BezpiecznaCiaza112023

bielizna korygujaca - jaka polecacie?

12 lata 6 dni temu #344284 przez opoka10
witam,

tak wlasnie przegladam sobie bielizne korygujaca - bo chcialabym sobie kupic jakas koszulke i byc moze figi - ale jest tego taka masa ze kompletnie glupieje :ohmy: :ohmy: :ohmy:
Dziewczyny czy posiadacie jakas bielizne korygujaca? czy moglybyscie polecic jakas konkretna marke/producenta?

czy np mitex jest ok?

czy te koszulki faktycznie splaszczaja brzuch ?

bardzo prosze pomozcie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 dni temu #345121 przez opoka10
naprawde zadna z WAs ni posiada bielizny korygujacej? przyznac sie ! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #389423 przez niusiad25
Nie wiem czy konkretnie o to Ci chodzi, ale ja mam taki pas pas ciążowy najpierw używałam go w ciąży a teraz wykorzystuje jako pas modelujący brzuch. Wiem że są jeszcze jakieś majtki z takim wysokim stanem, i szerokim pasem, ale z takiego czegoś nie korzystałam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #517975 przez SisiBabyCare_pl
Znajoma po ciąży kupiła sobie taki gorset wyszczuplający, dużo za niego dała, ale nie za bardzo jej pomógł;/ Nie ściskał brzucha jak jakby chciała i nie dawał spodziewanych efektów, więc ja jestem tak jakoś na "nie" nastawiona na bieliznę tego typu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #876550 przez oleska23
Co innego gorset a co innego bielizna wyszczuplająca, ja swoje majty kupiłam tutaj ekskluzywna.pl/bielizna-korygujacai z powodzeniem pomagają mi ukryć fałdki pod sukienką.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu - 9 lata 4 miesiąc temu #949087 przez Iwona_L
SPAM

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 1 miesiąc temu #1068465 przez Karola12
Najskuteczniejszą i chyba najstarszą bielizną korygującą są halki! Choć te współczesne wyglądają znacznie lepiej niż halki naszych babć, to ich głównym celem nadal jest modelowanie sylwetki. Zresztą co ja się będę rozpisywać... na sprzedajemy.pl/poradnik/halka-pod-sukien...halke-7cf768-art2829 dokładnie opisano ten element garderoby.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

4 lata 8 miesiąc temu #1068864 przez oleska23
Tego typu bielizny jest dużo w sklepach zobacz tutaj ekskluzywna.pl/bielizna-korygujaca ja mam tylko majtki z wysokim stanem i fajnie się spisują ale mocno obciskają.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

2 lata 10 miesiąc temu #1070032 przez Quake
Może warto byłoby zainwestować w gorset wyszczuplający? Tu normalna.pl/jak-dzialaja-gorsety-wyszczuplajace/ można o nich poczytać więcej i dowiedzieć się jak działają, jak je dopasować itd.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

2 lata 3 miesiąc temu #1070484 przez oleska23
Serdecznie witam wszystkich! Kilka lat nabywałam bieliznę w moim ulubionym sklepie w galerii. Niestety z przyczyny pandemii został zamknięty i dzisiaj poszukuję alternatywy online - w jakim miejscu wy nabywacie bieliznę? Zależy mi na najwyższej jakości, również jak najbardziej mile widziane punkty sprzedaży Premium z bielizną korygującą. Takie jak np. ekskluzywna.pl/bielizna-damska ale szukam tez innych.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

2 miesiąc 2 tygodni temu #1080836 przez Kasandra5
Wiele mam szuka sposobu na szybki powrót do formy po ciąży. Bielizną modelującą, która może pomóc w regeneracji tkanek po porodzie jest body shaper, którego zastosowanie zostało szeroko omówione tutaj: https://www.sklep.justbeck.com.pl/blogs/news/czym-jest-body-shaper-i-kiedy-warto-na-niego-postawic . W artykule tym znajdziesz podpowiedź, czy bielizna ta jest odpowiednia dla Ciebie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl