaniepokoiło lekarza, dostaniesz kierowanie nie wiem - do ortopedy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #221870 przez aniolek2265
Ja na początku ciąży miałam krwiaka przez którego byłam w szpitalu 3 razy i straciłam prawdopodobnie jednego dzieciaczka (jeden lekarz powiedział że podejrzewa ciąże mnogą ponieważ na usg widział dwa łożyska - jedno niestety puste, było to po pierwszym największym krwawieniu i po usłyszeniu całej historii oraz możliwości genetycznej bliźniaków powiedział że to bardzo prawdopodobne :()
po ciąży? raczej mimo częstego wstawania nie narzekam na niewyspanie, ale ciężko mi w nocy wstać do córeczki ;) poza tym mogłabym na nią cały czas patrzeć i mam wyrzuty jak ją zostawiam samą nawet jak śpi i mam problem z obowiązkami- na szczęście mąż rozumie i wszystko przejął po mnie albo zajmuje się wtedy małą

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl