BezpiecznaCiaza112023

Jak wybrać dobry wózek?

12 lata 6 miesiąc temu #221443 przez niusiad25
anetkab napisał:

Witam Was dziewczyny co myslicie o wózku MAXI COSI MURA 4 lub X LANDER XA.Podobają mi się te wózki ale cięzko wybrać,może któraś z Was go ma i może napisać jak się sprawuje.Dzieki Pozdrawiam


Fajny ten mura ale masakrycznie drogi :-(

joy503003 ten wózeczek tako już ma bardziej przystępna cenę, ale wydaje mi się że ma dosć mały koszyk i tak śmiesznie zamontowany. Chociaż ja jeszcze nie mam wózka, ale skłaniam się ku navingtonovi caravel taki zgrabny mi się ten wózek wydaje, no i do tego dobrze sie nim powozi, i można go w częściach kupować, czyli najpierw rama i gondola, a potem ew. spacerówka. A czy jak wybieracie kolory to zwracacie uwagę na miesiąc w którym sie maleństwo rodzi czy tylko na płeć???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #223774 przez mamamia
dla mnie mialo znaczenie kilka rzeczy:

- musi byc lekki i szybko sie skladac
- latwo wyciagane siedzisko lub gondola ze stelaza
- mozliwosc przewozu w samochodzie dziecka w gondoli
(taka mozliwosc jest w gondoli JANE TRANSPORTER)
- dziecku ma byc przytulnie (zarowno w gondoli jaki i w spacerowce)

to byly glowne rzeczy ;)
i dlatego wybralam wozek Jake rider z gondola Transporter - polecam
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #223852 przez motylek85
mamamia napisał:

dla mnie mialo znaczenie kilka rzeczy:

- musi byc lekki i szybko sie skladac
- latwo wyciagane siedzisko lub gondola ze stelaza
- mozliwosc przewozu w samochodzie dziecka w gondoli
(taka mozliwosc jest w gondoli JANE TRANSPORTER)
- dziecku ma byc przytulnie (zarowno w gondoli jaki i w spacerowce)

to byly glowne rzeczy ;)
i dlatego wybralam wozek Jake rider z gondola Transporter - polecam

faaaajny:D jakby nie był ci już potrzebny i chciałabyś się go pozbyc to może za jakies półtora roku (do 2 lat) chętnie od ciebie odkupię hihi:D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #225953 przez kotek23
ja kupiłam wózek gondole ze spacerówką polskiej firmy Jedo, model-Bartatina Classic za 1049zł w maju 2010roku.
Jest do wózek na paskach skórzanych, co idealnie sprawdza się mieszkając na wsi. Gondola jest szeroka i dość długa co jest zaletą tego wózka.
Jestem bardzo zadowolona z jego zakupu i polecam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #229839 przez katta
mamamia - ekstra wózek! przynajmniej wizualnie, ciekawe jak się prowadzi?! :)

My mamy Espiro Enzo Evo, od dwóch dni testujemy na ulicach naszego miasteczka i jestem zachwycona! Kółka skrętne są super sprawą, jedną ręką można wózek prowadzić. Oczywiście koła pompowane, duże - bo różne drogi u nas, jak to na Islandii :)



Wybraliśmy kolor czerwony.. jak na razie wad nie widzę :P może po czasie coś wyjdzie.. Przy zakupie braliśmy pod uwagę wielkość gondoli (żeby dziecko całą zimę przejeździło w śpiworku), kółka skrętne i pompowane, chcieliśmy aby była to opcja 2 lub 3w1. Nie specjalnie patrzyliśmy na kg wózka, nie mamy schodów, więc nawet 20kg mogłabym pchać. Nasza gondolka waży ok 12-13 kg, a to za sprawą aluminiowego stelaża.
Jeśli chodzi o spacerówkę to nie chciałam, aby siedzenie miało kształt kubełka (miałam wrażenie, że dziecko takie pogięte w nim śpi) i aby rozkładało się do pozycji całkowicie leżącej - mam w planie 7.miesięczne dziecko wozić już tylko w spacerówce i chciałam, aby jej się wygodnie spało. Jeden minus - to, że spacerówka w jedną stronę jest tylko montowana i nie będę mogła patrzeć na córcię, gdy będziemy spacerować. No ale kiedyś trzeba dziecku świat pokazać ;) :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #229904 przez justynkathebest
ja przez pierwsze 9 miesiecy miałam roan marita i byłam zadowolana ale cięzki trochę.ponieważ muszę wnosić po schodach wózek i dziecko kupiłam spacerówkę baby design mini bo jest leciutki.póki co nie mam do niego żadnych zastrzerzeń ale to dopiero pierwszy miesiąc użytkowania...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #247290 przez niusiad25
mamamia napisał:

dla mnie mialo znaczenie kilka rzeczy:

- musi byc lekki i szybko sie skladac
- latwo wyciagane siedzisko lub gondola ze stelaza
- mozliwosc przewozu w samochodzie dziecka w gondoli
(taka mozliwosc jest w gondoli JANE TRANSPORTER)
- dziecku ma byc przytulnie (zarowno w gondoli jaki i w spacerowce)

to byly glowne rzeczy ;)
i dlatego wybralam wozek Jake rider z gondola Transporter - polecam


Ciekawy ten wózek, powiem ze nie widziałam jeszcze takiego. Ale ja jednak za klasykiem jestem.

Katta espiro też teraz duzo widać, dużo mam jeździ.

U nas jest juz decyzja podjęta, w końcu czasu coraz mniej. Mam nadzieje ze na mikołaja dotrze, bo zamówiłam navingtona. Jedyne to to wybraliśmy inny kolorek, bo miał być czerwony a będzie adriatyk. Już się nie mogę doczekać. Zamówiliśmy zestaw 3w1 z fotelikiem maxi-cosi jak dostane to wrzuce zdjecia. ALe sie ciesze!
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #250100 przez misia88
joy503003 skłaniam się ku navingtonovi caravel [/quote]
Z tego co widziałam na stronie to ten model jest bardzo ciężki, bodajże 18kg :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #270456 przez niusiad25
misia88 napisał:

joy503003 skłaniam się ku navingtonovi caravel

Z tego co widziałam na stronie to ten model jest bardzo ciężki, bodajże 18kg :/[/quote]

Misia wózek już dotarł, to był dobry wybór :laugh: Odnosnie wagi, to tutaj nie było dla mnie jakiegoś większego znaczenia bo mieszkam w domu więc odpada wnoszenie po schodach itd. Próby prowadzone przed domem wskazują że wózek się bardzo lekko prowadzi i nie czuć tej wagi. W sumie to klasyczne wózki na pompowanych kołach są z reguły dość ciężkie, no ale cóż ;-) przynajmnie się spali brzuszek po porodzie ;-) Jak patrzyłam na strone to ten navington waży 17,5 kilo z gondolą galeon i corvet po 15, a cadet jest najlżejszy 12,6.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #274524 przez misia88
niusia, a można wiedzieć ile kosztował ten Wasz wózeczek z fotelikiem? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #354751 przez niusiad25
misia ja kupowałam w pierwszym uśmiechu i zapłaciłam z maxi cosi prawie 2,5 tysiąca. Z tym że teraz jest promocja i jak sie kupi cały zestaw to dodają jeszcze ramę finn, która normalnie kosztuje chyba ponad 400 zł. Więc się opłaca! Ja kupowałam tutaj bo bobowózki ostatnio mają kiepskie opinie, a tak to przynajmniej od producenta!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #412298 przez Patrysia
My kupiliśmy przeszło rok temu wózek - wybór padł na Orbit Baby G2, bo spodobał nam się strasznie. :) Spodobało nam się przede wszystkim system Rotation - to obrotowe siedzisko, ono jest w każdej pozycji regulowane, więc już w ogóle super. Chociaż nie powiem, przed zakupem nieco się obawiałam, bo, wiadomo, taka niespotykana linia wózka itd. :) Ale okazał się super sprawą, bo płynnie się nim jeździ, dobrze się go składa, po złożeniu jest dość kompaktowy i poręczny. Ja mam odcień czerwony, wg mnie bardzo ładny. :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #412321 przez kaarolaajna
A możesz mi napisać, z czego w tym wózku jest wykonana gondola? Aaaa, i czytałam, że można z tej gondoli zrobić kołyskę??? To prawda? Bo tak gdzieś czytałam. I czy tam są jakieś dodatki do tego wózka??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #412329 przez Patrysia
Gondola jest z bawełny organicznej, sama się dowiadywałam o to, zanim kupiłam wózek, bo głównie dbałam o to, żeby był bezpieczny i wykonany z nietoksycznych materiałów.
Co do płozów - są w zestawie, można na nich przymocować i gondolę, i spacerówkę - bardzo to fajne, mój synek strasznie lubi się bujać w spacerówie. :)
W dodatkach masz sporo rzeczy - torby na zakupy, śpiworki, zestaw pogodowy... No naprawdę dużo rzeczy tam masz, wózek jest b. dobrze wyposażony.
Ze swojej strony polecam, bo okazał się świetnym wyborem. :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #412344 przez kaarolaajna
No to super, wydaje się być bardzo fajny ten wózio. :) Tym bardziej, że jest już w zestawie masa potrzebnych rzeczy. Jeszcze doczytam sobie o nim w internecie i chyba znajdę jakiś stacjonarny sklep, gdzie będę mogła go dostać, bo chciałabym go "przetestować" w sklepie. :) Spodobał mi się bardzo, ale wolałam zapytać o opinię doświadczone mamy, które użytkują go na co dzień. :) Dzięki bardzo za pomoc, @Patrysia!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl