BezpiecznaCiaza112023

Jak wybrać dobry wózek?

7 lata 6 miesiąc temu #1041313 przez sankidladziecididibaby
Ja w przypadku dwójki dzieciaków kierowałam się wygodą dziecka, ale też funkcjonalnością wózka. Warto zwracać uwagę na koła i ich zwrotność. Mi zależało również żeby wózek nie był zbyt ciężki.

didibaby.pl/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1041389 przez WiolkaKlaman
zwrotność kół- bardzo ważna, moja koleżanka podpuszczona modą kupiła wózek na 3 kołach. Była zrozpaczona kiedy okazało się, że jest kompletnym niewypałem :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1062787 przez ksenia28
Też zastanawiałam się nad wózkiem z trzema kółkami, dobrze, że go nie wzięłam. Mam model Vicco od Adamexu, koła ma żelowe, także bardzo komfortowo się go prowadzi, poza tym ma podwójny amortyzator. Dużym zaskoczeniem była dla mnie wielkość gondoli, do tego jest dobrze wentylowana, moim zdaniem to ważna kwestia. Daszek w tym wózku jest podwójny, więc dobrze chroni malucha przed wiatrem czy słońcem. Polecam, nie ma sensu przepłacać, wózki tej firmy są bardzo stylowe, ale jednocześnie niedrogie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 1 miesiąc temu #1066662 przez aneta90
Czym się sugerowaliśmy? Głównie tym co widzieliśmy - jakość materiału, jakość wykonania i tego jak ogólnie wygląda mechanizm. Jak się prowadzi, jak się składa. Jaką markę proponujesz? Proponuję Ci wózki Adamex. Polski producent, znany wśród mam z całej Polski. Mam jeden i wystarczy na całe życie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 2 miesiąc temu #1068323 przez KarolineCZ
Ciężko powiedzieć, jakie kryteria brać pod uwagę przy wyborze wózka. Mogę Was za to odesłać do świetnie wyposażonego sklepu internetowego z artykułami dla dzieci: https://www.mulan.pl/ . Tam na pewno wybierzecie jakiś wózek bo wybór jest naprawdę duży.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl