BezpiecznaCiaza112023

Jak wybrać dobry wózek?

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #637212 przez Lulka
Ja również mam Orbit Baby G2 i jestem z niego bardzo zadowolona. Widziałam go kiedyś w serialu o lekarzach i bardzo mi się spodobał. Jednak podczas wyboru ważne było dla mnie to z czego wykonany jest wózek, kółka, amortyzatory oraz czy wózek jest lekki, a po złożeniu mało miejsca zajmuje. Wózek ten jest taki jakiego szukałam, ma wszystko to co chciałam plus dużo dodatkowych atrybutów. Spodobało mi się obrotowe siedzisko i obecnie mojemy smykowi też się podoba :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #640963 przez patka1603
u nas zakup wózeczka dopiero przed nami więc na pewno skorzystam z waszych opini

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #641464 przez EwelinaB87
Ja mam nastepujące warunki:

-łatwa obsługa-składania, wyjmowanie, regulowanie
-zwrotność, łatwość prowadzenia
-ładny wygląd (kolor zielony, fioletowy)
-długa gondola i siedzisko (gondola na całą zimę)i spacerówka do oporu
-przystepna cena z maxicosi cabrio max 1750.

narazie wygrywa Baby Design Lupo:
genialny montaz, swietnie zwrotny, gondola 80-81cm, siedzisko 50cm

https://encrypted-tbn3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcT7E6dxJ9Y-o1YMDJWrOwXIzIyrMg2JgB1cSjI2x8fmcVRTAVPZ

tutaj znalazlam go za 1699z fioletowymfotelikiem co jest bardzo rzadkie za 1699zł.

ewentualnie navington cadet
http://img02.allegroimg.pl/photos/oryginal/32/04/09/94/3204099434 z fotelikiem besafe niby 4****, 1749zl
z maxicosi citi 1689zl z uwagi na bardzo niska wage, dobra zwrotnosc ale gondola 79cm, a spacerówka 47cm, dlatego wciaz wygrywa lupo

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #735386 przez Kreatywni
My od prawie siedmiu miesięcy testujemy Emmaljunga - klasyczny model na mocnym, stalowym podwoziu. Duże, stabilne koła. Wózek jest z białej eko skóry. Dobrze się czyści. Jedyny problem to torba, którą trzeba dość często prać. Wózek już 7 krotnie zaliczył luk bagażowy w samolocie. Codziennie spacerujemy ok. 10 km. Stabilna konstrukcja to niestety waga. Wózek nie jest (delikatnie mówiąc) lekki :(. Wnoszenie na 2 piętro w bloku zostawiam mężowi albo po prostu zjeżdżam i wjeżdżam stopień po stopniu (oczywiście bez Małej).

Jak na razie bez zarzutów. Sprawdza się i mogę polecić.

kreatywnizdzieckiem.blogspot.com

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #827780 przez ana36
ja długo szukałam odpowiedniego wózka, pytając znajomych o opinie i w końcu zdecydowałam się na spacerówkę Lira3, która jest bardzo lekka i mała. Stelaż wózka „sprężynuje”, dzięki czemu komfort prowadzenia wózka i komfort dla dziecka jest na najwyższym poziomie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #856265 przez frotka
ja ostatnio miałam stycznosc z jane muum, a tylko dlatego, że cioteczka wybierala dla swojej pociechy wyprawkę i pomoglam jej, jesli chodzi o mnie to wozek bardzo fajnie sie sprawuje, ma skretne kola, co daje mozliwosc manewrowania pod roznym katem, jest bardzo stabilny i lekki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #908748 przez mokka
Cześć! :)
Jestem ze styczniówek 2014. Sprzedaję wózek wielofunkcyjny Coneco Elmo. Jeżeli jeszcze któraś z Was nie ma wózka dla maleństwa to zachęcam do kupna bo jest naprawdę w bardzo dobrym stanie, super się prowadzi i w sumie szkoda mi go sprzedawać, ale kompletnie nie mam gdzie przechowywać gondoli i fotelika z których Zuzka już wyrosła.

sprzedajemy.pl/wozek-3w1-coneco-elmo-gwa...user_offers&offset=1

Pozdrawiam :)


Fasolek [*] 10tc (2016)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #911894 przez ana36
jeśli chodzi o wózek wielofunkcyjny, to osobiście bardzo byłam zadowolona z modleu Passo marki Euro-cart jest bezpieczny, funkcjonalny i dobrze się go prowadzi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #917994 przez kristi*
Ja mam jeszcze sporo czasu ale zaczęłam się rozglądać.
Pierwsza najważniejsza rzecz wózek ma być lekki - mieszkam na 4 piętrze i nie mam windy,
drugie to duże pompowane koła, żeby wygodnie było prowadzić latem i zimą,
trzecie wielofunkcyjność, mamy mało miejsca i najlepszy będzie 2w1 lub 3w1, gondola wymienna na spacerówke, ewentualnie z fotelikiem do samochdu,

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #992015 przez antosia
Proszę tutaj - mamokupmi.pl/90-wozki-klasyczne
Oczywiście w zestawie, kolor raczej ciemny, lekki, nie powinien być zbyt duży (wstawienie do bagażnika). Koniecznie skrętne koła - to takie podstawy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1016453 przez Aga1
W pierwszej ciąży miałam Teutonię Mistral. Taki jak na zdjęciu, tylko inny kolor (ciemniejsze są jednak bardziej praktyczne)i byłam zadowolona.
Wozek był solidny, nic się z nim nie stało, a uzywalam go od samego poczatku do prawie 3 roku życia syna. Gondola bardzo sprawdziła się w sezonie zimowym, była bardzo szczelna, a siedzisko jest idealne dla ciekawskich dzieci, które nie lubią siedzieć zbyt głęboko, tylko muszą mieć wszystko na oku- patrz mój łobuziak :)
Niestety, nie planując kolejnej ciązy- sprzedałam go :( i teraz psikus, bo córa w drodze i zaczyna się kupowanie od nowa :P
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1034346 przez sima
ja polecam xlandera, jest duzy, sprawdza sie w terenie ( ja wole 4 kolka) wygodnie sie go prowadzi, ma pompowane kolka...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1038341 przez dorota1
my mamy Chicco, Trio Sprint Scarlet, kupiony w sklepie internetowym Smyka ( http://www.smyk.com/dziecko-mama/dziecko/wozki.html ) Zanim zdecydowałam się na zakup wózka najpierw dokładnie przejrzałam ofertę w sklepach stacjonarnych i jak już coś wybrałam to kupiłam w internecie bo było taniej :)
Wybrany przez nas wózek to wózek 3 w 1: wygodna spacerówka, przestronna gondola oraz bezpieczny fotelik samochodowy Jest niezwykle lekki i praktyczny, odpowiedni dla dziecka od narodzin aż do 36. miesiąca życia.
Po złożeniu zajmuje wyjątkowo mało miejsca, łatwo go przenosić. Duże i wygodne siedzisko zapewnia dziecku maksimum przestrzeni i swobody ruchów w każdej sytuacji.
Polecam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu #1040012 przez WiolkaKlaman
najważniejsze żeby mieć możliwość sprawdzenia wózka. Z pierwszym dzieckiem zrobiłam największą głupotę- kupiłam wózek przez internet, bo był taki śliczny, nowoczesny...pitu pitu, tylko nie dało się nim jeździć :) Nie wiem co było z tym kółkami, ale w ogóle nie był odpowiednio wyprofilowany do skręcania. Dodatkowo był ciężki, a że mieszkamy w domu z dużą ilością schodów :/ No i zmuszona byłam kupić inny a tamtego sprzedałam za mniejsze pieniądze.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1040765 przez Domii1983
To ja miałam podobnie, ale na szczęscie szybko go potem sprzedałam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl