BezpiecznaCiaza112023

Oczyszczacz powietrza - czy warto?

8 lata 5 miesiąc temu #1012491 przez lunianil
oczyszczacze dla alergików to strzał w dziesiątkę ;) więc nie ma nad czym sie zastanawiac ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1013628 przez aga21520
sporo sie naczytalam o oczyszczaczach i postanowilam sie szarpnac na Airfree Lotus - Black jestem bardzo zadowolona z wyoboru bo serio czuje poprawe a do tego urzadzenie świetnie wygląda :D a no i super że nie trzeba kupować dodatkowo filtrów

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1013780 przez basia342
A ja wybrałam nawilżacz powietrza firmy Savea z dodatkowym filtrem HEPA a więc urządzenie 2w1 i sprawdza się doskonale.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1046448 przez Arowana14
Ja tydzień temu kupiłam oczyszczacz marki Stadler - Victor. Oczyszczacz póki co sprawuje się super, czuć różnicę w domu, chodzi ciuchutko i można zmieniać zapachy, co jest na plus!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1051499 przez gromat
Uważam, że taki oczyszczacz warto mieć

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1055157 przez Szarlotka

avocado92 napisał: powiem ci ze sama jestem alergiczka i nigdy nie mialam takiego oczyszczacza powietrza ale wiadomo mam juz wykrztalcone pluca i uznalam ze to zbedny wydatek,jednak jesli moj malutki rowniez bedzie mial alergie natychmiast kupie chociaz jakikolwiek i tani oczyszczacz powietrza bo takie male dziecko nie ma jeszcze wyksztalconych pluc wiec po co ma wdychac roztocza? tym czasem polecam rozkladanie mokrych recznikow na grzejnik,tez troche pomaga .

Tylko że taki oczyszczacz powietrza jak sama nazwa wskazuje "oczyszcza". To, że masz wykształcone płuca nie oznacza, że takie urządzenie jest zbędne. Ja mam oczyszczacz powietrza Fellowes www.pasazbiurowy.pl/oczyszczacze-powietrza-13327-k i dużo lepiej się mi oddycha w domu. Palę dużo świeczek wieczorami - a jak wiadomo - pogarszają one jakość powietrza. Mokre ręczniki na grzejnikach powodują, że gorzej się oddycha, bo powietrze jest wilgotne. No i cała ta chemia z prania też paruje z ręczników.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1055183 przez MPawloska
sama jeszcze nie urodziłam maluszka, ale już w ciąży zaczęłam korzystać z takiego oczyszczacza i jak najbardziej czuję różnicę, jakość powietrza jest coraz gorsza więc wydaje mi się, że nie warto oszczędzać na zdrowiu i zaopatrzyć się w takie urządzenie :D i nam i dziecku będzie się łatwiej i przyjemniej oddychało

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 tygodni temu #1059136 przez midnight79
Teraz mamy tak złą jakość powietrza w Polsce, że wręcz trzeba mieć w domu oczyszczacz powietrza. Ja znalazłam taki w dobrej cenie http://sprzedajemy.pl/oczyszczacz-powietrza-hb-ap1023-nr119331 . Widziałam, że ma dobre opinie i skutecznie oczyszcza powietrze z zanieczyszczeń.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 4 miesiąc temu #1066315 przez anabelle86
Zdecydowanie warto :) My już jakiś czas temu kupiliśmy Camry CR 7960: http://adlergroup.eu/produkt/oczyszczacz-powietrza-camry-cr-7960/ Chodzi bardzo cicho, a powietrze w mieszkaniu całkiem inne. Maluszek skorzysta i rodzice przy okazji też :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 4 miesiąc temu #1066345 przez Kikona
Według mnie a i owszem. Czyste powietrze w domu, gdy mamy do czynienia z alergią jest najważniejsze. Sama mam synka z alergią i używam oczyszczaczy powietrza stąd: https://blue-air.pl/https://blue-air.pl/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 4 miesiąc temu #1066399 przez wiktoria33
Na samo pytanie czy warto odpowiadam świadomie i pewnie, że warto jak najbardziej. Ale podkreślam przy okazji, że wybrać odpowiednie urządzenie wcale nie jest łatwo i jak już wybierzemy nie spodziewajmy się cudów. Kuzynka kupiła swój za ponad 2 tys zł (polecono jej w sklepie) i potem była wielce zaskoczona, że nie oczyszcza jej całego mieszkania i tak szybko trzeba w niego inwestować (wymiana filtrów po 3 miesiącach w tym modelu była konieczna). Poczytajmy, popytajmy przede wszystkim. Odsyłam w tym celu na sprawdzoną przeze mnie stronę http://ranking-oczyszczaczy.pl bądź do autoryzowanych punktów sprzedaży gdzie pracownicy znają się na tym co sprzedają. Przy dzieciach na pewno trzeba patrzeć na głośność urządzenia, większość oczyszczaczy stawiamy w sypialniach więc siłą rzeczy na ich cichej pracy nam zależy. Konieczność moim zdaniem to filtr HEPA (zatrzymuje najbardziej szkodliwe pyły pm 2,5 i pm 10) a świetny dodatek - funkcja nawilżacza powietrza.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 4 miesiąc temu #1066401 przez Laurka
Moim znajomi w mieszkają w Krakowie i kupili oczyszczacz powietrza głównie ze względu na małe dziecko i sa z niego bardzo zadowoleni, także chyba to faktycznie działa.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 4 miesiąc temu #1066475 przez Lukrecja
Moim skromnym zdaniem zdecydowanie warto zakupić oczyszczacz powietrza. Należy jednak zrobić to mądrze. Oczyszczacz powietrza to urządzenie które jest wentylatorem przepychającym powietrze przez filtr. Nie ma wiec co przepłacać na zmyślne urządzenia, im prostsze tym lepsze.
Ja osobiście skusiłam się na Xiaomi Air Purifier 2 który jest urządzeniem prostym, tanim i tanim w eksploatacji. Filtry to koszt około 150zł.
Jeśli ktoś by zdecydował się na ten oczyszczacz to polecam brać u źródła w GesrBest. Bez sensu płacić Polskim pośrednikom bo to ten sam sprzęt.
Kupując oczyszczacz Xiaomi Air Purifier 2 proponuję skorzystać ze strony: http://xiaomiairpurifier.pl/http://xiaomiairpurifier.pl/
Są tam aktualne kody promocyjne oraz cena urządzenia. Obecnie jest ona niższa niż 400zł, dla porówaniu w Polskiej dystrybucji oczyszczacz kosztuje 800zł. A toto samo urządzenie.

Polecam zapoznać się z tematem bo oczyszczacz dobry można kupić tanio. Jeśli już ktoś ma oczyszczacz to zawsze może kupić filtry u źródła i nie przepłacać. Wszystko na GearBest jest oryginalne!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 1 miesiąc temu #1066756 przez justynas92
Przy dzisiejszym stanie powietrza wolę chronić swoje dziecko. Wietrzenie mieszkania, zimą to napływ szkodliwych związków ze smogu. Tylko oczyszczacz powietrza może je zlikwidować. Oddychanie to nieustanny proces i niestety cały czas wraz nim to wszystko wdychamy. Od ciąży wiem, wystarczająco o tym jak groźny jest smog. A zdrowie dziecka jest najważniejsze. Ja mam oczyszczacz za niecałe 500 zł od polskiej marki Cronos z jonizacją, lampą UV do sterylizacji powietrza, ma wymienne filtry, naprawdę wszystko czego potrzebuję. U nas działa przez cały czas w ciągu dnia. W nocy go wyłączamy. Szybko czyści, to Cronos Hepa.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 2 dni temu #1066876 przez misiu
Moim zdaniem warto, wszystko jedno, czy jest się alergikiem czy nie. Ja sama zaczęłam używać, gdy pojawiły mi się objawy alergii na roztocza, i wreszcie mogę znowu normalnie oddychać we własnym domu. Poprzednio bywały z tym lepsze i gorsze dni. To nie jest tak, że ten oczyszczacz kosztuje majątek ani nie psuje wyglądu wnętrza, w którym stoi ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl